320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Kirjutavad, et Lallana suvel läheb. On ta ainus?
    Shakira ja Lovren vast ka. Täitsa asendatavad kõik jah.

    Kommentaar


      Adriani minekust enda esimesse klubisse (Real Betis) on ka juttu olnud. Kuna ta on hästi saanud hakkama platsil ja klubis, siis vähe kurvastav oleks.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        Shakira ja Lovren vast ka. Täitsa asendatavad kõik jah.
        Neid teoreetikuid, kes väitsid, et Lovren saast ja tuleb esimesel võimalusel müüa, oli siin eelmisel suvel hulgi. Kui mees vahepeal keskkaitses üliolulist rolli mängis, olid need tegelased vait. Horvaat on tegelikult igal hooajal vajalik olnud. Arusaamatu antipaatia.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Ma ei julge peast öelda, kas ma olen Lovrenit kritiseerinud, aga tema fänn ma pole ka kunagi olnud. Ehkki Sinu jaoks võib see antipaatia arusaamatuks jääda, pole Lovren end üheski klubis fännide lemmikuks mänginud. Nelikust Lallana-Shaqiri-Lovren-Adrian on just horvaat kõige lihtsamini asendatav.
          Lovren tegi oma kala ära ka enda viimases mängus 2:2 vs Shrewsbury viimase värava juures. Põhimõtteliselt oleks kõik mehed ka oma noortega asendatavad.
          Jones lükatakse tihti äärele aga tegelikult vist puhas keskpoolik?

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Ma ei julge peast öelda, kas ma olen Lovrenit kritiseerinud, aga tema fänn ma pole ka kunagi olnud. Ehkki Sinu jaoks võib see antipaatia arusaamatuks jääda, pole Lovren end üheski klubis fännide lemmikuks mänginud. Nelikust Lallana-Shaqiri-Lovren-Adrian on just horvaat kõige lihtsamini asendatav.
            Ei ole nõus. Iga mängija ei pea mingi fännide lemmik olema, vaja on oma töö ära teha. Lovren enamasti teeb. Shrewsbury vastu oli jube, aga sama jube oli Matip - mõlemal esimene mäng peale vigastust.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Houllieri kiituseks.
              See on superartikkel, toob palju mälestusi ja siin on mõtteid, mida isegi olen mõlgutanud. Arusaadavalt on just sel hooajal möödunud kolmkümmend aastat tihti mõtetes ning ehk ühel kaunil kevadpäeval teen ka siia ühe postituse, et neid vapustavate aegade üleelamisi korra kokku võtta.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Houllieri kiituseks.
                See on superartikkel, toob palju mälestusi ja siin on mõtteid, mida isegi olen mõlgutanud. Arusaadavalt on just sel hooajal möödunud kolmkümmend aastat tihti mõtetes ning ehk ühel kaunil kevadpäeval teen ka siia ühe postituse, et neid vapustavate aegade üleelamisi korra kokku võtta.
                Väga korralik artikkel tõesti. Isegi ei teadnudki nii detailselt, kuidas tal selle ehmatusega vedas ja kuidas see tervisejama kaudselt mõjutas oste. Igaljuhul veidi alahinnatud treener, kui nüüdisajal erinevaid ajastuid mälestatakse, hoolimata mis sai, ta tõi klubi ikkagi parajast langemisest tagasi üles ja mitmete karikateni, ilma milleta poleks vast ka Rafa imet juhtunud.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Anfield Roadi renoveerimine võib alata juba sel sügisel. See tähendab, et staadion hakkab 2022 mahutama 61000.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Peamine, et pellerid ikka vanaks jääksid.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Klopp kohtus väheste huvitatud žurnalistidega. Peale Shaqiri ja Clyne’i on kõik terved. Homme siis minu jaoks ebameeldiv külaskäik Norwichi.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Pukki lööb ära ja Norwich võidab 1:0. Järgmine hooaeg on Liverpooli rünne Mane Pukki Salah.

                        Kommentaar


                          Jälle võit kirjas. Mitu võitu vaja oleks veel järjest, et tiitel matemaatiliselt kindlusta? 3?
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Noorsand Henderson on kahe aastaga hästi arenenud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                              Jälle võit kirjas. Mitu võitu vaja oleks veel järjest, et tiitel matemaatiliselt kindlusta? 3?
                              viis.

                              Kommentaar


                                McNamara kolis lõplikult välja v?
                                Räige grindimine käis ja lõpus Mane maagia toitis. Väravaid on nüüdeks löödud 39 mängus järjest. Arsenali 55 mängu järjest on ikka wtf rekord.
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X