320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    , siis tänane oli mingi veider sitt,
    Tõesti, nii tujutut võitlust kaotusseisu jäädes pole kunagi sellises vastasseisus näinud. Kõik väravad täielikud kingitused.

    Kommentaar


      Suarez facebookis: "Disappointed because everything is not that it seems..."


      sigpic

      Kommentaar


        Tõesti veider sitt, aga eks me mängimegi tavaliselt nõrgemate vastu sitasti. Igaljuhul tundus, et kõik läks algusest peale valest, selline lose-lose situatsioon. Jube halvasti mängisime ja mängu iseloomustanud seis oleks pigem 3-0, taktika oli ämbrisse ja skandaali seriaal jätkub uue hooga. Ma ei imesta kui Suarez on järgmiseks siisoniks inglismaalt läinud. Aga kustkohast selline etteaste täna kõigi poolt, ei tea, siin võib igasugu vabandusi otsima jäädagi, lihtsalt ma ei tea mis meil selle Downinguga peale on hakata - 20milli oleks ka heategevuseks kasulik olnud.
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Downing suvel maha müüa nii väikse kahjumiga, kui välja suudetakse kaubelda. (vt Keane)

          Mõned mehed välismaalt asemel osta, kes palliga midagi teha ka oskavad.

          Kes on hetkel meie playmaker? Gerrard? Ta eksleb kuskil keskväljasügavustes ning seal pole ta just kõige parem olnud. Keskväli tundub nagu ajudeta olevat. Suvel tuleks üks aju sinna osta.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Õnneks pole Liverpoolil tabeliseisu osas enam ammu mingeid ambitsioone, muidu oleks praegu suht pettunud vist.
            kuidas nii? süda ju ikka loodab.
            4-7 koht on nelja punkti sees ja kõik selles grupis olijad mängivad omavahel läbi.
            persenalil tuleb nüüd otsa päris käre totts-pool-milan-nufc(+fa cupi veerand või everton) seeria ning kui te omavahelist mängu pähe ei saa (või õnnestub tänu bellamyle lausa võita), on igasugused asjad õhus.
            pool ainus, kellel tuleb back-to-back raskeid mänge teha suht vähe: kohe arsega ja siis safc.
            nufcil näiteks on hooaja viimased viis mängu chelsea, stoke, wigan, shity, everton.
            chelskil endal on kohevarsti stoke-shity-totts.

            tsekkisin viimaste aastate premmi tabelit ning 4ndaks kohaks on tulnud alates 05-06 hooajast koguda vähemalt 67punga. (04-05 sai everton 61ga jaole.) võtke kalender ja vaadake palju potentsiaali on, kasvõi adrenaliininäärme kõdituseks.
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
              minu arust oli pigem jose enrique liverpool parim täna.
              signed by fiteei
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                Suareze ette kargama minna pole lapsik? Kui see Sinu arust lapsik pole, siis mine oma koopasse tagasi, palun.
                Siiski kargas oma fännide ees, mis imeloom see urugai käemees on et tema peale peab koguaeg mõtlema, et äkki solvub vms ?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  mitte, et see poltergeisti teema nii tähtis oleks, aga... what?
                  Pean silmas seda, et kuidagi peab ju hoolimata koosseisu vahetumisest olema võimalik meeskonnavaimu uutele mängijatele edasi kanda. Ise lootsin ja uskusin, et Dalglish seda silmnähtavamalt teeb aga vb on asi seni lihtsalt läädide enda peas kinni - vb ei osata nii palju veel hinnata selle tähtsust, mis Houllieri ja Rafa ajal minu meelest oli olemas. See miski poltergeist siis, mis iganes -mulle see meeldis.

                  Hodgon mõjus klubile muidugi nii poltergeisti kui igas muus tähenduses kohutavalt.

                  Ma ei tea, mida statistika räägib, aga mulle tundub et viimasel paaril hooajal on Liverpool ka palju rohkem kaarte (punaseid) korjanud, kui eelmise kümnendiku hooaegadel.
                  See kiri siin on all

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                    Downing suvel maha müüa nii väikse kahjumiga, kui välja suudetakse kaubelda. (vt Keane)

                    Mõned mehed välismaalt asemel osta, kes palliga midagi teha ka oskavad.

                    Kes on hetkel meie playmaker? Gerrard? Ta eksleb kuskil keskväljasügavustes ning seal pole ta just kõige parem olnud. Keskväli tundub nagu ajudeta olevat. Suvel tuleks üks aju sinna osta.
                    Kui kedagi keskväljale veel osta, siis mitte selliseid keskmikuid nagu Adam või Henderson, vaid selliseid pärleid nagu Xabi Alonso.
                    Kusjuures, vägisi jääb mulje, et kätte on jõudnud hooaeg, kus Kuyt hakkab ära vajuma. Vanus teeb oma töö.
                    See kiri siin on all

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zip Vaata postitust
                      Mängupilt sarnanes Rafa viimaste kuude omale.
                      Tabasin ennast eile samalt mõttelt. Sarnasus oli olemas.

                      Ja nagu ma siin paar päeva tagasi juba ette aimasin oli eilse mängu tipsündmuseks kätlemine. Dziisas faking kraist! Meedia nagu tõsiselt ootas südamlike kallistusi ja igavese sõpruse vandumist? Eks mõni artikel tehakse ka tuuleveskitantsust, aga see ei ole oluline. Kusjuures kogu oma disrespektist Evra vastu on selline joovastus arusaadav (FA mäng saadi pähe suurest läbi tema eksimuse). See, et kohtunikud teda takistama jooksid oli kergelt öeldes naljakas.

                      Mängust meeldis Jose vs Valencia duell. Tõsiselt mõnus, kord 1 peal ja teine all ja siis vastupidi. Spearingu tekitatud värav=kooliraha. Suareze värav oli enesekindluse mõttes hea. Kui palju on selliseid olukordasid luhta lastud? Downingu asemel võiks lihtsalt platsile posti panna. Ja ma ei tea kas siin peaks süüdlaslikult vaatama tema enda otsa või treeneritepingi poole. Hooaja alguses Jose ja Downingu koostöö sujus suurepäraselt. Ja siis hakati teist toppima paremale äärele. Nüüd on ta nii segaduses, et ei tea ei ööd ega mütsi kus ta on ja mida tegema peab. Ent oma seismisega ta kaasa ei aita.
                      Pall ründajateni endiselt ei jõua ja see on kurb.

                      Kohtunike ei laida ega kiida. Häirisid need 3 sekundit hiljem ära vilistatud vead, aga enamasti olid need õiged otsused. See Rio moment oli nii 50-50. Krt seda teab kas puutus varbaküünega palli ära või mitte. Särgivärvi küsimus kas oli viga või mitte. Kohtuniku peale siin ei pahanda.

                      PS. Kas enne mängu algust saab mängijale anda kaarti või teda algavast mängust eemaldada? Ütleme, kui seal kätlemistseremoonial oleks asi inetuks kätte ära läinud? Keegi annab kellelegi üle tahi, teeb sarnase liigutuse või sülitab näkku või <pane midagi endale sobivat siia>, siis mis juhtub? Mõtlen kui toimub ainult mees mehe vastu. Mitte ei arene mingiks massiliseks "sina mine siit eemale" tõuklemisürituseks.

                      ...ja Neverton aitas meid taas...

                      Kommentaar


                        Tahaks mängust rääkida, aga põhiline on ikkagi totaalne pettumus, et armastet klubi säärasesse seisu jõudnud. Kui ma noor olin, vihati 'pooli üleliigse edukuse pärast, nüüd hoopis teistel põhjustel. Ja see teeb haiget. Omanikel tuleb suvel valusad otsused teha nii Suareze kui Kenny suhtes. Niimoodi ju jätkata ei saa.
                        Aga eks praegune torm vaibub veidi. Paar karikat veel mängus, keskenduks nendele. Ja liigas pole tänu kallitele linnanaabritele ikka veel neljanda koha püüdmine lootusetu.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Samas kui mõne karika võidate siis ei näe Kenny't kuhugi minemas. Nokk kinni saba lahti olukord.

                          Kommentaar


                            Kas peale manuerile kaotamist peaks isegi mõtlema treeneri vahetusele?või on muus asi?
                            mc jünger.Anus Äärits.

                            Kommentaar


                              Kuyt oli ju 10 päeva tagasi jumal või mis ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Siiski kargas oma fännide ees, mis imeloom see urugai käemees on et tema peale peab koguaeg mõtlema, et äkki solvub vms ?
                                Ma ei hakka hinnangut selle toreda paarikese tegutsemisele andma, sellest räägitakse nagunii mõttetult palju, aga kui keegi ütleb, et see ei olnud sihilik provokatiivne käitumine, siis ma ei oska muud öelda, kui et selle ütleja on demagoog, pime või idooot.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X