320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Klopp pidas täna hommikul kummalise pressika, mille käigus paistis olevat väga üllatunud, et Community Shieldi ei peeta just kõige olulisemaks karikaks.
    Ajakirjaniku arvates olevat tegemist hooajaeelse sõpruskohtumisega. Sellest ka üllatus, kuna sõpruskohtumiste mõte on nipet-näpet teine.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Lisaks rääkis Klopp enne Napoli mängu, et ilmselt suuremaid oste see aken ei tehta, sest raha pole ja arved vajavad maksmist. Selge pilt, usaldan Kloppi ja kui ta näeb, et meeskond täiendusi ei vaja, siis olgu nii, aga see raha jutt tundus veidi kummaline küll.

      Selge see, et Pooli alg 11 ongi kõva ja polekski justkui kuskilt vaja midagi lappida. Lihtalt oleks huvitav teada, mis see masterplaan on, arvestades, et:

      1. Meeskonnas on üks puhas vasakkaitsja;
      2. Meeskonnas on üks terve puhas paremkaitsja;
      3. Ründetriole pole ligilähedastki klassi pingilt asenduseks võtta.

      Eriti murelikuks teevad punktid 1 ja 2, arvestades, kui palju Pooli mäng äärekaitsjatest sõltub.

      Kommentaar


        Vasakkaitses on alati vajadusel Hamez Milner, aga mõni asjalikum asendus võiks seal olla küll.

        Aga ma leian, et Klopp teeb õigesti. Hetkel ei põle konkreetselt mitte ükski liin ning kui üks-kaks superstaari audis on, siis ei ole ka veel katastroof. Noort talenti on klibid võtta supikulbiga ning kui turult juurde kedagi tuua, siis tuleb praegu lolliks ennast maksta.

        Arvestades et paljudel kiskus mööduv hooaeg väga pikaks, siis hooaja algus tuleb paratamatult raske. 4 nädalat vs 7 nädalat preseasoni on ikka jõhker vahe.

        Kommentaar


          Treenima suundub hiiglaslik seltskond - väljas haigestunud Kent. Woodburn, Phillips ning Jones aga ilmselt ei suutnud senisega piisavalt muljet avaldada.
          Evian squad: Alexander-Arnold, Alisson, Brewster, Duncan, Elliott, Fabinho, Firmino, Gomez, Henderson, Hoever, Keita, Lallana, Larouci, Lewis, Lonergan, Lovren, Matip, Mignolet, Milner, Ojrzynski, Origi, Oxlade-Chamberlain, Robertson, Salah, Shaqiri, Van den Berg, Van Dijk, Wijnaldum, Wilson.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            See mängijate ostmine on jah mitme otsaga asi. Ühest küljest nagu oleks vaja sama sügavust, mis City-l, aga samas on keeruline leida (mitte hirmkalleid) mängijaid, kes süsteemi sobiksid ja muudaksid alg11 paremaks või kes oleksid nõus pingil istuma. Klopp valib väga hoolikalt, keda ostab.

            Ja eks treenerid näevad igapäevaselt noorte taset ka - võimalik, et Brewster, Wilson, Larouci, van den Berg või Elliott on piisavalt head, et vajadusel suuremaid nimesid asendada või vähemalt pingile mahtuda. Klopp ju teada-tuntud noorte arendamise poolest. Kui nad meeskonda sulandada ja mänguaega anda, siis kõik on võimalik. Nii mõnigi noortest on pre-seasonil tublisti kiita saanud.

            Kommentaar


              Algselt postitas check Vaata postitust
              Lisaks rääkis Klopp enne Napoli mängu, et ilmselt suuremaid oste see aken ei tehta, sest raha pole ja arved vajavad maksmist. Selge pilt, usaldan Kloppi ja kui ta näeb, et meeskond täiendusi ei vaja, siis olgu nii, aga see raha jutt tundus veidi kummaline küll.
              No mis siin kummalist, finaali paiku kõvatas Henry kuskil kaamera ees fedoora peas, et on valmis nüüd rämedalt kulutama. Peale finaali läks peoks, algas puhkus, soe suvi ka, pidu saandki nii läbi - manustamiskulud on metsikud, eks kõigil kallid maitsed ka.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Aga ma leian, et Klopp teeb õigesti.
                In Jürgen I trust, aga... paigalseis on tagasiminek või tugevda meeskonda siis kui sa oled juba tugev on sama väärtusega mõtteterad.
                Me mängime aastaid "kui kõik on terved" mängu. Nii ei saa. Kohtadele peab olema asendust ja variante. Talvel kurtsin et me oleme ette aimatav meeskond ja siin ma muutust ei näe.
                Brewster on ainsa noorena mulje jätnud pre seasonist. Kent, Curtis, Wilson, suudavad puhkust anda aga mitte korraga koos platsil olles vaid põhiga blendis.
                Hädaldamine on scumi rida, aga ma arvan et natuke oleks pidanud sajaseid luhvitama.

                Kommentaar


                  Oleneb mis eesmärk on. Top4 suudab see squad välja mängida. Liiga võiduks peab haigelt joppama. Kui oleks bale ja keegi toodud oleks reaalne variant.

                  Kommentaar


                    No, no, no. Need väravad olid Barca karmaintressid.
                    Meile hingab kuklasse kahjunõue alagrupist edasipääsemise eest.

                    Aga mudu - laseme satsil mängida
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Aga mudu - laseme satsil mängida
                      Just see.
                      Tundub nagu Klopp peaks mingi kuadruppli tõmbama, et teda usaldataks. Mõnus jalaväristamine käib mingite sõpakate pärast, kui enamus pole isegi taktikalist trenni väga teinud. Hetkel on suur osa põhimängijaid läbinud füüsilise ettevalmistuskuuri, sellest tõneäoliselt näeb ka kaitse vähe ilma peata välja. Ja... selliseid mänge tegelikult mängitakse ka suletud uste taga. Oleks pre-seasoni mängudega nii, ei halaks keegi. Aga kuna iga sõpakas on kuskil superbowli väljakul tuhande silma ja kaamera ja reklaami all, võtab iga mees asja sama liialdusega nagu teismeline esimese armastuse lõppemist.
                      Üks sõna ka vigastuste ohust: Mul jäi küll hooaja lõpukas viinavea pärast kribamata, aga tahtsin pikemalt kirjutada ka sellest, kuidas viimasel kahel hooajal on enamus põhi olnud uskumatult jätkusuutlikult terved. Seda eriti võrreldes mis oli, kui Klopp vaikselt alustas oma uue süsteemiga. Ühesõnaga, kõik arenes, kaasa-arvatud meeste vormis hoidmine läbi hooaja ja mitme võistluse korraga (mini-Klopp toodi ju teadagi millal). See pole ka juhus.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                        Üks sõna ka vigastuste ohust: Mul jäi küll hooaja lõpukas viinavea pärast kribamata, aga tahtsin pikemalt kirjutada ka sellest, kuidas viimasel kahel hooajal on enamus põhi olnud uskumatult jätkusuutlikult terved. Seda eriti võrreldes mis oli, kui Klopp vaikselt alustas oma uue süsteemiga. Ühesõnaga, kõik arenes, kaasa-arvatud meeste vormis hoidmine läbi hooaja ja mitme võistluse korraga (mini-Klopp toodi ju teadagi millal). See pole ka juhus.
                        Siinkohal võib tervitada Raymond Verheijen'it.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Ben Woodburn on laenatud hooajaks Oxfordi, liiga ühte. Loodame parimat.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Ben Woodburn on laenatud hooajaks Oxfordi, liiga ühte. Loodame parimat.
                            pigem paistab, et aeg hakkab ümber saama, kuigi jah kutt 19 veel ikka
                            wilson ja kent ka maha müüa siis paras manuga võidelda kuuenda koha eest

                            Kommentaar


                              Lihtsalt võrdluseks - palju City pärast Pepi esimest liigavõitu põhisatsi mehi juurde tõi? Mahrez? Keegi veel?

                              Kommentaar


                                Natuke liigse enesekindlusena tundub see mitte ühegi ostu teema meil.
                                Ise tahaks et võtaksime Hakim Ziyech'i Ajax'i ridadest ära, oleks minuarust päris hea lisa, sest suudaks natuke Coutinho'likku rolli tiimi tagasi tuua + ka muud pakkuda. A noh eks tema eest tuleks vist liiga suured numbrid välja käia ja ka algrivistusse mahtumist ei saaks kohe garanteerida.

                                PS - tõesti loodan et pre-season'i tulemused on lihtsalt puhkuste pohmakad ja lihtsalt trenn/katsetused ning when time comes, on täiesti teised käigud sees meestel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X