320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    19 mänguga 55 punkti 57st. Imeline hooaja esimene pool. 🤗😍

    Kommentaar


      Wow. See 28st mängust üks viik on massiivne.
      Aga ma mõõdaks siiski hooajaga, mitte kalendriga.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        See on üks võimalus, aga enamik fänne vaatavad mänge siiski aastaringselt, mitte ainult mais.
        Et siis kümme mängu veel minna?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Ei usuks seda 2019. aastat kui ise poleks kõike nii intensiivselt jälginud. Kaheksakümnendate esimesel poolel ja keskpaigas oli meil midagi võrreldavat, aga siis nägin 'pooli mõned korrad hooajal.
          Aga mina vaatan klubijalkat hooaegade kaupa ja 2019/2020 on alles noor.

          Jaanuar on meil jõhker:
          02.01 Sheff Utd kodus
          05.01 Everton kodus (kapp)
          11.01 Spurs võõrsil
          19.01 ManU kodus
          23.01 Wolves võõrsil
          25.01-27.01 võimalik kapi 4. ring
          29.01 West Ham võõrsil
          01.02 Southampton kodus

          3. ja 4. kapivoor võib kaasa tuua kordusmängu.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Et siis kümme mängu veel minna?
            Mkm, jaanuarist hakkab kõik uuesti nullist, selle aasta ''karika'' võitsime meie.

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Ei usuks seda 2019. aastat kui ise poleks kõike nii intensiivselt jälginud. Kaheksakümnendate esimesel poolel ja keskpaigas oli meil midagi võrreldavat, aga siis nägin 'pooli mõned korrad hooajal.
              Aga mina vaatan klubijalkat hooaegade kaupa ja 2019/2020 on alles noor.

              Jaanuar on meil jõhker:
              02.01 Sheff Utd kodus
              05.01 Everton kodus (kapp)
              11.01 Spurs võõrsil
              19.01 ManU kodus
              23.01 Wolves võõrsil
              25.01-27.01 võimalik kapi 4. ring
              29.01 West Ham võõrsil
              01.02 Southampton kodus

              3. ja 4. kapivoor võib kaasa tuua kordusmängu.
              Ja Matip, Lovren, Fab, Chambo kõik terve selle aja eemal. Kaitsesse vigastus oleks katastroof, mujale ka juba kahtlane
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Samas on võimalik, et mingi vigastus kusagile tähendab uut signingut. + saab näha millest see Saksamaal laenul olnud noor ja uus jaapanlane tehtud on.

                Tahaks loota, et FA Karikas pannakse välja sarnane lineup nagu on liigakarikas pandud. Kui selles ei piisa, et Evertoni võita, siis pole hullu. Mingi rumal vigastus või väsimus liigamängudes oleks kordi hullem.

                Järgmine aasta on meie aasta! Teeme selle liiga nalja ära ja siis saab alati kõigile võistlustele keskenduda mõni teine hooaeg.

                Kommentaar


                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  Tahaks loota, et FA Karikas pannakse välja sarnane lineup nagu on liigakarikas pandud.
                  mis pussy tiimi te sellest poolist teha üritate. Liiga on ammu kotti ka pandud, ei mõista.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    Tahaks loota, et FA Karikas pannakse välja sarnane lineup nagu on liigakarikas pandud. Kui selles ei piisa, et Evertoni võita, siis pole hullu. Mingi rumal vigastus või väsimus liigamängudes oleks kordi hullem.
                    Teades Kloppi ükskõiksust kodumaiste karikate vastu, olen üsna kindel, et midagi sellist plaanis on.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      mis pussy tiimi te sellest poolist teha üritate. Liiga on ammu kotti ka pandud, ei mõista.
                      City ja liverpool on üsna võrdsed võistkonnad. Eelmised 2 hooaega on näidanud, et City võib poole hooajaga 19 võitu saada küll.
                      Samamoodi, kui selline võistkond suutis saada vaid 13 võitu võib see juhtuda liverpooliga. Eriti kui peaks juhtuma mingi vigastus paari staari nagu Van Dijk, Mane ja/või Salahiga.

                      Kommentaar


                        Kui Liverpool 2020 EPL meister pole, siis te olete kari õlisid lihtsalt. Loodan, et võidate.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Õlimeistrid!
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Järgmine aasta on Liverpooli aasta!

                            Mul on fuhhin Rakvere ööjooksust saati hääl täiesti ära, juba kolmandat päeva, sestap istun kodus ja suhtlen ainult viipekeeles
                            Kas saab ka muud mood olla? Always the next yer? Aiiijhhh?

                            Kommentaar


                              Head (karikarohket) uut aastat siinsetele kaaskannatajatele.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Häda nüüd selles, et Mane ja Salah ilmselt tahavad varsti lahkuda Poolist mõnda teise liigasse, et skillid kängu ei jääks, kuna sarnaselt Ronaldole ja Neymarile ei ole neil koduliigas tõsiseltvõetavat vastast

                                Kommentaar

                                Working...
                                X