320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minumeelest ka oli Konate selgelt nõrgim lüli ja palju ei jäänud puudu, et ta pealt käriseks. Ohtlikult positsioonist väljas ja liiga passiivne mitu korda. Ei saa vast oodata ka maailmatasemel esitust tema esimeses PL mängus uues meeskonnas Kloppi nõudlikus süsteemis. Milner on uskumatu - kaitses päris kindel (Zaha äärel) ja jõudis isegi ründesse ohtlikke olukordi tekitama 👏

    Üldiselt on hea märk, kui 3 päeva pärast väga intensiivset CL mängu võidetakse korralikult mängivat Palacet nii kindlalt ka ilma Trenti, Matipi ja Robertsonita. Natuke oli õnne ka, aga ma arvan, et Matipiga oleks kaitse kindlam ka olnud.

    Kommentaar


      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
      Konate kohati tundus mulle ikka päris positsioonilt väljas ning ei osanud pallita ründajat üldse katta. Tema liikumine meenutas jubedalt seda prantslast kelle nimi mul hetkel ei meenu, kelle Klopp minema saatis.
      Ma ei tea, mulle meeldis tema rahulik olemus. Ei maksa unustada, et see oli tüübi Premieri debüüt.
      Homme tuleb muudatusi. Kelleher kindlasti, keskkaitses mingi päris uus paar, võib eeldada Jonesi, Oxi, Minamino kaasalöömist. Ründes vaevalt kedagi põhinelikust väga alustama tahetakse.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Mulle jäi ka silma sellist stoilist rahulikust. Muidugi oli ka natuke rabe, mis on esimese mängu puhul arusaadav.

        Kuna ma polnud teda varem mängimas näinud, siis olin päris positiivselt üllatunud ja tundus väga suure potensiaaliga.

        Kommentaar


          Oleme alles septembris ja järgmisena lisandus vigaste listi Thiago..

          Kommentaar


            Nagu ennustati, on Conor Bradley ja Kaide Gordon täna alustamas. Esimene siis paremkaitses, poiss on juba tohutus mängijatepõuas Põhja-Iiri koondise põhis osalenud. Kaide Gordon on verinoor ründaja, kõrval täna Minamino ja Origi. Keskkaitses Konate-Gomez. Norwichil vastas mehed, kes kõik juba Premieris mänginud, v.a vv Gunn, aga temagi tegelt vana tegija.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Üle mõistuse lihtsalt läks. Ma ei tea, mis seeni Norwichi vennad on söönud, aga nii laisalt ja ebaefektiivselt mängides sellelt hooajalt küll midagi loota pole.
              Punaste poolelt oli hea näha, et jaanuaris kui aafriklased lahkuvad, ei pruugi päris ikaldus tulla. Minamino lahendas oma võimalused suurepäraselt ning Origi nägi päris aktiivne välja. Ma ei tea, miks Keita poolajal välja vahetati, aga oli päris nähtamatu, Ox veidi parem ning Jones ka ok. Noortest poistest Bradley parandas oma mängu ja teisel poolajal juba naljatas vastase proffidega, Gordonit oli harva näha, aga 16-aastase poisi jaoks ongi see tase vast veel liig. Poolajal lisandunud Tyler Morton oli keskel soliidne ja andis vähemalt ühe ilusa söödu. Kelleher võttis pendla ära ja rohkemat tal polnudki vaja teha.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                See oli karikamäng ehk kaotajad tegelt võitsid.
                Kuule, miks sa naerad noorteturniiri üle? Minamino ja 16 aastased väga vajavad neid minuteid.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  See oli karikamäng ehk kaotajad tegelt võitsid.
                  Sa oled ennast kordama jäänud. Iga aasta sama plaat, aeg pinsile minna.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Mcnamarale meeldib peaproove vaadata, seevastu Stok on see tüüp kes ainult etendustel käib. Ühele läheb klubi põhi-tasandil korda, teisele mitte. Üks soovib mängida superliigas, teine mitte. Elu läheb edasi!

                    Kommentaar


                      Suurepärane esitus noortelt. Annaks nüüd loos sellised vastased et nad saaks veel mõned korrad sama korrata.

                      Kommentaar


                        Kinnitus tuli, et Anfield Roadi arendus algab ja juba sel sügisel. 2023 suveks peaks valmis olema ja staadionile saab siis 61000 inimest.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Märgiti, et Conor Bradley on esimene põhja-iirlane ‘pooli koosseisus aastast 1954. Iirlastest, šotlastest ja uelslastest pole vahepeal puudust tuntud.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Preston võõrsil kõlab ohtlikult. Loodetavalt pole kuu aja pärast suur vigastustelainet, mis võimaldaks Kloppil täisnoortekaga minna.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Thiagoga paistab minevat nädalaid ja Keita vigastused on teadagi alati sellised, et kiirelt tast mängumeest pole. Keskväli on seega päris hõre - tea kas alustab nädala sees puhanud Milner koos Hendo ja Fabinhoga? Või kui TAA ka endiselt väljas, pagan siis teab. Jones ja Ox muidugi ka olemas. Eeldaks, et Firmino on pingil.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                norra kekaõps kiidab Kloppi mõttemängusid:

                                Manchester United manager Ole Gunnar Solskjaer believes his side are not getting penalties following comments by Liverpool boss Jurgen Klopp.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X