320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ei meeldind:
    valmidus mänguks - tiba parem kui teised selle hooaja € võõrsil mängud aga kokku on see üks õudne vorm
    et 'tööhobuste' keskvälja ümber nii tiire tehakse - tasemevahe paistis kohutav
    kiilakas poolakas - nii mööda väljakukohtunikku ei mäleta isegi premier liigast
    noor-ronaldode maas väänlemine - kokku liita see aeg kui valge särk see mäng muru koristas ja sinna mahtunuks üks mu eilne õlle, täielik raiskamine, krdi real-lite
    tuchel pole ikka omale paremat jopet leidnud? krdi idaeurooplane
    Gomez ei saa kiirete äärtega hakkama

    meeldis:
    Beckeri Alisson - oleks võinud palju hullem olla see seis, kummardus
    Mane - veidi eelmise finaali flashbacki et see mees on ainus lootuskiir, oli igalpool, hoidis hädiseid rünnakuid elus
    seda peab enam peale iga mängu kordama? - Andy fucken Robertson



    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Mingis mõttes oleks hea kui nädalasisestele mängudele skipi saaksime. Oskaksime paremini nv mängudele fokuseerida end
    Tuletan meelde, et suure tõenäosusega saab nädala sees ka edasi passida. Parafraseerides Stiividžiid: ma ei taha ärgata ülejärgmine nädal persenaligan samas €-liigas. Ja isegi olukord sama nagu Olympiakosega, kui Napoli värava peaks Anfieldil saama.
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Raske on Kloppile keskvälja osas etteheiteid teha. Hendo ja Gini on palju enamaks võimelised. Milner on tööhobune ja sellist on alati tarvis. Keita ega Shaqiri ei näidanud kuidagi, et oleks olnud mingi põhjus neid eelistada.
      Gomez äärele ja Lovren keskele on paraku liigutus, mis meeskonda ei tugevda. Olen kindlalt seda usku, et TAA paremal ja Gomez keskel. Aga eile tegi lollusi kogu tagumine liin: van Dijk ja Robbo kaasa arvatud.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Sõbrad, see mäng läks esimese 20 minutiga. Liiga uimased olime alguses pärast kõike neid pause ja koduliiga lihtsaid vastaseid.
        Oli võimalus viik välja punnitada, aga ei suutnud, paar head varianti ju oli. Vähe. Keskväli ei toeta keskelt rünnakut piisavalt, on minu nägemus sellest.

        Napoli võitmine tundub mulle raskemgi ettevõtmine, mis sest et kodus.

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Raske on Kloppile keskvälja osas etteheiteid teha. Hendo ja Gini on palju enamaks võimelised. Milner on tööhobune ja sellist on alati tarvis. Keita ega Shaqiri ei näidanud kuidagi, et oleks olnud mingi põhjus neid eelistada.
          Gomez äärele ja Lovren keskele on paraku liigutus, mis meeskonda ei tugevda. Olen kindlalt seda usku, et TAA paremal ja Gomez keskel. Aga eile tegi lollusi kogu tagumine liin: van Dijk ja Robbo kaasa arvatud.
          Mis sa arvad millal on lihtsam midagi tekitada, siis kui mäng on lahtine, või siis kui PSG hakkas seisu hoidma?
          Mida Hendo, Gini ja Milner andsid esimesel poolajal juurde? Sellel ajal tehti mäng ära ja teisel poolajal oli juba Liverpoolil kordades raskem väravat leida.

          Kommentaar


            Napoli saab hull mäng olema. Kõik Anfieldi kollid tuleb kapist välja neid purema kutsuda. Aga sellestki on vähe kasu kui mängupilt ei parane. Usun, et põnevust jätkub viimaste sekunditeni.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Eks see oli, kui koduliigas piisavalt tugevaid mänge ei saa, siis Euroopa tase võib üllatusena tulla.

              Kommentaar


                Eks riigiti ole gravitatsioon erinev. Sellepärast ka kodus ja võõrsil mängud.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar




                  Üle pika aja täitsa hea

                  Kommentaar


                    Kloppi pressikas midagi uut kuulda polnud. Aga seda on küll huvitav mõelda, et Silva on juba neljas Evertoni manager, kes Kloppi ajal derbit pidanud. Alles see sakslane tuli, aga tegelikult juba veteran.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Päris huumor

                      Kommentaar


                        Pickford MVPks

                        Kommentaar


                          Sama "hea" meeskond kui eelmise aasta Unitedi oma. Sky saab muidugi mõned kuud veel jahuda mingist tiitlijahist.

                          Kommentaar


                            Ee hmmm. Eelmise aasta detsembris oli Goodisonil sarnane nullnull viimaste minutiteni, tänavu siis Anfieldil. Vahva mäng, Everton ei jäänud milleski väga palju alla. Aga ega meil ründemäng ei kliki küll hetkel üldse. Mane oli parim täna, nii mitu napikat jäi tal löömata. Origi kangelaseks - ilma Hendo punaseta poleks ta ilmselt pingilegi mahtunud. Jälle üks stsenaarium, mida keegi poleks osanud kirjutada. Huvitav, mis kihlveokontorid pakkusid Origi võiduvärava lööjaks lisaminutitel?
                            Tabelit on kena vaadata: City ikka veel püütav ja viis punkti jälitajatest ette rebitud.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Pisarad jooksevad. Suren naeru kätte

                              Merry Christmas, Everton!
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Jälle üks selliseid õhtuid, mil meenub, miks selle klubi tegemised korda lähevad. Origi - ghost mode forever (ma tunnistan, et ma olin suutnud unustada, et ta meil nimekirjas) ja siis punktid, palun - DivockGrinch kes varastas Evertoni jõulud. Awesome! Pep viskas kodus kruusi ekraani kinni kindlasti.

                                Vastaste peatreenerile peab krediiti andma, oskab meid reverse engineer'ida küll. Oli jälle õnnestumine tulemas.

                                Loodan et keegi andis peale mängu ka vastu pead sellele nolk-eidele kes pool mängu maas aeles.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X