320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Reina Vaata postitust
    Kui aus olla mängiti hästi, Reali hoiti täie surve all. Müts maha Mane ees, nagu Mbappe pani seal vasakul äärel. Aga see lõpetamine jah, eriti see olukord kus Salah ootas mingi 15 sekundit löögiga kui oli kasti keskel vaba no anna olla. Seda Reali küll meistritena samas ei näe, rünnakul oldi väga laiali ja keskväli ei toetanud täna hästi. Pooli enda jala et ei suutnud kokku võtta
    Kusjuures see sama Real kes järjest neid tiitleid võitis oli teglikult sama ebaveenev...

    Kommentaar


      Midagi üllatavat ei olnud. Ma ei uskunud, et me nii hästi kaitsva meeskonna vastu saame ja nii ka läks. Klopp ei suuda taktikaliselt midagi muuta, aga vastased loevad meid nagu avatud raamatut. Kui mitu korda eilegi lihtsalt nähti üks meie käik ette ja saadi pall endale. Kiire värav oleks aidanud, aga lõpetamine on meil olematu. Raske näha, kuhu on selle meeskonnaga siit edasi liikuda.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Kurja, kogu selle üritamise peale ei isegi ühte väravat, karm. Salah'il on neid väravaid küll kogunenud, aga suurtes mängudes ikka endiselt enesekindlust pole ja Mane, omg, polegi nii halba Manet vist näinud, no mitte midagi ei toiminud, pidevalt pallikaotusi ja lamp lahendusi ja kinni jooksmisi, ainult vaheltlõiked head mõned. Robertson oleks ka ees ohtlikum olnud eile tema asemel. Firmino ka suht plönn, ma ütleks et pidanuks Jota kohe peale 45min sisse tooma ja Mane samamoodi kasvõi Origi vastu vahetama.
        Kabak välja ja Philips sisse jätta, veider ikka ja üldse olen varemgi veits kritiseerinud et Klopp ei tee vahetusi piisavalt vara ega hästi sageli. 12 mees oli ka puudu ja selle taha jäi ka kindlasti vähemalt 1 värav.
        Real'i ja Zidane'i ees peab mütsi maha võtma - ma ei mäleta elus sellist Reali kes nii pikalt suudab kaitses mängida nagu eile oli.

        Kommentaar


          Hakkan aina rohkem aru saama, miks Southgate enam ei hinda väga TAA talenti. Selle hooajaga tundub nagu pidevalt unustaks ära, mis on paremkaitsja ülesanded. Eks enne oli lihtsam ka kui Gomez ja VVD taga kindlustasid.
          Ise arvaksin, et Pool peaks suvel korraliku paremkaitsja sebima kuskilt ja TAA-d mängitama CM-ina a la Milner mentoriks trennis kõrvale ja oleks asi väga hea.
          Söödud ja löök on super, aga kaitse tegevus annab tunda.

          Kommentaar


            See ei tohiks üllatus olla, et TAA on kaitsemängija, kelle suurim miinus on kaitsetöö (mis on tegelikult paremaks muutunud, sest paar aastat tagasi lendas lihtsalt iga palli peale).
            Lihtsalt see ülejäänu, mida ta sügavusest tulles pakub, on päris hea kraam ning mõistlik on seda ka nõnda kasutada ning ülejäänud satsiga tema puudujääke korvata.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Kusjuures mu meelest TAA mängis eile kaitses paremini. Paremal äärel on ta suur pluss, sest nii teravat tsenderdajat naljalt ei leia. Probleem on selles, et Mane, Firmino ja Salah ei jõua neid enam ära lööma.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Kui oleks võimalik Aaron Wan Bissaka ja Trent Alexander Arnold kuidagi kokku panna, siis saaks ilmselt ideealse kaitsja. Üks oskab väga tihedalt peale käia ja ründemängijate eluisu ära võtta, aga ründepagas on kohati väga limiteeritud, teine käitub nagu ääremängija või mängujuht ründes ja on väga mitmekesine.

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Kui oleks võimalik Aaron Wan Bissaka ja Trent Alexander Arnold kuidagi kokku panna, siis saaks ilmselt ideealse kaitsja. Üks oskab väga tihedalt peale käia ja ründemängijate eluisu ära võtta, aga ründepagas on kohati väga limiteeritud, teine käitub nagu ääremängija või mängujuht ründes ja on väga mitmekesine.
                  Luke Shaw?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mr.Andreas Vaata postitust
                    Luke Shaw?
                    Vasaku ääre poiss - oleks pidanud täpsustama, et paremkaitsja siis

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mr.Andreas Vaata postitust
                      Luke Shaw?
                      Juri ei küsinud kes suudaks rohkem pirukaid sisse pakkida
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                        Juri ei küsinud kes suudaks rohkem pirukaid sisse pakkida
                        Jah, ta ei küsinudki midagi.

                        Kommentaar


                          Harvey Elliott kindlustas oma võiduväravaga ilmselt täna Blackburni divarikoha.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Kui 'pool on tõesti liitunud mingisuguse superliigaga, on minul võimatu seda klubi edasi toetada. See on üsna põhimõtteline küsimus. Ühtlasi tähendab see ilmselt minu peatset lahkumist siit foorumist, sest mul pole siis siin enam midagi teha.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Kui see sitt teoks saab, kaob mul ka see viimane huvi jalgpalli vastu ära.
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Kui 'pool on tõesti liitunud mingisuguse superliigaga, on minul võimatu seda klubi edasi toetada. See on üsna põhimõtteline küsimus. Ühtlasi tähendab see ilmselt minu peatset lahkumist siit foorumist, sest mul pole siis siin enam midagi teha.
                                Minu jaoks on see uus võimalik liiga pigem CL edasiarendus, nii dramaatiliselt ei võta aga nõme muidugi ikka.
                                Võib lõppeda ka mingit sorti kompromissiga.

                                Tänast mängu on küll veider vaadata, esineliku ponnistus justkui enam ei ole üldse tähtis.
                                Pmst kõigi ülejäänud mängud Premieris peetis...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X