320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    That's Entertainment!
    Ei tegelikult tulid kõik poisid täna kohale ja andsid kõva võitlust. Lihtsalt sellest hetkest kui õnnetus ootamas juhtumist nimega Flanagan selle tagasisöödu andis, anti mäng käest ära. Carroll oli terve mäng väga tubli, alguses kartsin keskvälja, aga Henderson oli vast isegi parimaid, kõvasti töötas igast positsioonist, Shelvey ka terav ja Spearing maadles nagu ikka. Sellist attituudi tahaksgi näha, väga tore ja ootamatu lõpp tänasele saatele. Evertoni peale ei hakka täna mõtlema.

    E: Ja reisiv fännide brigaad oli fantastiline
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
      PS. kas keegi nägi veel, et seal viimase nurgalöögi järgses olukorras nühkis Skrtel mingile lamavale vennale 2x molli? Ma loodan, et ma eksisin ja näen igast luulusid.
      No päris molli mitte, aga Hanleyga ta maadles seal korralikult jah.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
        PS. kas keegi nägi veel, et seal viimase nurgalöögi järgses olukorras nühkis Skrtel mingile lamavale vennale 2x molli? Ma loodan, et ma eksisin ja näen igast luulusid.
        molli mitte, kuid mingeid hollywoodi liigutusi tegi küll - eks seda olukorda saab kindlasti lähemalt varsti näha ning diskuteerida.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas PendliFelix Vaata postitust
          Carroll ja Henderson-not bad @ all
          Mõtlesin ka et pärast sellist mängu võib tervitada neid, kes neid kaht vahetpidamata materdavad.....

          Kommentaar


            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
            PS. kas keegi nägi veel, et seal viimase nurgalöögi järgses olukorras nühkis Skrtel mingile lamavale vennale 2x molli? Ma loodan, et ma eksisin ja näen igast luulusid.
            Kui ma ei eksi siis see oli üldse Bellers, lükkas ta kõigepealt maha ja siis tegi löögi liigutuse lihtsalt. Aga tänu sellele hoidis oma ohvriga suluseisu ära ja bamm, kolm puntki
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Kas ma olen ainus, kelle arust Jones on igati korralikum vv kui Doni?
              Ei emotsioon oli ikka kõva terve mängu =)))))))))))

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Kas ma olen ainus, kelle arust Jones on igati korralikum vv kui Doni?
                Ei emotsioon oli ikka kõva terve mängu =)))))))))))
                Korralikum kui Doni? Kui palju sa Donit mängimas oled näinud. Nende kahe mängu põhjal mis brass väravas on olnud, ütleks, et Jonesist on ta ikkagi parem. Kahju, et Flanagan talle sellle punase suutis saada enda lolli sööduga.

                See mäng oli ikka tõeline meelalahutus. Lihtsalt uskumatu, et suudeti sealt võitjana välja tulla. Liverpool lööb kolm väravat ning ühe neist Carroll? Midagi on vist valesti. 10 meest andsid kõva lahingu ja said väärilise tasu. Hendersonis ja Carrollis oli näha tahet midagi ära teha ning see on vaid kiitust väärt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas zip Vaata postitust
                  Korralikum kui Doni? Kui palju sa Donit mängimas oled näinud. Nende kahe mängu põhjal mis brass väravas on olnud, ütleks, et Jonesist on ta ikkagi parem.
                  Oskuste suhtes ei vaidleks, aga Jones tundub enesekindlam. Kahjuks andis see liigne enesekindlus vastastele pendla.

                  Kommentaar


                    Kuidas Jones punast ei saanud, samasugune "obvious goal-scoring opportunity"?
                    Kes siis Wembleyl oleks olnud? Teine müsteerium oli muidugi see, et patsiga poiss sai lõpuks palli väravasse ka.
                    Aga kino eest plusspunktid, vähemalt polnud igav

                    Kommentaar


                      nõnna palju lugesin end targemaks, et mängija peab liikuma värava poole, siis on teemaks punane.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Tänud poisid ,et eile läni ussi emmi võita suutsite. Nüüd võite jätkata kaotamist!
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas z3ro Vaata postitust
                          Kuidas Jones punast ei saanud, samasugune "obvious goal-scoring opportunity"?

                          siin saab ainus seletus olla, et nii veider kui see ka ei tundu, siis ründaja liikus justkui palliga väravast eemale

                          Kommentaar


                            Jah kui millestki muust seda liigahooaega meenutada pole, siis eilsest komöödiateatrist ikka. Kirsi tordile oleks pannud Carrolli imekaunis omavärav, mida ta kümmekond minti enne lõppu üritas. Aga noh, leidis hoopis vastaspool asunud kolli üles. Imede ime!
                            Poisid siiski väärisid seda kolme punkti. Väga vingelt võideldi teisel poolajal. Ei lastud vastase survet liigtugevaks ja ise rünnati lõpuni. Henderson mängis seekord vahvalt, Shelvey samuti. Ja Andy võttis sisuliselt iga tema poole lennanud peapalli ära.
                            Hoidke vaid Flanagan Wembleylt eemal - ei ole just hea näide Akadeemia jalkaharidusest. Kunagi nii soliidne Johnson-Agger-Skrtel-Enrique kuluks ära.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dreyd Vaata postitust
                              siin saab ainus seletus olla, et nii veider kui see ka ei tundu, siis ründaja liikus justkui palliga väravast eemale
                              Kotkasilmadega kohtunik nägi, et astus pool sammu väravast eemale. Vähemagi eest on punaseid antud, et jah...
                              Maxi mängitamine sellel hooajal on müstika. 6 PL mängust 4 väravat, karikas 4 mängust 2 väravat. Mitte, et ta sigaparem oleks, kui Downing/Kuyt, aga vähemalt on õigel ajal õiges kohas ja paneb palli võrku.

                              Tyrell Belford saab siis ilmselt Wembley pinke katsuda oma tagumise poolega. Veidike rohkem reserve esindanud, kui Ward.

                              Kommentaar


                                Mainiks siis ikkagi Brad Jonesi ka mõne tunnustava sõnaga. Ega ei olnud ette nähtud, et ta 'pooli eest enam kunagi mängiks, aga pärast säärast isiklikku tragöödiat on hea meel, et see võimalus siiski anti. Loodetavasti saab nüüd mõne päeva treenerite erilise tähelepanu osaliseks ja on laupäeval veidi enesekindlam.
                                Maxi on müstika. Tahaks, et ta Wembleyl vähemalt pingile mahuks. Nagu oleks palju neid punases särgis mehi, kes oma võimalused ära löövad.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X