320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Joobespuhh!
    Btw kas te teate, kes on Tom Clayton ja Remi Savage? Ma ka ei tea. Aga kui teada saame, siis selle põhjal, et nad figureerivad väljaku sellel osal kus enne neid nähti Nat Phillipsit ja/või Rhys Williamsit.
    Pole võimatu. Savage ja Koumetio mängisid viimases U21 mängus ning neid võib vaja minna. Aga eeskätt on see eluvõimalus Nat Phillipsile, kellel on aeg juba meeste tasemel mängima hakata.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Kas pika laatsareti taga võib peituda Kloppi saksalik kiire mängutempo? 3-aastat on seda mängitud ja lõpuks hakkab inimkeha sellele järele andma?

      Kommentaar


        Gomez ja TAA võivad haiguslehel olla tänu intensiivsusele. Samas Gomez on üksjagu vigastuste küüsis olnud (s.h ACL) - teinekord on vigastuse põhjuseks rohkem keskkond, kui midagi muud (keha reageerib, töötab erinevates tingimustes erinevalt). Ülejäänud neli (või siis viis, kui Gomez siia punti panna) on kas saanud kolki või on lihtsalt vigastuste altimad.
        Möödunud hooajad on näidanud, et mängijate tervist monitooritakse väga hästi - ühe hollandlase jutu järgi pidanuks juba ammu pool satsi puruks olema. Samas vabalt võib olla, et midagi on jäänud märkamata.
        Aga kokkuvõtvalt - tegelikult on hetkel vara veel midagi spekuleerida.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Ma arvan, et Kloppi stiil mängib rolli küll, sest tänavu jäi üli oluline hooaja ettevalmistus praktiliselt vahele.

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Ma arvan, et Kloppi stiil mängib rolli küll, sest tänavu jäi üli oluline hooaja ettevalmistus praktiliselt vahele.
            Selle kõige valguses on vist tegelikult isegi hea, et see 2022 MM praeguse seisuga talvel toimub. Muidu oleks tippmeestel 3 suve jutti kinni basically (2020 koroona tõttu edasi lükatud CL, EL; 2021 EM ja siis 2022 MM). (see siis praegusel ajahetkel kinnitatud toimumisaegasi arvestades).

            Ja ma nagu tõsiselt loodan, et inglased ka lõpuks aru saavad, et see 5 vahetuse teema on vajalik praegusel hooajal Premmis.

            Kommentaar


              Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
              Selle kõige valguses on vist tegelikult isegi hea, et see 2022 MM praeguse seisuga talvel toimub. Muidu oleks tippmeestel 3 suve jutti kinni basically (2020 koroona tõttu edasi lükatud CL, EL; 2021 EM ja siis 2022 MM). (see siis praegusel ajahetkel kinnitatud toimumisaegasi arvestades).

              Ja ma nagu tõsiselt loodan, et inglased ka lõpuks aru saavad, et see 5 vahetuse teema on vajalik praegusel hooajal Premmis.
              Ei saa. Roteerigu enda jämedaid riistu, kui ei jõua kõikjal mängida.

              Kommentaar


                Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
                Selle kõige valguses on vist tegelikult isegi hea, et see 2022 MM praeguse seisuga talvel toimub. Muidu oleks tippmeestel 3 suve jutti kinni basically (2020 koroona tõttu edasi lükatud CL, EL; 2021 EM ja siis 2022 MM). (see siis praegusel ajahetkel kinnitatud toimumisaegasi arvestades).

                Ja ma nagu tõsiselt loodan, et inglased ka lõpuks aru saavad, et see 5 vahetuse teema on vajalik praegusel hooajal Premmis.
                Liverpooli sugusel meeskonnal peaks piisavalt pikk pink olema, et korralikult meeskonda roteerida. Pealegi hääletati hooaja algul 3 vahetuse poolt ja nüüd viriseda, et peaks ikka 5 vahetuse peale minema on natuke kummaline. Miks ei ole ühegi väiksema klubi poolt vahetuste suuruse kohta kosta virinat?

                Kommentaar


                  Manu ja City ju ka virisevad.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas NuFc Vaata postitust
                    Liverpooli sugusel meeskonnal peaks piisavalt pikk pink olema, et korralikult meeskonda roteerida. Pealegi hääletati hooaja algul 3 vahetuse poolt ja nüüd viriseda, et peaks ikka 5 vahetuse peale minema on natuke kummaline. Miks ei ole ühegi väiksema klubi poolt vahetuste suuruse kohta kosta virinat?
                    Sest see on väiksematele klubidele kahjulik. City toob pingilt Fodeni, Pool Jota. Samal ajal Newcastle, Burnley või Sheff Utd mingeid lambikaikaid.

                    Kommentaar


                      Kas liigale (s.t kõikidele klubidele) on parem, kui EPLi satsid on Euroopas edukad? Platsile jooksevad ikka ka kõlavad nimed? Millepärast teised suurliigad kehtestasid viie vahetuse võimaluse? Kas David Moyes on millegi jälile saanud?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Yep, kõik suured klubid tahtsid 5 vahetust, aga väiksed klubid hääletasid 3 vahetuse poolt.

                        The top Premier League clubs have failed in their bid to bring in a five substitute rule for the 2020/21 season. When football returned amid the coronavirus pandemic in June, the rules were changed…

                        Of those who wanted to see it introduced was Liverpool, Manchester United, Manchester City, Chelsea, Arsenal and Tottenham.

                        Kommentaar


                          Madre Dios uuesti. Enne kevadet Joe vist ei naase.
                          No timescale is being placed upon his return, though the issue is likely to rule him out for a significant part of the remainder of 2020-21.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Kuna meil on kaks põhikeskkaitsjat kolmest kevadeni väljas, ootaksin kiiret tegutsemist kohe kui aken avaneb. Noortele ei saa sellist koormat panna ja loota, et Matip-Fabinho kuude kaupa hakkama saavad, on ka vist liiga optimistlik. Jõhker summa tuleb uue mehe eest välja käia, see on selge.
                            Mõni pakub, et võiks kohe vabu agente vaadata, aga sealt saab ainult vanureid ja Adrian Mariappa.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Ma arvan, et me ei peaks 100 miljonit 29. aastase mehe eest maksma, isegi kui ta on päris hea hetkel.

                                Minu poolest oleks okei, kui toodaks keegi Klavani sarnane top5 liiga kindel põhimees mõnest väiksemast tiimist paariks aastaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X