Lehekülg 2123, kokku 2130 EsimeneEsimene ... 11231623202320732113211921202121212221232124212521262127 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 42 441 kuni 42 460, kokku 42590

Teema: Liverpool FC

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Melwood, mis ei olnudki mu airbnb'st väga kaugel, jääb siis nägemata. Järgmisel kuul kolib esindus akadeemia juurde. Mitte Southamptonisse, vaid Kirkby'sse.

https://theathletic.com/news/Liverpo...t/RpNxrZZs5UnF
    Jah, legendaarne treeningväljak ja fotodel aastakümneid pea muutumatuna püsinud elumajad tara taga. Seda kohe enam ei ole.
    Aga täna tulevad taanlased külla. Kloppil väga koosseisuga varieerimist vist pole - kõik, kes olid laupäeval vigased, on seda ka täna. Enne Atalantat oleks vaja kindlad punktid võtta.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Shaqiri, Jota, Minamino ja Origi peavad siis täna väravate eest hoolitsema. Tavakolmik pingil.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Valusad vaatamised jätkuvad. Enne väravat polnud vist ühtegi pealelööki, Origi ja Minamino lihtsalt kohutavad. Õnneks TAA tegi need otsustavad liigutused ära ja vastasel polnud ambitsiooni.
    Koledalt võitmise periood.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

See mäng ühtis minu ettekujutusega liigakarikast. Vaatasin, kuidas naabrimees jalutas koera.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Taga null. Kolm punkti tabelisse lisaks. Kaks lööki raami, kaks väravat.
    Kui mängu ei vaataks, siis oleks meel rõõmus. Mängupilt on aga "värvi ise".

Praegu Minaminot vaadates meenub kohe:

Ah jah, Fabinho sai ka viagastada. Tundus, et reis a la neljaks nädalaks.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Fabinho jep, lisaks on Hendoga mingi müstiline jama. Ta olevat palunud härdalt, et poolajal välja ei vahetataks, aga ikka tehti ära. Midagi tal on, sest tavapärasest energiast polnud juttugi - keskväli ei loonud midagi. Ma ei saa aru sellest otsusest Curtis Jones nüüd pingile jätta, sest ega vanemad mehed ju ka üldse ei sära.
    Noor Rhys tundus väga soliidne. Võib-olla Haamritega siis alustab, sest teisi ju pole. Klopp vihjab, et Matip veel ei naase.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Taga null ja 3p juurde, top of the table enne Atalantat, ma ei nurise.

Fabinho vigastus oli ebavajalik, aga nii võib minna, kui mängida tuleb tihedalt. Postiivse poole pealt oli Rhys Williams väga soliidne võiks isegi öelda et kohati VVD'lik. Aga tõsisem proovikivi tuleb kohalikus liigas.
    Erinevalt Origist viitsis Minamino vähemalt joosta. Sellest pold küll suuremat tolku, kuid pealehakkamine on pool võitu. Origi oli lihtsalt vari.

Sellise meeskonnaga saab huvitav olema. Mänguilu võime ära unustada ilmselt, aga kui ka nühkides 3p tuleb olen ma rahul.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Kui lugesin, et meeskonnakaaslased andsid Rhys Williamsile nikkneimi, läksin kohe uurima, on's midagi põnevat? "Big Man". Njah.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Kui lugesin, et meeskonnakaaslased andsid Rhys Williamsile nikkneimi, läksin kohe uurima, on's midagi põnevat? "Big Man". Njah.
    Midagi muud ei tohi ju öelda, muidu tuleb kaasa rassismi süüdistus nagu Origi hüüdnime puhul

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Midagi muud ei tohi ju öelda, muidu tuleb kaasa rassismi süüdistus nagu Origi hüüdnime puhul
    Ei mäleta, aga Rhys Williamsi puhul sobiks kasvõi Robert Planti kunagise laulu pealkiri "Tall Cool One".

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tagaliinile tuleb huvitav hooaeg nüüd. Gomez saab päris suure vastutuskoorma enda õlule, vb kasvab väga suureks mängijaks läbi selle - loodame.

CL'is asjad tehtud, rahul, mingit müstiliselt head lendu ei olnud, aga neis alagrupimängudes ei pandagi kõike väljakule sageli. Tore oli ka näha et ka Shaq veel töötab. A sellel B-esiliinil lihtne pole, pikk elu pingil ja siis pead kuskil mängus tegema hakkama.

Jota ost on aga nagu rusikas silmaauku läinud - sobib kõigesse, mõtleb õigesti ja on teistmoodi lisaloovust/täpsust ka kohe juures.

Mis seal ikka, möllame südikalt edasi, tribüünid on endiselt pikalt tühjad, kogu selle majandusliku mõju kõrval, loodetavasti ei mõju osadele mängijatele liiga igavaks rutiiniks tegevalt, sest rahvaga väravaid ja võite tähistada on ikka teine tunne - oled ikka gladiaator suurel laval. Õnnestumised tunduvad suuremad koos laulvate fänniarmeedega. Meie klubis see on alati eriline osa olnud jalgpalliõhtutest.
    Champs!

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Mis seal ikka, möllame südikalt edasi, tribüünid on endiselt pikalt tühjad, kogu selle majandusliku mõju kõrval
    Kuuldavasti olla toidupank hästi teeninud, paljud protesteerisid £15 pay per view vastu ja annetasid selle asemel toidupankadele.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Kuuldavasti olla toidupank hästi teeninud, paljud protesteerisid £15 pay per view vastu ja annetasid selle asemel toidupankadele.
    Ilus ja superliiga võib ka p****e käia!
    Champs!

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tänane peauudis räägib van Dijki õnnestunud operatsioonist. Pikk tee seisab nüüd ees.
    Homse suhtes rääkis Klopp, et Hendol polevat suurt midagi viga, aga Fabinho kindlasti ei mängi ning pakuks, et pigem ka Thiago mitte. Keskkaitses võib rääkida nii Williamsist, Phillipsist kui võib-olla isegi Koumetiost (no vaevalt seda viimast) või siis mõeldakse midagi hoopis uut välja. Igaljuhul mingitest taktikalistest muudatustest oli vihjamisi juttu.

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Klopi arvates elame igaveses ja lõppematus detsembris:
    "The teams with international football are in the toughest period ever, because October is like the usual December, November is like a usual December, and December is still like a December! And January will not be much different.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Proovitakse Nat Phillipsit Gomeze kõrval. Keskväljal alustab Hendo ja Gini kõrval Curtis Jones.

Algupärane

Kas ogbonna ei teinud mane vastu viga? Minu arust ogbonna jalg kõigepealt mängib mane jalga ja alles siis palli, ei?

Algupärane

Jota ja Shaqiri väga head. Nat Phillips, Jamie Carragher man of the match, võib kolmandaks keskkaitsjaks lukku ära panna (Kui Van Dijk ja Matip terved, 4. valik) ja Fabinhot edaspidi keskväljal kasutada.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Eks ta oli jälle valus vaatamine. Otsustavad söödud ei tööta, tsenderdused ei tööta, teisi palle meile ei kuku, rünnakul olles söödetakse põiki ja mäng seisab. Aga kui ikkagi võidud tulevad, mis seal siis ikka.
    Phillips tegi tõesti väga head tööd, aga ma ei paneks teda kusagile lukku - teist tüüpi kiiremate liigutustega vastaste puhul on ta varem korralikult vigu teinud. ML-s ta vist polegi üles antud meil, nii et seal on taas Rhys Williamsi kord.

Asjahuviline Kasutaja Will avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2008

Algupärane

Seekord oli Jones kahvatu. Mängujuhi kohal oleks pidanud rohkem ette võtma, ise tegema. Teise värava puhul kus Shaq söötis ette oleks Jones ilmselt tagasi söötnud. Tahaks Shaqirit rohkem näha.
    http://www.powerplaymanager.com/r1533770 Tee endale hoki-, korvpalli-, käsipalli- ja jalgpallimeeskond.

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud