Lehekülg 1988, kokku 2013 EsimeneEsimene ... 98814881888193819781984198519861987198819891990199119921998 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 39 741 kuni 39 760, kokku 40260

Teema: Liverpool FC

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ühe punkti kaugusel oma Premmi rekordist (2008-09 ja 86p), neli mängu veel minna. Vastasteks elu ja surma peale mängiv Cardiff (võõrsil), kelle püsimajäämise lootus on ometi õhkõrn; relegeerunud Huddersfield kodus; suht kindlalt püsima jääv Newcastle võõrsil ja Euroopa nimel võitlev või kaotav Wolves kodus. Siin pole muud, kui tuleb lihtsalt oma mängud ära võita ja esimest korda elus ManU poolt olla. Kohutav prospekt.

"This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Ühe punkti kaugusel oma Premmi rekordist (2008-09 ja 86p), neli mängu veel minna. Vastasteks elu ja surma peale mängiv Cardiff (võõrsil), kelle püsimajäämise lootus on ometi õhkõrn; relegeerunud Huddersfield kodus; suht kindlalt püsima jääv Newcastle võõrsil ja Euroopa nimel võitlev või kaotav Wolves kodus. Siin pole muud, kui tuleb lihtsalt oma mängud ära võita ja esimest korda elus ManU poolt olla. Kohutav prospekt.

No kui Brighton suudab Cardiffi võita Teisipäeval on neil juba 8 punkti vahet.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Cardiffi vastu lööme sulust kaks ja kastist väljas antud vea eest saame veel pendla ka. Warnock suurt tüli ei korralda, kuna söödame talle ennem mängu ette, et uuest aastast on Carlsberg taas meie särgi nimesponsor.

Huddersfieldiga mängime reede õhtul, mis on nüüd väga kahtlane aeg, sest happy hour on pubides läbi. Sellise asjaga alt minna on ikka valus igale elavale hingele. Kas sellest ilma jäämine muudab vastased janust argressiivsemaks või hoopis taltsutab? Sest nuh, neil aega laupäeval logeleda ju on. Kuhu ikka kiirustada. Võib olla laupäeval isegi paremad pakkumised - uued sõbrad, linnad ja jutud. Märge - võtame mõned sooduskupongid kaasa.

Newcastle. Ma arvan, et profülaktika mõttes kasutame kodus õpitut ja laseme Rafa veinid tuuri, s.t võtame pantvangi ning hakkame ükshaaval neid avama ning Coca-Colaga segama ning jooma. Raudselt leiame sealt mõne kasti head Amaronet, mis kokat ootab. Ootan poolajalõpuks 0:3 seisu. NB! Veine ei tohi veel tagasi anda... remember '05 spaghetti bolognese, eh?

Huntitega on lihtne - jooksuaeg ja neil on aju juba munadega ristis. Muidugi ohtik on, kui nad väga pinges on ja pole suutnud skoorida. Siis tahavad kindlasti end tõestada. A la julge hundi ring on hõõrub su selga vms.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Siin pole muud, kui tuleb lihtsalt oma mängud ära võita ja esimest korda elus ManU poolt olla. Kohutav prospekt.
    Üks mäng manu poolt olla?

Unitedi fännide lugu: Kaota cityle ja jääd top4st välja vs Võida cityt ja saa võibolla top4 ja liverpool võidab tiitli.
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Gary Neville avaldas juba viie aasta eest arvamust:

Tsitaat Algselt postitas Rotinägu
    When asked about Liverpool and Manchester City's title chances, the Sky Sports pundit responded: 'It's like having a choice of two blokes to nick your wife.'
    Minu arust on ManU jaoks asi suht lihtne ja tuleb minna top4 pärast võitlema. Mul poleks midagi selle vastu, et ManU kaotab Cityle ja City omakorda misiganes väiketiimile, kes neil sissejooksus on. Tõsi, fännina kulub raha sel juhul oluliselt rohkem..
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane Kasutaja Ibanez avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Eesti fännide suust kõlab see konkurentklubi vihkamise jutt nii võlts, kui üldse saab olla. Nagu oldaks ka kohalik briti punapea, kelle vanaisa, isa, koer ja kass on põlvkondade viisi kahe klubi vahelises möllus elanud, selles kasvanud. Suvaline Vello kusagil Eestis sellist teemat ajamas ei ole ausaltöeldes väga veenev. Eesti Manu fänn on õhtul, kui Pool tiitli võidab, kurvavõitu. Siis läheb magama ja järgneval päeval enam pole midagi. Kohalik fänn lükkab statalt koju minnes paar autot ümber, langeb nädalateks tsüklisse ja lõpetab hullaris.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

No, FC Bayern München on ju vapzee saast. Panimõmm milles asi?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Kohalik fänn lükkab statalt koju minnes paar autot ümber, langeb nädalateks tsüklisse ja lõpetab hullaris.
    Kui sind niipalju jalgpall mõjutab, oled paras põmmpea. Ole või Old Traffordil sündinud.
    WE ARE YOUR RULING CHAMPIONS OF EUROPE

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Eesti fännide suust kõlab see konkurentklubi vihkamise jutt nii võlts, kui üldse saab olla. Nagu oldaks ka kohalik briti punapea, kelle vanaisa, isa, koer ja kass on põlvkondade viisi kahe klubi vahelises möllus elanud, selles kasvanud. Suvaline Vello kusagil Eestis sellist teemat ajamas ei ole ausaltöeldes väga veenev. Eesti Manu fänn on õhtul, kui Pool tiitli võidab, kurvavõitu. Siis läheb magama ja järgneval päeval enam pole midagi. Kohalik fänn lükkab statalt koju minnes paar autot ümber, langeb nädalateks tsüklisse ja lõpetab hullaris.
    Mina hoian selles võitluses pöialt muidugi Liverpoolile. City tiitel oli eriline eelmine aasta, 100 punkti ja asi. Aga hetkel on jalgpalli romantikat tunduvalt rohkem selles Liverpooli tiitlivõitluses, palju sümpaatseid pallureid ja väga sümpaatne peatreener.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Räägi oma mätta otsast. Minul on enamus parimaid sõpru Liverpooli eluaegsed fännid ja mõni üksik Unitedi fänn. Sealt see konkurentsi värk tuleb mul. Ei näe põhjust miks ma peaks olema mingi UK 10. generatsiooni fänn, et mulle liverpooli võit ei tohi mitte meeldida.
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Päris bonks atmosfäär oli eile staadionil. Kuvari taga oli selline rahulik. 2x karjatasin, siis kui väravad löödi, paar korda oigasin, kui londonlased ohtlikult löögile said, aga muidu hea ja rahulik. Isegi Robertson leidis aega ja tegi komplimendiks väikse slippy.

4 kivi teele jäänud. Kui selliste emotsioonide peal edasi lükata siis läheb vahvalt. Kui aga põdema hakkame siis juhtub teadagi mis. Loodame parimat.

Edit: ahjaa mis Hendot tema ründavad positsioonis puutub siis, ta on seda ise ka öelnud, et seal talle meeldib. Ja seda oli tegelikult ka BR all teatud kohtades näha, et see tuleb tal hästi välja. Probleem oli aga selles, et meil polnud seda meest või neid mehi kes siis oleks vastased kinni võtnud keskel. Nö kaitseliini esine liin. Fabinho näol on nüüd aga selline tegelane olemas ja kõik korras.

Eesti koondislane Kasutaja ˛urnalist avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2012

Algupärane

Minu jaoks on vägagi loogiline ja elementaarne, et Unitedi fännile ei meeldi Liverpool ja vastupidi... Mitte, et ma seda automaatselt teistelt fännidelt eeldaks, aga isiklikult tunnen küll nii ilma seda kunstlikult pushimata.

1) Fänn on tihti ka ajalooga kursis, elagu ta kus tahes. Ja kui olla ajalooga kursis, ei võimalda see lihtsalt teisiti suhtuda (lisaks pikaajalisele konkurentsile nt Man U chantid Müncheni katastroofi kohta...
    2) Vihkamine ja kahjurõõm on võimsad emotsioonid. Jalgpalli jälgimine on põnevam, kui on olemas nii-öelda "pahalased" (mida Manchester United enamasti on ka paljudele teistele).
    3) Konkurentide vastu suunatud banter on üks fänniksolemise põhiväljundeid. Totter, kui võõrriigi fännid seda tunda ei saa.
    4) Isegi, kui midagi sellest vastasseisust ei teaks, oleks seda näha ka platsi peal. Mulle on alati tundunud, et isegi kui United oli selgelt paremas seisus kui Liverpool, pani Liverpool mängudesse vihast tuhhi juurde, et meile haiget teha. Minu jaoks on Liverpool alati kõige ebameeldivam vastane olnud.

Need iidsed ja eepilised vastasseisud on väga olulised osad klubi identiteedist. Tihti pärinevad just neist vastasseisudest ka kõige helgemad ja valusamad mälestused.

City on minule pigem nagu tüütu ja kiuslik väikevend, kes on nüüd üle pea kasvanud ja egole hoobi andnud. Liverpool on nagu kunagine koolikiusaja, kes lapsepõlves aluspükse perse vahele tõmbas ning kes paraku polegi paadialuseks kasvanud.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tänapäeval õnneks cctv abiga on Müncheni katastroofi üle ilkujaid väga väheks jäänud.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Mina olen küll rahul autsaideri rolliga. Tunnen muidugi rõõmu kui tõelised fännid Anfieldil laulavad, aga mina pole üks neist. Ka avalikkuses 'pooli sümboolikaga liikumine jääb minu puhul väga kaugesse minevikku. Seepärast lähevad sealsed rivaalitsemised mulle väga vähe korda. Mul on klubide seas omad aastakümnete jooksul süvenenud sümpaatiad ja ebasümpaatiad, mis Liverpooli geograafilist asukohta või ajalugu puudutavad väga vähe. Ja arvan, et nii see ühe eestlasest kiibitseja jaoks olema peabki.
    no overall control

Algupärane

Mul on üks sõber, iirlane, kes on lapsest saati pooli Fänn. Hooaja pilet ja full that shit. Korralik die hard Fänn. Talle ei meeldi ManU, aga me saame okilt läbi ja mingit probleemi pole. Abiellus eestlannaga, kes seni oli ainult vaadanud hästi natukene suurvõistlusi, kui sedagi. Ja järsku muutus die hard Pooli fänniks Ja jälestas ManUt ja nende fänne. Tekitas palju segadust.

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Mul on üks sõber, iirlane, kes on lapsest saati pooli Fänn. Hooaja pilet ja full that shit. Korralik die hard Fänn. Talle ei meeldi ManU, aga me saame okilt läbi ja mingit probleemi pole. Abiellus eestlannaga, kes seni oli ainult vaadanud hästi natukene suurvõistlusi, kui sedagi. Ja järsku muutus die hard Pooli fänniks Ja jälestas ManUt ja nende fänne. Tekitas palju segadust.
    #radikaliseeritud
    Victoria Concordia Crescit

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Sõber võttis ette suvalise yt goal compilationi ja märkis ülesse kuhu Salah tavaliselt oma palli paneb. https://www.youtube.com/watch?v=NnFkwPHZFnY
    Huvitav joon seal all.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Portos kohal, päeval löuna portugalist rongiga tulin. Peal oli veel punt Liverpooli fänne, kes tulid ka läbi faro, et mitte lennupiletite eest 400 maksta. Klavanist oskasid positiivselt rääkida. 3000 nimetasid vöörsilfännide numbriks. Eks ole homme näha, kas keskväljakul lehvivad baarides nii palju punaseid lippe nagu Pooli logodega tätoveeritud tüübid rongis rääkisid.
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Eile oli tähtis mäng, Colin Wankeri ja Sulzjääri sohilapsed mängisid Brightoniga kuuepunkterit ja võitsivad ära lausa. Oleks kaotanud, oleks päästenöör olnud 8 punkti kaugusel ja seda vahet nelja mänguga poleks vist tagasi teinud, aga nüüd on Cardiff jälle mängus sees ja Liverpoolil pühapäeval lihtsat mängu oodata ei ole. Kodus võitsime neid oktoobris 4-1.

Aa täna on ka mingi mäng vist.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Mõned ennustavad, et täna Gomez koguni alustab. Pingil on ta kindlasti, sest Lovren jäeti järjekordse vigastusega koju. Üldise arvamuse kohaselt minnakse poolikus ettevaatlikumalt ning Keita jääb algkoosseisust välja.
    no overall control

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud