320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mingil soome veebisaidil väideti, et koroona halvima stsenaariumi puhul ei mängita enam premmi sel hooajal ja tiitel jääb 19/20 hooaja "võitjale" andmata. See oleks ju päris puccis?

    Kommentaar


      Seda ka, et tihtipeale unustatakse kahemängulist faktorit. Atleticot aitas väga tugevalt edasi ka see, et Madriidis ei löönud te kordagi neile raamidessegi.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Atleticot aitas väga tugevalt edasi ka see, et Madriidis ei löönud te kordagi neile raamidessegi.
        Ilukirjandus.

        Kõik oli okei. Plaan töötas. Raha voolas. Adrian lihtsalt eksis. Ka ilukirjandus.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Ilukirjandus.

          Kõik oli okei. Plaan töötas. Raha voolas. Adrian lihtsalt eksis. Ka ilukirjandus.
          Saate oma ihaldatud tiitli see aasta. Ka ilukirjandus.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Ma luban, et see on mu viimane postitus siin selle mängu teemal aga väike miki lihtsalt vahel pritsib puhast kulda:

            Van Der Sar saved it, United again!

            Kommentaar


              Minu meelest mängis Liverpool väga hästi. Mänguliselt raudselt parim võistkond maailmas praegu. Aga Atletico tugevus seisneski eilsel õhtul selles, et esialgu lootusetus seisus ei antud alla, peeti kokkulepetest kinni, hambad ristis ei vajutud ära, vaid töötati edasi.

              Liverpool aga eksis. Jah, te võite kõik selles väravavahti süüdistada, aga teisalt... Kui igaüks Liverpooli tiimis uskus kas või korraks, et nüüd on vastasega kõik, siis sellest piisaski. Väravavaht oli viimane ja oluline lüli muidugi.

              Hästi sarnase stsenaariumiga sai Atletico 3-4 aastat tagasi Bayernist jagu. Ja siis domineeris Bayern veel enamgi (ka Hispaanias, kus ka muide Saul lõi 1-0 võiduvärava). Aga Atleti oli kannatlik, distsiplineeritud, ei andnud alla, Oblak tassis (võttis ka penalti ära) ning Simeone sai edasi. Lihtne.

              Selles see Simeone geniaalsus seisnebki - võistkond on mentaalselt 110% asja sees. Terve mängu vältel.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Saate oma ihaldatud tiitli see aasta. Ka ilukirjandus.
                Ma ei kaotud sellepärast, et esimeses mängus ei saanud ühtegi lööki raami. See oli kehva mängu tulem.
                Pole vaja fakte üle müstifitseerida.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Minu meelest mängis Liverpool väga hästi. Mänguliselt raudselt parim võistkond maailmas praegu. Aga Atletico tugevus seisneski eilsel õhtul selles, et esialgu lootusetus seisus ei antud alla, peeti kokkulepetest kinni, hambad ristis ei vajutud ära, vaid töötati edasi.

                  Liverpool aga eksis. Jah, te võite kõik selles väravavahti süüdistada, aga teisalt... Kui igaüks Liverpooli tiimis uskus kas või korraks, et nüüd on vastasega kõik, siis sellest piisaski. Väravavaht oli viimane ja oluline lüli muidugi.

                  Hästi sarnase stsenaariumiga sai Atletico 3-4 aastat tagasi Bayernist jagu. Ja siis domineeris Bayern veel enamgi (ka Hispaanias, kus ka muide Saul lõi 1-0 võiduvärava). Aga Atleti oli kannatlik, distsiplineeritud, ei andnud alla, Oblak tassis (võttis ka penalti ära) ning Simeone sai edasi. Lihtne.

                  Selles see Simeone geniaalsus seisnebki - võistkond on mentaalselt 110% asja sees. Terve mängu vältel.
                  Jep, mentaalselt ongi väga kõva tiim, aga mänguliselt ei midagi erilist. Võib-olla üleminekuperiood, aga pole ikka see Atleti, mis nad olid paar aastat tagasi. Ma ei usu samas, et Liverpooli vaimne pool nõrk on, see on pigem olnud ikka väga tugev Kloppi ajal (vt poolfinaal 2018/19 Barca vastu). Lihtsalt lisaajal väsiti lõpuks ära ja arvestades mängutempot, siis imestan, et see väsimus juba varem ei tulnud. Aga väravavaht nüüd kindlasti poleks tohtinud väsinud olla ja ei saa ümber vaadata faktist, et Adrian suure piruka küpsetas, sest Alisson on suurtes mängudes olnud väga kindel. Suht Karius vol 2 - teeb kohati päris häid tõrjeid ja hakkab juba nagu lubama, aga siis tulevad olulistes kohtades suured kalad sisse. Vahe on muidugi selles, et Karius oli põhimees, Adrian mitte (ja põhjusega).

                  Hea, et Bayerni välja tõid. Bayern - Atleti oleks päris huvitav ja pakun, et seekord jääks Bayern peale. Nad olid Chelsea vastu ikka uskumatult head, kindlasti meeskond kellel sel hooajal CL-s silma peal hoida

                  Kommentaar


                    Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
                    Jep, mentaalselt ongi väga kõva tiim, aga mänguliselt ei midagi erilist. Võib-olla üleminekuperiood, aga pole ikka see Atleti, mis nad olid paar aastat tagasi. Ma ei usu samas, et Liverpooli vaimne pool nõrk on, see on pigem olnud ikka väga tugev Kloppi ajal. Lihtsalt lisaajal väsiti lõpuks ära ja arvestades mängutempot, siis pole ka imestada. Aga väravavaht nüüd kindlasti poleks tohtinud väsinud olla ja ei saa ümber vaadata faktist, et Adrian suure piruka küpsetas, sest Alisson on suurtes mängudes olnud väga kindel. Suht Karius vol 2 - teeb kohati päris häid tõrjeid ja hakkab juba nagu lubama, aga siis tulevad olulistes kohtades suured kalad sisse. Vahe on muidugi selles, et Karius oli põhimees, Adrian mitte (ja põhjusega).
                    Jalgpall (sport) ei koosne siiski ainult taktikalistest ja tehnilistest oskustest. Mentaalsuselt on väga suur roll.
                    Väravavaht ei pidanudki väsinud olema, kuid ta võis oma peas uskuda, et võit on kotis ja veidi keskendumist alla lasta. Ja ongi kõik.

                    Atleticol ei teinud seda ükski mees olukorras, mis esialgu tundus lootusetu.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      kus tema sõnu moonutatud ei ole.
                      proper [ˈprɒpə] 1. a. (~est) oma, enda; paras, õige, nõuetele vastav; sobiv, sünnis, kõlblik; kombekas, viisakas; tõeline, päris-; omane, omapärane, iseloomulik (millelegi, kellelegi to); fam. põhjalik, arh. nägus, ilus; herald. loomulikes värves (vapilooma kohta)

                      Palun siit "moonutamata" vastet. Omapärane, iseloomulik? Seda ju oli, sada protsenti. Kõik muu on mõttelt sama. Isegi arhailine "nägus, ilus". Sest see, teadagi, vaataja silmades. Vahet ei ole, kuidas kahes lauses sõnu bolditada, jutu mõte oli ühene: miks nad ei mängi nii nagu minu arvates oleks õige? Aga miks nad peaksid?

                      Olulise ääremärkusena: Klopp oli 120 minuti järel platsilt tulnud, emotsiooni ja pettumust kurguni täis. Kes meist sel hetkel mikrisse haugatades suudab täiesti ratsionaalseks jääda, vaevalt et keegi. Seega igati mõistetav. Lisaks veel propsi selle "kõlan nagu halb kaotaja" remargi eest. Aga tulla väitma, et ta tegelikult ei öelnud midagi sellist, mida "proper football" mis iganes tõlkes sisuliselt tähendab, on möga.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Pane eelnev ja järgnev osa ka juurde, saad kõige olulisema: konteksti.
                        Objektiivsuse pool mõistetav.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
                          Jep, mentaalselt ongi väga kõva tiim, aga mänguliselt ei midagi erilist. Võib-olla üleminekuperiood, aga pole ikka see Atleti, mis nad olid paar aastat tagasi. Ma ei usu samas, et Liverpooli vaimne pool nõrk on, see on pigem olnud ikka väga tugev Kloppi ajal (vt poolfinaal 2018/19 Barca vastu). Lihtsalt lisaajal väsiti lõpuks ära ja arvestades mängutempot, siis imestan, et see väsimus juba varem ei tulnud. Aga väravavaht nüüd kindlasti poleks tohtinud väsinud olla ja ei saa ümber vaadata faktist, et Adrian suure piruka küpsetas, sest Alisson on suurtes mängudes olnud väga kindel. Suht Karius vol 2 - teeb kohati päris häid tõrjeid ja hakkab juba nagu lubama, aga siis tulevad olulistes kohtades suured kalad sisse. Vahe on muidugi selles, et Karius oli põhimees, Adrian mitte (ja põhjusega).

                          Hea, et Bayerni välja tõid. Bayern - Atleti oleks päris huvitav ja pakun, et seekord jääks Bayern peale. Nad olid Chelsea vastu ikka uskumatult head, kindlasti meeskond kellel sel hooajal CL-s silma peal hoida
                          see mentaalne tugevus on ka teie peamine tugevus. Klopp on teinud väga head tööd just mentaalse poolega ja tiimi ühtse rusikana tööle pannud. olgem ausad, Euroopa tippklubide algkoosseisu vaevalt näiteks Henderson ja Wijnaldum mahuksid, aga sellisesse masinvärki sobivad õlitatult.
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            Euroopa tippklubide algkoosseisu vaevalt näiteks Henderson ja Wijnaldum mahuksid, aga sellisesse masinvärki sobivad õlitatult.
                            Say whaat???

                            Kommentaar


                              Liverpool pani ennast paar nädalat tagasi tavapärase võõrsil pasa mänguga raskesse seisu. Mis kuradi paska siin aetakse Atleti hea taktika või super mentality kohta? Püherdati murul, tambiti palli puhtaks ja saadi vahel ka Liverpooli värava lähistele, aga ikka väga kole esitlus kuni 96 minutini.

                              Edasipääs jäi ainult Adriani pasa taha pidama ju!? Pärast sellist "kala" olid Klopi "Mentality Monsterite" näod ka jumalast kaamed ja tuju null. ET nahhui me siin poolteist tundi pusisime ja punnisime, kui niimoodi ennast täis teeme... Sealt edasi oli juba maaslamaja peksmine.


                              Atleticole ja fännidele palju õnne muidugi!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                                Liverpool pani ennast paar nädalat tagasi tavapärase võõrsil pasa mänguga raskesse seisu. Mis kuradi paska siin aetakse Atleti hea taktika või super mentality kohta? Püherdati murul, tambiti palli puhtaks ja saadi vahel ka Liverpooli värava lähistele, aga ikka väga kole esitlus kuni 96 minutini.
                                Minu arust suht imetlusväärne, kui külma rahuga ja distsiplineeritult see sats suudab survet absorbeerida. Pikkade perioodide kaupa käib mäng sisuliselt ainult nende kastis, neil pohh. Ja siis löövad kontrast samasuguse efektiivsusega ise ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X