320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minul on küll tunne, et peab rahul olema. Midagi ei ole nii nagu tavaliselt. Koroonapuhkus oli ammu ja vanale tuli kohe uus hooaeg otsa. Pole ka fännide toetust staadionil. Seepärast ma väga ei imesta selliste anomaaliate üle nagu Villa mäng. Praegu on oluline liigatabeli esiosas püsida - lammutamise aeg tuleb hiljem. Ka vastased on meil olnud igati korralikud: tagumisest viisikust oleme mänginud ainult Sheffieldiga. Leicester, Spurs, mõlemad Manchesterid tulevad kodus: oleks vaid fännid kohal.
    TAA kohta pole täna uudiseid tulnud. Pikk paus oleks päris jõhker hoop. On's Neco selleks valmis? Vist veel mitte.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Möödunud hooajal näitas Neco, et iga mänguga läks kaitsetöö paremaks. Vaadates seda, kui palju olema välja võtnud, siis mul oleks pigem hea meel, kui ta saaks platsile.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Kirjutavad, et varr olla sel hooajal 5 korda meie vastu otsustanud. Tegemist siis liiga parima tulemusega, ManCity'l on näiteks ümmargune null.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Guardianis põnev vjuu Alberto Aquilaniga.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Meeldis kui oli klubis, kvaliteeti oli näha tõesti, aga jah kahjuks jäi väga halba aega ja tegi ilmselt hea otsuse enda jaoks, et jalga lasi.

            Kommentaar


              TAA väljas kuskil kuu aega. Sääremarja vigastus.
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Veidi ajast maas teema, aga siiski VVD, siit ma loen

                <sopalink_kustutatud>

                et asi võib olla hullemgi kui paistis. Samas uuem uudis räägib, et käis opil ja see olla läinud hästi, aga järgmine uudis



                ütleb, et hooaeg on läbi.

                Oskab keegi kommenteerida, et mis siis täpselt ikkagi on?

                Kommentaar


                  Hea uudis on see, kui VVD saab uut hooaega platsil alustada.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Ei oska muud öelda, kui, et esimene link ei ole väga sobiv siia teemasse.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Keegi loeb väga innukalt sopaajakirjandust. Pole mingit tahtmist selliseid asju kommenteerida.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Ei oska muud öelda, kui, et esimene link ei ole väga sobiv siia teemasse.
                        Vabandust, "the sun" tõesti pole abs. tõe allikas.

                        Kommentaar


                          Ei oska twitterit linkida siia, aga Joe Gomez olevat koondisepausil end ära vigastanud. Kardetavasti tõsine vigastus. Ma ei tea, kuna Matip viimati üle 5 mängu järjest terve püsis, nalja hakkab saama. Fabinho vist see hooaeg enam keskpoolikus mängida ei saa.

                          Kommentaar


                            [T WITTER]siia sisestad säutsu veebiaadressi lõpus olevad numbrid[/TWITTER]

                            Seda esimest tühikut "T" ja "W" vahel pole (muidu polnud antud osa postitusest nähtav).

                            Aga nuh, ongi hea noori peale lasta - pole nõnda suurt pinget, sest keegi suurt midagi ei oota. Ja kui ootab, siis Jõuluvana.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Madre Dios, see ka veel.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kristen Vaata postitust
                                Ei oska twitterit linkida siia, aga Joe Gomez olevat koondisepausil end ära vigastanud. Kardetavasti tõsine vigastus. Ma ei tea, kuna Matip viimati üle 5 mängu järjest terve püsis, nalja hakkab saama. Fabinho vist see hooaeg enam keskpoolikus mängida ei saa.
                                Joobespuhh!
                                Btw kas te teate, kes on Tom Clayton ja Remi Savage? Ma ka ei tea. Aga kui teada saame, siis selle põhjal, et nad figureerivad väljaku sellel osal kus enne neid nähti Nat Phillipsit ja/või Rhys Williamsit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X