320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Julm diskrimineerimine suurte TV korporatsioonide poolt seljataha jäetud (miks me mäng 22:15 pidi hakkama vs teiste 21:30?) ja striim avatud (ma ei tea, kas ma oleks saanud mingi mõistliku raha eest seda ka osta?) mõtlesin, et siit tuleb mäng kus meil on vaja vähemalt 5 väravat!
    Blin ja kui väravad tulid siis üks kenam kui teine. Esimesed 3 lihtsalt meeskondlik perfektsioon. Kuna 4 ja 5 kombineeriti "vanade kalade" poolt siis neid nimetan rutiiniks. Ründe poole pealt silm puhkas. Taga ei suuda ikka lekkimist lõpetada

    Evertonil oli tegelikult ka päris arvestatav pendla nõe sees, aga Dean ja Atkinson oma tuntud kvaliteedis nägid muidugi midagi muud. Meie õnneks. Aga noh poogen, õnn soosib tugevaid?

    Kommentaar


      Evertoniga mängud on alati närvilised ja see oli algul ka - esimesel poolajal oli jalgadele astumisi ja muid koerusi ning vastane üritas meie elu igati põrguks teha. Aga kvaliteedivahe on praegu nii üüratu, et teiseks poolajaks oli juba üsna rahulik. Origi ja Shaqiri olid geniaalne lüke - ju Klopp oli trennis näinud, et meestel just praegu selline vorm, et tasub ära. Origi puuted ja pallikäsitlemine olid täiesti müstilised, pole tema esituses varem midagi sellist näinud. Lallana ja Milner hoidsid ka keskvälja väga kindlalt koos ning lõpuks sai Gini veel ka vajutada.
      Täiuslik õhtu - need vastuväravad häirisid ausalt öeldes vähe, aga eks adekvaatse kaitsva pooliku puudumine andis tunda. Muret on niipalju, et igiliikur Mane vajab ka puhkust - ehk juba laupäeval - ja teda kompenseerida on väga raske.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        See oli tõesti veider, mina olin juba arvestanud punase kaardiga, aga videokohtunik Atkinson oli nii kiirelt Mike Deaniga ühel nõul, et vastase kätega ümberlükkamine ei ole viga, et VAR checking ei näidatud kordagi ja kordust näidati ka vaid ühe korra. Aga noh, ma ei üritagi inglise mängule rakendada mandrireegleid. #LiVARpool
        Punane?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Merry christmas, Everton!
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Mängu eel tegelt ajas vähe judina sisse see koosseis, aga kui nii kaua eemal olnud tüübid suudavad nii lammutada, on see tegelikult hädavajalik selleks hulluks perioodiks. Juba on paar olulist vigastust ja nagu mainitud, Mane jt tahavad ka puhkust. Loodame, et see polnud ühe mängu triangel ja Shaqid-Bigcockid-Lallanad panevad nii edasi.



            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
            Merry christmas, Everton!

            !!!
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Ilmse väravavõimaluse ärahoidmine ilma palli mängimise katseta.
              Kas seal ei teki kahekordse karistuse olukorda?

              Ja kuidas ta ei tahtnud palli mängida? Vastane oli lihtsalt vaja eest ära tõugata. See nüüd on küll läbi huumori, kuid viide sellele va subjektiivsusele.

              e: leidsin lõpuks ühe video ka (mis arvatavasti varsti ka maha võetakse)

              Kohutavalt. Jubedalt. Tahaks teada, millepärast Atkinson (?) leidis, et see polnud penalti. Kui ma mängu ajal ei suutnud ühtegi põhjust leida, siis... võib olla oli asi selles, et vastane läks kasti kukkuma (kalastama)? Tugijalg on siinkohal reeturiks.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Maailmakapile lähevad: Alisson, Van Dijk, Wijnaldum, Lovren, Milner, Keita, Firmino, Mane, Salah, Gomez, Adrian, Henderson, Oxlade-Chamberlain, Lallana, Lonergan, Shaqiri, Brewster, Robertson, Origi, Jones, Alexander-Arnold, Elliott, Williams.
                Matip ja Fabinho on siis veel mängust välja. Samas pole selge, kas lähevad kõik kohe või hoitakse mõnd venda liigakapi mänguks Villaga või kuidas nad seda kõike korraldada plaanivad.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Jones, Williams ja Elliott on noortesatsi parimad poisid. Kui mõelda, et kogu maailmakapi seltskond jääb liigakapi mängust eemale, tuleks sellele mängule kokku midagi sellist: Kelleher, Larouci, Hoever, van den Berg, Lewis, Dickson-Bonner, Chirivella, Cain, Kane, Clarkson, Longstaff. Alternatiivid Atherton, Christie-Davies, Clayton, Varesanovic.
                  Saab ka nii mängida.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Ohohh, meil on ka oma Longstaff olemas. Dickson-Bonner on ka muidugi nimi rikutud inimestele. Saab see vast huvitav mäng olema.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Kas seal ei teki kahekordse karistuse olukorda?
                      "kahekordse karistuse" olukord läheb ainult siis arvesse kui palli üritad mängida.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Kahekordset karistust ei rakendada nende olukordade puhul, kus kaitsja üritab karistusalas palli mängida, aga ebaõnnestub ja võtab rünnaku veaga maha. Siis antakse punase (ilmse väravavõimaluse ärahoidmine) asemel kollane + pen, kollase (lubav rünnak) asemel lihtsalt pen, sest penaltiga tekib uus lubav rünnak. Van Dijk mängis meest, mitte palli, nii et jääb esialgne karistus. Sama oleks siis, kui näiliselt üritab palli mängida, aga selle käigus teeb hoolimatu või tõsise vea, näiteks teeb Morenot ja hüppab kaks talda ees sisse.
                        Ma loodan, et kusagil reeglites on ka mingi inimlikuse punkt sees, sest ebaõnnestunud keha panemist ebasportlikuks (?) käitumiseks liigitada tundub mängijate suhtes ebaõiglane.
                        Dermot aga leidis, et keha panemine õnnestus ning vastane oli lihtsalt kodja. Naljakas.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Sellise vea eest ei saa kastis never-ever punast, isegi kui vastane 1v1 läheb. Muidu oleks ka kõik särgist hoidmised, õlast sikutamised jms kastis punased, sest palli ei mängita ja meest mängitakse ju. Üldjuhul on ka tegu ilmselge väravavõimaluse ära võtmisega.

                          Aus küsimus. Kas see on reeglite järgi punane kaart?
                          Our winning start to the season was ended abruptly by an impressive Liverpool side.Joel Matip's header and a Mohamed Salah double did the damage before Lucas...


                          EDIT:
                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Jones, Williams ja Elliott on noortesatsi parimad poisid. Kui mõelda, et kogu maailmakapi seltskond jääb liigakapi mängust eemale, tuleks sellele mängule kokku midagi sellist: Kelleher, Larouci, Hoever, van den Berg, Lewis, Dickson-Bonner, Chirivella, Cain, Kane, Clarkson, Longstaff. Alternatiivid Atherton, Christie-Davies, Clayton, Varesanovic.
                          Saab ka nii mängida.
                          Väidetavalt mängivad Elliott, Brewster, Jones ja Williams liigakapi ära ja siis sõidutakse koha peale põhimeeskonna mänge vaatama.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kristen Vaata postitust
                            Sellise vea eest ei saa kastis never-ever punast, isegi kui vastane 1v1 läheb. Muidu oleks ka kõik särgist hoidmised, õlast sikutamised jms kastis punased, sest palli ei mängita ja meest mängitakse ju. Üldjuhul on ka tegu ilmselge väravavõimaluse ära võtmisega.

                            Aus küsimus. Kas see on reeglite järgi punane kaart?
                            Our winning start to the season was ended abruptly by an impressive Liverpool side.Joel Matip's header and a Mohamed Salah double did the damage before Lucas...

                            Reeglite järgi on see punane. Kohtunikul pold mune, aga penalti tahtis ikka ära vilistada, sitt kohtunik. Premi reeglite raamatust 2019/20 season:

                            Where a player commits an offence against an opponent within their own penalty area which denies an opponent an obvious goal-scoring opportunity and the referee awards a penalty kick, the offending player is cautioned if the offence was an attempt to play the ball; in all other circumstances (e.g. holding, pulling, pushing, no possibility to play the ball etc.) the offending player must be sent off.


                            Normaalses liigas saaks kohtunik hoiatuse valesti vilistamise eest ja edaspidi ta teaks reeglit ja nii ei vilistaks. Kahjuks premis on kohtunikeks lambi oinad kellel igaühel "oma" rulebook.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Aega läks, aga asja sai - leidsin Liverpooli viimase 13-mängulise puhta paberita seeria 1997. aastast. Toona jõudis see 14 matši peale. Aga elu on muidugi ilus, kui isegi ilma Mo'ta õnnestub panna viis väravat.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Ma loodan, et kusagil reeglites on ka mingi inimlikuse punkt sees, sest ebaõnnestunud keha panemist ebasportlikuks (?) käitumiseks liigitada tundub mängijate suhtes ebaõiglane.
                                Dermot aga leidis, et keha panemine õnnestus ning vastane oli lihtsalt kodja. Naljakas.
                                Mõisa peale mäng ja Van Dijk jooksis vastasele kogemata otsa? Nädal on veel noor, aga ära vast enam peale võta.

                                Van Dijk jäi olukorda hiljaks, pallini jõudmiseks võimalust enam polnud ja seda ta ei üritanudki. Kontakti mineku ainus eesmärk oli väravavahiga silmitsi pääsemas olnud vastane maha võtta, mistõttu isegi praeguste põhjendamatult leebete reeglite juures oli pennal+punane ainuvõimalik otsus. Et seda ei järgnenud, oli tegu kohtuniku ränga eksimusega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X