320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Sul on kuskil juhtmed sassi läinud. Maffialik ei ole mitte demokraatlikult valitavate juhtorganitega institutsioonide tegutsemine, vaid isehakanud kuningate tegevus. Kuivõrd viimased on siiski oma identiteedi ja süsteemi ehitanud üles ühiskonna toel, siis ühiskond võib need hüved (sh nimeõigused, teatud juhtudel staadionid, üldine toetav sõna jms) isiklike kuningriikide loomisel ka ära võtta.
    Vahi, aga vahi, nats killuke.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      See ei sobinud? Mees kenasti pintsaku maha visanud ja selline "Lihtne inimene, nagu teie" vaib juures ja puha
      Sellest lükkest ma saan juba aru - vinksitud, vonksitud mahedates toonides ja kollaste (usalduse värv) lilledega pauku leevendamas.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Üks 47 aastat hooajapiletit omanud fänn kirjutab.
        Dave Ricketts: “As a season ticket holder of 47 years, he can frankly stick his apology where the sun don’t shine. As a fan base we don’t forget or forgive easily. This is meant to be a club set inside a community built on solidarity. He has tried his best to smash that to pieces. Ticket pricing, furloughing staff, trying to copyright the word Liverpool, and now this. He hung Jurgen Klopp and the players completely out to dry on Monday, as well as the fans. They need to go and quick, They will never be trusted again. However, Kudos to Jordan Henderson and the players. Jordan is a true leader and a Liverpool legend.”Absoluutselt nõus.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Sellele oled mõelnud, et kes võiks FSG asemel tulla?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Sellele oled mõelnud, et kes võiks FSG asemel tulla?
            Ka minu peamine hirm selle #FSGOut liikumise juures. On ju näha, et teised suurklubid tulid ka valdavas enamuses kaasa selle projektiga (ja nii palju kui olen lugenud, siis nendel, kes ei tulnud, on lihtsalt mingisugused teised isiklikud huvid, mis ei ole üldse paremad). Raske näha, et leitakse nüüd kuskilt laest sellised miljardärid, kes oleks nõus väidetavalt ca nelja miljardi ees ostma jalgpalliklubi, kes oleks ka samal ajal oma raha eetilisel teel teeninud (lol), oleks nõus klubisse panustama, ei läheks tulevikus kaasa kasumi peal väljas olevate projektide loomisega jne. Pigem on omanikuvahetusel ikka suurem võimalus, et tulevad kas teised täpselt samasugused omanikud või siis mingisugused Saudid, kellel on inimõiguste väärtustamisega kehv ajalugu. Või mingi kolmas veel halvem variant.

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Sellele oled mõelnud, et kes võiks FSG asemel tulla?
              Keegi, kes austab klubi fänne ja traditsioone. Ega mingeid muid nõudmisi polegi.
              Realistlikult võttes on see muidugi vaid ilus unistus. Sellist raha on väga vähestel ja neid huvitab vaid kasum. Pealegi on omanikuvahetus väga pikk ja valus protsess. Seepärast on mul tunne, et suurte võitude ajastu sai nüüd pikaks ajaks läbi.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Jutt teil ilus aga ütleks, et olge rahul, et need ameeriklased vähemalt natukeni tunnevad huvi. Vôib ka alati olla nii nagu Arsenalis kus seda nähakse lüpsilehmana ja tegelikult ei huvita kas vôidetakse vôi kaotatakse.

                Lôpuks need härrad on oma villas ameerikas ja neid ei huvita suvalise lpooli v arsenali arvamus ning sittagi pole teha. Silent Stan seda taktikat aastaid kasutanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                  Henry peaks vabandama! Niimoodi lihtsalt keegi me seda janti andestama ei peaks.
                  Hehe, tuligi ära, J.H. loeb ka seda foorumit

                  Kommentaar


                    Kui nüüd minna ajas tagasi ja mõelda, kui saamatud olid meie meeriklased täitsa alguses oma moneyballide ja üleminekukomisjonidega, tuleb näha, et nö teiselt planeedilt tegelased on oma vigadest õppijad ja nõus alla neelama et feilisid ja seejärel teisiti tegema. Mitte, et nad seni, nagu näha, ämbrite tegemisi lõpetanuks. Lihtsalt parem need, kes tunnistavad vigu ja liiguvad edasi, kui tundmatud sullerid, kelle otsa eriti lihtne sattuda.
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Jah. Mees eksib, mees vabandab. Võtke õppust, alfad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Jah. Mees eksib, mees vabandab. Võtke õppust, alfad.
                        Mis pask see vabandus oli? ...“it goes without saying that the project would not have gone ahead without the support of fans”... Kus sa enne olid? Miks pidi seda tegema kuskil salaja. Kui oled mees, anna teada, et selline plaan tuleb. Kui mitte fännidele, siis kasvõi Kloppile ja mängijatele. Sest miks peab Klopp kaamera ette astuma ja seda fiaskot seletama. Tule ja seleta ise.
                        Tagantjärgi oskab igaüks suured vesised silmad teha ja vabandust paluda, eriti kui niimoodi vahele jäädakse
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Ei maksa unustada, et sellele nii-öelda vabandusele eelnes pressiteade, mille igast sõnast õhkas kahetsus, et plaan kokku varises. Ilma reaalsete karistuste ja fundamentaalsete muutusteta jätkub kõik nagu alati ja uus Superprojekt on peagi platsis. Meenutagem, et J. Henry oli ka Premieri reformiprojekti peamisi eestkõnelejaid.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                            Kui nüüd minna ajas tagasi ja mõelda, kui saamatud olid meie meeriklased täitsa alguses oma moneyballide ja üleminekukomisjonidega, tuleb näha, et nö teiselt planeedilt tegelased on oma vigadest õppijad ja nõus alla neelama et feilisid ja seejärel teisiti tegema. Mitte, et nad seni, nagu näha, ämbrite tegemisi lõpetanuks. Lihtsalt parem need, kes tunnistavad vigu ja liiguvad edasi, kui tundmatud sullerid, kelle otsa eriti lihtne sattuda.
                            Ma arvan ka, et ses suhtes on läinud hästi.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Kas Liverpool läheb Reali asemel ise Chelseaga vastamisi?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Vask Vaata postitust
                                Kas Liverpool läheb Reali asemel ise Chelseaga vastamisi?
                                Kukkusid hommikul kuskile vastu?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X