320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Päeval kus pall lihtsalt keeldus väravasse minemast ning kohtunik ei viitsi pendlaid anda peab sellise tulemusega leppima. Poogen.

    Kommentaar


      Võib vist öelda, et 100 piir jääb ületamata?
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Võib vist öelda, et 100 piir jääb ületamata?
        Vastased ei ole hirmtugevad, Arsenal, Chelsea ja Newcastle.

        Arsenal on arsenal, Newcastlel pole millegi peale mängida ja Chelsea vastu peab ennast kokku võtma.

        Kommentaar


          Neco oli juba parem. Kohati püüdis kaitses üle ja vastasele otsa jooksmine on ikka veel veres.
          Tahaks järgmises voorus teda vasakul äärel näha - kas ta seal äärel ongi rabedam või asi jääb ikkagi mängupraktika taha.
          Kui nurgalöögid välja jätta, siis ründes terav, agressiivne. Curtis ka. Tore vaadata.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Kui noortest rääkida, siis Williamsi selline üleüritamine ja sealt tulevad prohmakad on sellisele alles esimeeskonda prooviva poisi puhul täiesti oodatav. Aga see kui rahulikult sobitub Curtis suhteliselt sama rohelisena, on ikka päris julgustav.
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Koomusk

              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Et 100 punkti unistus püsiks, on võitu vaja. Koosseis siis ka vastavalt väga ründav: Hendo asemel Ox, kes sel positsioonil küll kõige parem pole olnud. Pingilt leiab seekord ka Shaqiri.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Uuel hooajal on vaja vist täiendada kaitse ja väravavahi osakonda.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Meestel panused peal, noh.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      #sackklopp

                      Kommentaar


                        Kloppil on põhjust kuri olla. Ei saa enne hooaja lõppu puhkusele minna. Manest kõige rohkem kahju, 90 minutit täie pühendumusega, aga kõik ülejäänud allpool igasugust arvestust.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Cmon, poisid, ärgake üles. Ärge nüüd Chelsi vastu ka ära munage...

                          Kommentaar


                            Peale Mane olid kõik ikka nii sirgete mollidega, et neid võiks joonlaudadena kasutada. Keegi ei viitsi, Klopp ei viitsinud ka kisada. 2 kõige kindlamat meest teevad lapsikud vead. Rünnaku viimane kolmandik on sama ümmargune nagu rannapall. Saaks see kõik juba läbi.

                            Kommentaar


                              Lisaks kõigele muule pole nii kehva Arset ammu näinudki. Kamba peale suutsid vist 90 minuti jooksul ise ühe või kaks rünnakut korraldada.
                              Aga no, tulime appi. Ei maksa lasta neil mõttetutel mängudel oma tuju rikkuda.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Seda enam võiks visata poisse peale, ja noh, Minaminosid ja Shaqirisid
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X