320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Krt see tekst all on ka umbes selline, et "hold my beer".
    Pange palun Carlserg tagasi särgile ja "Hold my beer" kuhugile suurelt igale poole.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Meie fännitiim suvepäeval ka osaleb?

      Kommentaar


        Enamik ruumoritest jätavad mind külmaks, aga millegipärast meeldis mulle mõte noorest brassist nimega Talles Magno. Pidavat tulevane suurmängija olema ja selline võib klubi tuleviku pikaks ajaks kindlustada. Aga selgub, et 'pool ei tunne tegelikult tema vastu huvi. Ja ega ta tööluba niikunii ei saaks.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Tõstke käsi, kes on üllatunud, et Gulacsist arvestaval tasemel jalgpallur on sirgunud. Aastaid tagasi poleks uskunud seda, olgugi et ta võimalust ei saanudki ‘poolis.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Huvitav dokk on Netflixis Nicolas Anelkast, mina muidugi viimane, kes seda vaatab, aga mis siis. See oli huvitav, mida ta Liverpooli kohta ütles, et ta meil tundis ennast esimest korda ühes klubis koduselt ja arvas, et teeb meiega suuri asju. Aga lepingut ei pakutud, kuigi ta enda väitel oleks olnud valmis alla kirjutama.
            Jah, igasuguseid mõtteid tuleb - kui 2002 suvel oleks Dioufi asemel Anelkale panustatud. Kes teab.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Täna rännati Austriasse. Hooajaeelne laager pidi olema Prantsusmaal, aga sinna enam ilma hilisema karanteeninõudeta minna ei saa.
              Pärast eilset Barca krahhi hakkasin mõtlema, kaua seda meie kuldaega veel jätkub. Stokil on õigus, liiga kauaks ei maksa loorberitele pihkama jääda. Kui selles aknas midagi suurt ei muutu, siis loodetavasti on järgmiseks aastaks planeerimine juba käimas.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Päris hea. Tagantreast paistab "granddad" ka.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Suso't mäletate? Üks kahest Liverpooli mängijast kelle käest olen autogrammi saanud (siis kui ta Eestis finaalturniiril käis, teine on Henderson). Praegu mängib Sevillas ja lõi Manku vastu värava.

                    Kommentaar


                      Ikka-ikka, Kadriorus vist mängis?
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Austrias on kaasas 17-aastane keskkaitsja Billy Koumetio, kes hiljaaegu 'pooliga profilepingu sõlmis. Klopp ütles tema kohta:
                        "Billy the kid. He doesn't look like a kid!" Klopp said. "In my opinion, his face looks like a kid but then all the rest is like, wow! "I told him, 'Last time I saw you, you were like 20 centimetres less if I'm right.' That's pretty special. Yes, he's a big talent."
                        Nii et võib-olla on Lovreni asendaja juba in-house olemas, aga vast vara veel.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Thiago sisse ja Fabinho tahapoole oli minu mõte ruumorite pealt, juhul kui normaalse hinnaga kedagi ei õnnestu keskkaitsesse lisaks tuua.
                          Siis oleks alumises poolikus ikka Hendo varus, kui ma hispaanlase positsiooni üldse mõistan. Lallana asemel nagunii Jones olemas ja Milner ka ilmselt enam kaitse esimene lappija ei ole. Aga viimases intekas Fabinho rääkis, et Klopp tahab et ta rohkem kaugelt peale lööks. Ilmselt ei mõelnud ta neid pealelööke nii kaugelt.

                          Ideaalis ikka võiks olla lisaks keskkaitsja ja vasak äär. Thiagot ka cityle niisama ei jätaks vedelema. Igatahes paar meest tuuakse juurde, sest viimase aja kõik jutud on sellest, et väga tihedalt peab mängima.

                          Kommentaar


                            Treeninglaagris olla ühel taustajõul corona. Kontaktsed treeningud jätkuvad.
                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar


                              Laagris õlle lasta on nagu veits nagu kohane nagu ju.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Läheb taas mänguks. 22.08 Stuttgart, 25.08 Salzburg, 29.08 Arse.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X