320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Fakt on ikkagi see, et tehti täpselt seda mis tehti ja see on rassism.
    Sain aru. Aitäh.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Kuidas see loogika ja lubatu piir siis läheb? Kui ma ütlen, et mingi valge mängija (nt Gonzalo Higuain) on kaks tilka vett Homer Simpsoniga, siis on okei? Kui ma ütlen, et mingi tõmmu vend on kaks tilka vett Apu`ga, siis olen rassist? Kas David Luiz ja Sideshow Bobi võrdlus on okei või sildistan selliselt latiinosid ja olen ilmselgel latiinofoob, kui mitte isegi rassist?
      Mingid seltskonnad arvavad, et how about jätaks need grupid rahule, keda lihtsalt endaks olemise pärast on sadu ja kümneid aastaid ränkadel ja veel rängematel moodustel mutta tambitud. Kelle vastu võibolla pole enam mustvalgel diskrimineerivaid seadusi, kuid kes sellest hoolimata paljudes asjades sitemas seisus kui otherwise sarnased valged.

      Mingid teised seltskonnad arvavad, et nalja võib kõige üle teha ja oluline on see, kuidas teha.

      Ma ise olen kuskil vahepeal (tho kindlasti lähemal esimestele) ja arvan, et stereotüüpe taastootev huumor on lihtsalt weak shit. Maailm on täis asju, mille kohta nalja teha nii, et keegi haiget ei saa, keegi rassistiks ei sõima ja draamat ei ole.

      Noja seda ka, et varastad sibnefti või poest kommi, varas oled ikka.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Kas seda plakatit kuskil pildina ka näeks?

        Kommentaar


          Nüüd nägin. Suht labane on küll. Ilmselt ka rassistlik. Kuigi polnud selliselt mõeldud, aga wordprez sõnastas selle kenasti ära.

          Ehk see Bernardo Silva vs. Mendy keiss oli debiilsus, aga siin on ju veidi ikkagi lähtutud stereotüüpidest ja nö. solvavaks tituleeritutest. Mulle meenutab see vaidlus sellist vana kooli "a miks ma ei või neeger öelda?"-vaidlust, kus vastus on ju see, et "aga miks sa peaks?"

          Kommentaar


            ma kohe üldse ei imestaks, et kui seda pici näidata tuhandele suvalisele mustanahalisele ja tuhandele suvalisele valgele kuskil londoni kesklinnas, siis ... rassismi näevad seal rohkem meie mcnamara sugused indiviidid.

            wordprez , siin ei ole tegemist "nalja võib kõige üle teha" näitega versus "tuleks täiesti rahule jätta". Ei või nalja kõige üle teha. ja stereotüüpide kohta käiva huumori nimetamine "weak shitiks" on suhteliselt imelik, sest... "stereotüüp" on huumori üks nurgakivisid. rääkimata stereotüüpide rollist elus üldisemalt.

            ja puhtalt teaduslikust vaatepunktist on stereotüüpidel ka mitmeid erinevaid funktsioone ning mõjusid - nii positiivseid kui negatiivseid. samamoodi on mõned stereotüübid paika pidavad ja mõned mitte. rääkimata lõpuks sellest, et inimese eksistentsis ja arengus on stereotüüpide testimine (ja ka ümber lükkamine) küllaltki suurt ja isegi arengu mõttes kriitilist rolli omav. seega ei maksa sõnale stereotüüp nii primitiivset tähendust omistada.

            ja see asiaadi näide oli siinkohal hea näide. kui keegi paneb asiaadi positiivsele teole stereotüüpilise gifi "asians", siis ainult mcn ja sõbrad hakkavad siin hädaldama, et "aga. aga. see on ju rassism". "Rootsis on maailma ilusaimad naised" jälle üks stereotüüp ühe grupi kohta, millest kinni haarata (ilmselt mcn siin mõned põhjused leiaks).

            Kommentaar


              Hahaha korralik.

              Mägratüra presidendiks!

              Kommentaar


                Tervitaks mcnamarat
                Algselt postitas Iceman
                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Hahaha korralik.

                  Mägratüra presidendiks!
                  M*nn on vaba.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Nüüd nägin. Suht labane on küll. Ilmselt ka rassistlik. Kuigi polnud selliselt mõeldud, aga wordprez sõnastas selle kenasti ära.

                    Ehk see Bernardo Silva vs. Mendy keiss oli debiilsus, aga siin on ju veidi ikkagi lähtutud stereotüüpidest ja nö. solvavaks tituleeritutest. Mulle meenutab see vaidlus sellist vana kooli "a miks ma ei või neeger öelda?"-vaidlust, kus vastus on ju see, et "aga miks sa peaks?"
                    Btw, see nali tuleb kusagil redditiest ja internetifoorumitest, sest tal on naljakas nimi divock mis riimub sõnapaariga big cock, hence big cock divock

                    Ma küll rassismi ei näe siin.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Btw, see nali tuleb kusagil redditiest ja internetifoorumitest, sest tal on naljakas nimi divock mis riimub sõnapaariga big cock, hence big cock divock

                      Ma küll rassismi ei näe siin.
                      Ruuben ja Helmed ka ei näinud.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Lovren põhis ehk Spursil võimalus on.

                        Kommentaar


                          Ma ei saa aru, kust järsku kõik nii motiveeritud on, Liverpooli vastu mängides.

                          Võimalusi oli päris palju, kahju, et selline värav sisse lasti. Oleks soovinud siiski viigiseisul poolajale minna, ei sisenda kindlust need kaotusseisus olekud.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Igati teenitud võit ebasümpaatset mängu näidanud meeskonna vastu.

                            Kommentaar


                              Pall liigub meil nii rõõmsalt, et Spurs ei saanud tervet mängu kuidagi vastu pidada. Ikka meeletult oli neid luhtaläinud võimalusi. Aga eks hirm oli ka kogu aeg, sest kaitse jäeti taaskord väga hõredaks. Lovren ei sisenda kindlust, tahaks juba Matipi tagasi.
                              Olgu ka märgitud, et TAA on selle sisseviskevana juures tublilt trennis käinud - leidis väga vahvaid lahendusi mitu korda.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Olgu ka märgitud, et TAA on selle sisseviskevana juures tublilt trennis käinud - leidis väga vahvaid lahendusi mitu korda.
                                Ja väga mugavalt jäeti talle teine kollane andmata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X