320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Lallana asendab Fabinhot? Mis sellest küll nüüd siis tuleb. Muidu oodatud sats.
    Kui Fabinho kollase saaks jääks city mäng vahele.
    Veidi ründavam taktika ka.

    Minu jaoks on natuke imelik, et Milner nii palju pingil peab istuma.

    Kommentaar


      Ilus.

      Kommentaar


        wow, milline mängu lõpp. Milline mängu lõpp Sadiolt, tõi need kolm punkti jõuga siit.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Vaatasin mängu neljakuuse kisava lapsega üksi kodus olles. Ma ei tea, kumb mind rohkem väsitas, laps või mäng. Midagi pole öelda - neil poistel on sisu. 85 minutit ainult valesid otsuseid ja siis teevad ikkagi ära.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Telku kõrvale pandi peegel, vä?

            Aga jah - mäng oli selline, et mitmendat konjakit järjest käsi väriseb.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Täna küll joppas.

              Sadio Mane, milline mäng!!! Dive, assist ja värav <3

              Kommentaar


                Mane tahab üksinda seda tiitlit ära tuua.

                Kommentaar


                  Mäng oli suht s.tt va tulemus, raisat ikka mõnusalt momente
                  Arsenali pooldajad peavad veel ootama et hooaeg õnnestunuks lugeda ;

                  ENG VAR on ikka veider, mis nad pmst ei taha väljakohtunike otsuseid muuta või äkki neil seal muud tegemist.

                  Kommentaar


                    Ma põgenesin mängu ajal sauna. Ei saa öelda et oleks väga lõõgastav olnud. Ma olin kindel, et seekord saame kellad, aga meestel on sisu. Kui sellise mänguga suudeti siiski punktid kodu tuua siis nagu ei tohiks nuriseda, aga....
                    Kaitse on stt ja seda tuleb parandada!

                    Kommentaar


                      TAA mängis täna 100. korda 'pooli särgis. Vaid kolm meest on temast nooremana nii kaugele jõudnud.

                      Fastest 10 players to 100 Liverpool appearances

                      Michael Owen (19 years, 363 days)
                      Raheem Sterling (20 years, six days)
                      Robbie Fowler (20 years, 167 days)
                      Trent Alexander-Arnold (21 years, 26 days)
                      Phil Thompson (21 years, 53 days)
                      Alex Raisbeck (21 years, 73 days)
                      Steven Gerrard (21 years, 104 days)
                      Jamie Redknapp (21 years, 105 days)
                      Ian Rush (21 years, 136 days)
                      Emlyn Hughes (21 years, 143 days)

                      Tuttavad mehed kõik, peale ühe. Aga ka tema on legend.
                      Alex Raisbeck signed for Liverpool in May 1898. He quickly established himself in the first-team and was appointed club captain after two seasons at the age of 21, leading the side to their first ever league title in 1901.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Raisbeck on me ajaloos üks esimesi jäävaid nimesid.

                        Aga mingi mäng oli ka täna ja see oli üks neist, kus kõik läheb aia taha, millega olime harjunud mõned aastad tagasi leppima kaotusega, aga kuidagi see kamp maadleb tagasi. Üsna uskumatult täna, palju uskumatult kui näiteks spursi vastu. Täna oldi liimist lahti just individuaalselt. Saime ruumi ja võimalusi teha, aga kõik olid kuidagi nagu ise kirjeldaks, halvas pohmakas. Teisel poolajal oleks kui ainult üleskurv, aina enam saadakse sittasid sööte ja täkklaid ja surveid õigemaks ja lõpuks saadi surve täpselt nii hilja käima, et 1 minuti täpsusega tuli ära.
                        Well fucken in. Mentality monster mash.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Igast kordused ja stoppkaadrid on lahedad, sest siis saab igaüks rääkida oma loo. Teinekord on muidugi lihtsalt ilus vaadata:
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Solskjaer has now lost the same amount of Premier League matches as Jurgen Klopp, despite the German managing 104 matches more.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Siin ei ole midagi ilusat.
                              Rassist.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                Solskjaer has now lost the same amount of Premier League matches as Jurgen Klopp, despite the German managing 104 matches more.
                                Mustkunst.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X