320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Atletico mängijad on takjatena küljes alati ning mängivad vea piiril, kuid kui nendega kontakti minna siis kohe külili maas. Võimendasid igat olukorda üle. Täiega häiris see asi ning rikkus meeskonna üldpilti minu jaoks.

    Muidu aga teenitud kaotus. Ei suudetud Atletico kaitset mitte kuidagi lahti harutada. Pole mitte kedagi algkooseisust kiita ning vahetused ei toonud lisaväärtust üldse.
    Jääme siis lootma Anfieldil Liverpooli poolt kolme väravat.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Atletico mängijad on takjatena küljes alati ning mängivad vea piiril, kuid kui nendega kontakti minna siis kohe külili maas. Võimendasid igat olukorda üle. Täiega häiris see asi ning rikkus meeskonna üldpilti minu jaoks.
      Suht tüüpiline Atletico, kohtunik läks ka kohati kaasa sellega mulle tundub. Vile oli üldse kummaline/halb. Aga muidu 1-0 täiesti lahtine seis

      Kommentaar


        Tuleb välja, et Talve vaatamine oli ikkagi parem lahendus.
        Eks siis tule üks tavapärane 5:3 jne.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          No kohe midagi ei tulnud välja. Cl võõrsil on tõeline Achilleuse kand. Pime kohtunik võttis ka meestel tuju ära veits. Päris koomiline vile ikka kohati. Loodame, et Hendol midagi hullu pole.

          Pärast mängu käisin õues, kus keset veebruari kuud hüppas üks pirakas konn mulle vastu lõbusasti. Huvitav kas tal süüa on midagi üldse praegu? Paneb muretsema see tänane õhtu.

          Kommentaar


            Kui ründajad ees ära ei löö, siis Hispaania WBA vastu ka ei saa. TAA tsenderdused olid ka sellised vesised nagu mõni Premium Gold Quality Super Lager tüüpi õllel.

            Teises mängus peame nüüd veel rohkem pingutama.

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Tuleb välja, et Talve vaatamine oli ikkagi parem lahendus.
              Eks siis tule üks tavapärane 5:3 jne.
              True Fan

              #YouNeverWalkAlone #YNWA #LIVERPOOLISRED #CHAMPIONSLEAGUEISBACK #THISYEARISOURYEAR #SALAH #RAJATEELE #ARNO

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                True Fan

                #YouNeverWalkAlone #YNWA #LIVERPOOLISRED #CHAMPIONSLEAGUEISBACK #THISYEARISOURYEAR #SALAH #RAJATEELE #ARNO
                Ma saan aru, et kipitab, aga püüa olla vähe originaa.... nüüd ma ei mõelnud enda sõnavõttu korralikult läbi.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Atletico sai oma meelisstsenaariumi kiire avavärava näol, edasi oli nende taktika selge. 70 protsenti pallivaldamist, aga kehvad tsenderdused mõlemalt äärelt ja terve selle triibulise armee vahel kaotsi läinud ründajad. Klopp vaatas juba poolajal, et vist ei tule, tähtis on vastane teist ei saaks ning võttis Mane välja, väidetavalt, et ta punast kaarti ei saaks, aga ilmselt pole mees veel päris sada protsenti ka. Hendoga hullem lugu.
                  Aga see oli alles esimene mäng, Anfieldil tuleb midagi teistsugust.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Ma saan aru, et kipitab, aga püüa olla vähe originaa.... nüüd ma ei mõelnud enda sõnavõttu korralikult läbi.
                    Olingi ju

                    Kommentaar


                      90min jooksul 0 pealööki Premmi liidril, kes nagu tornaado tuiskab koduliiga rekordvõiduni ja keda ainult meedias kiidetud ( ja õigusega).

                      Minu arvates täiesti viimasepeal jalka. Nullida atm maailma parim klubi ja treener selliselt.

                      Kommentaar


                        Jalgpallis tuleb ikka aeg-ajalt kaotusi ette. Muidugi oleme selle unustanud, aga ilmaaegu. Mina ülemäära pessimistlik pole. Leitakse ka viis selle Atletico lukk murda.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jr Vaata postitust
                          90min jooksul 0 pealööki Premmi liidril, kes nagu tornaado tuiskab koduliiga rekordvõiduni ja keda ainult meedias kiidetud ( ja õigusega).

                          Minu arvates täiesti viimasepeal jalka. Nullida atm maailma parim klubi ja treener selliselt.
                          Premmi satsid on Liverpooli vastu enne mängu algust juba alla andnud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Premmi satsid on Liverpooli vastu enne mängu algust juba alla andnud.
                            Isegi 4:0 kaotanud S'hamptonil oli täiesti reaalne võimalus meilt punkte röövida. Rääkimata 1:0 lõppenud mängudest. Pigem on vastased rohkem motiveeritud olnud - oli seda ka eilne vastane, kes sellele lisaks on aastaid väga timmi kaitsetööd suutnud viljeleda.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jr Vaata postitust
                              90min jooksul 0 pealööki Premmi liidril, kes nagu tornaado tuiskab koduliiga rekordvõiduni ja keda ainult meedias kiidetud ( ja
                              Teine mäng Kloppi käe all, kus värava raamidesse jäi löömata. Esimene oli Napoli vastu, 2018 aastal.
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Isegi Anfieldil peab selliste pussakate vastu õnne olema, väga-väga raske saab see asi olema siit edasi pääseda. Üks libastumine ja värav Atleticole ja asi ants. Ütleme, et eilne õhtu ajas mitmel põhjusel päris närvi, aga mitte nii närvi kui selle flamencoga seal WC finaalis tantsimine



                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Premmi satsid on Liverpooli vastu enne mängu algust juba alla andnud.
                                ok sa paned tihti ühelause teravuse pulli, aga see on halvas mõttes LOL
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X