320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jeeg Vaata postitust
    Kui kedagi keskväljale veel osta, siis mitte selliseid keskmikuid nagu Adam või Henderson, vaid selliseid pärleid nagu Xabi Alonso.
    Kusjuures, vägisi jääb mulje, et kätte on jõudnud hooaeg, kus Kuyt hakkab ära vajuma. Vanus teeb oma töö.
    Oh jah, kui sellised mängijad nagu Kuyt on algkoosseisus, siis jääbki sinna CL koha ja halli massi vahele kõikuma. Ta ei paku juba kaua enam peale kaitses rabelemise pea midagi. Tehnika ja kiirus pole vist kunagi tema trumbid olnud ja erinevalt Bellamyst ei lähe ta vanusega ka paremaks.

    Carroll algkoosseisu, siis tunduvad need pikad ettepeksmised vähemalt natukenegi mõistlikud. Eilne ründeplaan, mille sisuks oli peksta Suarezele palli, kelle ülesandeks jäi koos Kuytiga kaitse lahti harutada, selgelt ei töötanud.

    See ründetegevus on üldse väga murettekitav. Kas asi on treenerites? Tundub, et kui jõutakse üle keskjoone, ei oska mehed midagi peale hakata. Keegi võiks uurida, palju väravaid on Liverpool löönud lahtisest mängust. Ei usu, et need numbrid väga rõõmustavad on. :/

    Edit: Lugesin kähku üle ning number peaks olema 18. See on siis kogu väravate arv - karistuslöögid, nurgalöögid, omaväravad, penaltid. 25 mängus 18 väravat.

    Kommentaar


      tegelikult piisab ühest loovast mängijast, kes valgust näitaks. Eilne oli kolmas sitt mäng (sel hooajal) ning ma nagu ei näe väga probleemi (mitte, et neid poleks). Ning kõiges muus on ainukene probleem meedial ning muidu tühjadel inimestel. Puhake jalga.

      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Siiski oli Evra esimesena see, kes ei tahtnud kätt suruda! Üldiselt jäi Suarez sümpaatselt rahulikuks isegi, kui välja jätta avapoolaja lõpus löök, mille kuskile plakatite pihta lõi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Ning kõiges muus on ainukene probleem meedial ning muidu tühjadel inimestel. Puhake jalga.
          kuule ega iglesiase-anett su õde või muud moodi sugulane pole?
          ma ei saa aru, et mida te selle suareze kaitsmise nimel tuututate. pooli fännide seisukohta peegeldab vist kõige paremini wingbacki allkiri. hüva, ma saan aru ja võin ennast panna korraks olukorda, kus suarez tegelt ka ei teadnud, millise kõlaga sõna see negrito on ning et teda karistatigi ülekohtuselt. aga mida ta selle edasise käitumisega saavutada tahab? näidata, et evra on täielik valelik munn ja tema sellise venna kätt ei suru? isvini, poisid, aga jalgpalli maailmas on parasjagu arv inimesi, kes arvavad, et koopaorav teadis väga hästi, mis sõnu ta kasutas ja ongi - ma ei ütleks, et rassist, vaevalt - lihtsalt alatu vänt, kes enda käitumisega omale veel rohkem sitta kraesse tõmbab. pakkuge, kuhu poole igasugused 50-50 olukorrad vilistatakse, kui kuti kuvand selline on?

          eks see vaidlus sarnane sellele "kas pool sai negrito-olukorraga hakkama?" vaidlusele, kus iga lits kiidab oma putsi ning fännihing ületab kohati kaine mõtlemise. aga pole viga, selle pärast me ju vutti armastamegi.
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Ma suudan suht üle elada peaaegu kõik siin foorumis,aga see murdok(oihh,vabandust,peab ju ütlema H.M Murdock) on vist küll siukse poolkõvaga paremasse nurka tehud,et oleks ju pidand tegelikult tüdruk tulema.Ja muideks,kui kunagi vastu peaksid tulema,siis mina annan küll sulle käppa...

            Kommentaar


              Suarez vabandas, et kätt ei surunud. Link.
              sigpic

              Kommentaar


                OK, well done. Loodetavasti on see sitt nüüd läbi ja oluliseks muutub see mis toimub 22 mehe ja nahkkera vahel muru peal.
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  No mis järgmiseks? Evra ja punanina peaks ikka nõudma, et Suarez vabandaks ka löödud värava eest ja et ta evraga lõpuks tantsima ei hakanud ja ülbelt minema kõndis.Ja üldse peaks kogu Liverpooli seltskond vabandama Torrese vanaisa ees, sest torrese vanaema on jätkuvalt surnud ja see on ka ilmselgelt Suareze süü.
                  Mina vabandan,et ma alguses tere ei ütelnud.
                  How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                  Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                  Kommentaar


                    Ja Houstoni mutt kukkus ka pinalisse sel päeval kui Suarez tere ei ütelnud nii, et andke palun see ka andeks.
                    How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                    Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                      OK, well done. Loodetavasti on see sitt nüüd läbi ja oluliseks muutub see mis toimub 22 mehe ja nahkkera vahel muru peal.
                      Loodetavasti. Päris tore oleks vahelduseks ka jalgpallile keskenduda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tarry Vaata postitust
                        Ja muideks,kui kunagi vastu peaksid tulema,siis mina annan küll sulle käppa...
                        selge. tunned mind ära selle järgi, et olen üle keskmise ilus mees.
                        retard.

                        luisi vabanduse kohta liitun veltsi öelduga. parem hilja kui mitte keegi.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Roma vs Lazio, any day of the week.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                            selge. tunned mind ära selle järgi, et olen üle keskmise ilus mees.
                            Enamus inimesi ei oska ennast objektiivselt hinnata. On suur oht, et tegu on siiski keskmisest koledama mehega.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas tarry Vaata postitust
                              Ma suudan suht üle elada peaaegu kõik siin foorumis,aga see murdok(oihh,vabandust,peab ju ütlema H.M Murdock) on vist küll siukse poolkõvaga paremasse nurka tehud,et oleks ju pidand tegelikult tüdruk tulema.Ja muideks,kui kunagi vastu peaksid tulema,siis mina annan küll sulle käppa...
                              Sellist avaldust mõne Pooli fänni sulest poleks küll oodanud tbh. Aga juu siis on aktiivsemad sõnavõtjad lati asjatult kõrgele seadnud.
                              Aga eks muidugi absurdsed isiklikud solvanguid on ju lihtsam kokku panna kui argumenteeritud vastuseid.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                                OK, well done. Loodetavasti on see sitt nüüd läbi ja oluliseks muutub see mis toimub 22 mehe ja nahkkera vahel muru peal.
                                Naiivitar.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X