320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ai pagan, see oli magus. Ja nurgalöögist ka veel, mis meil viimasel ajal päris lootusetud olnud. Firmino - uskumatu!
    Pallivaldamine oli meil jõhker, aga seda tapjainstinkti rünnakul napib. Aga sama on praegu kõigi klubidega. Esimene poolaeg meeldis rohkem, lust on poisse Anfieldil vaadata. Curtis Jones paneb sellise hullu enesekindlusega, et sealt vist kasvab midagi erilist.
    Igatahes olime täna võitu väärt.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Uu Maria Magdalena, see oli magus. Töökas võit. Nunnu oli vaadata ka, sest pall liikus ja palju lööke läks raami ja see on ka tore. Gini on boss.
      Vastaste Aurier oli ka tore.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Tahtsin just sama kirjutada. Jones läheb iga mänguga järjest paremaks. Olude sunnil on ta pidanud tihti alustama mänge ning hea on vaadata, et pole seda võimalust raisku lasknud. Williamsilt ka väga soliidne sooritus. Bobbyst paremat võiduvärava lööjat täna pole. Kahju ainult, et see värav ei tulnud Kopi poolel.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          lebo võit, polnud kordagi kahtlust.

          Kommentaar


            Curtis ja Rhys mängisid nagu käsil oleks kümnes hooaeg.
            Mõne üksiku erandiga igati kindel esitus ja täielikult oldi vastasest üle.
            Vahetuste mitte tegemine ka täiesti mõistetav, sest masinavärk käis ilusti ja koguaeg oli värav ainult aja küsimus. Ja ega keegi ansamblist välja ka ei langenud, keda välja vahetada.

            Kommentaar


              Vaadates tänapäevast modernset jalgpalli, finantse ja mängijate liikumisi klubide vahel, siis on ulme on mõelda, et liigatabeli esimese koha mängu peale oli 'pooli poolt väljakul kolm akadeemiast tulnud pallurit - Trent, Rhys ja Jones.

              Kommentaar


                Jones oli tubli. Rhys jätis natuke soovida minu arust ja vedas, et ta väga lapsikust eksimusest ära ei karistatud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                  Vaadates tänapäevast modernset jalgpalli, finantse ja mängijate liikumisi klubide vahel, siis on ulme on mõelda, et liigatabeli esimese koha mängu peale oli 'pooli poolt väljakul kolm akadeemiast tulnud pallurit - Trent, Rhys ja Jones.
                  Unetul ööl on vahva selle üle mõtiskleda. Kümme või isegi viis aastat tagasi oli see võimatu sel lihtsal põhjusel, et põhimeeskond ja noortesats elasid eri planeetidel. Kloppi käe all mängivad noored sama filosoofia alusel kui põhimeeskond. Neid õpetatakse kiirelt söötu laskma, üle platsi suruma. Olen mõnda akadeemia mängu näinud - vaatepilt on põhiga sarnane. Eelmise hooaja karikamängus Evertoni vastu võisime samuti seda näha.
                  Asja teine külg on olla õigel ajal õiges kohas. Kui võtta Rhys, siis suvel oli meil neli keskkaitsjat. Eile õhtuks oli neist neljast rivis null. Valida oli Fabinho, ootamatult oma tõelise kutsumuse keskkaitsjana leidnud mees (või niimoodi vähemalt tundub), Hendo, keda oli aga sellises mängus väga keskväljale tarvis, Phillips ja Rhys. Miks Rhys ja mitte Nat, võib vaid oletada. Võib-olla arvas Klopp, et Nat jääb Soni vastu aeglaseks. Nii või teisiti, Rhys sai võimaluse ja sulandus meeskonda sama vaevata nagu CL mängudes. Kuidas see võimalik on? Jõuame tagasi esimese punkti juurde. On võimalik, sest akadeemia on õpetatud mängima nagu põhisats ja poisid teavad, mida neilt oodatakse. Ja nad on piisavalt kõrgel tasemel, et vajadusel töö ära teha.
                  Mis neist edasi saab, näitab juba aeg ja igaühe individuaalne võimekus.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    lebo võit, polnud kordagi kahtlust.
                    Mourinho polnud sama meelt. Jobu kires pärast mängu, kuidas parem tiim kaotas ja kui ta käituks platsi ääres nagu Klopp, saadetaks ta minema. Teda koheldakse teisiti. Klassikaline hapu marja ja liivatussu Mou.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Ohh kui magus on Mou järjekordset sügaval tupes mängivat meeskonda võita. Totaalselt munadeta. Kui ma saan veel aru, et Scum'il päriselt ei olnud sellist materjali kellega meile peale tulla ja selline lähenemine oleks võinud tähendada mõne rekordi purustamist, siis tõele au andes pean ma ütlema, et selles Spursis on sisu. Aga eilne mäng oli klassika, kui tipuründajast tehakse tipukaitsja siis on see fifty-sixty kas tuleb. Son'i värav oli pixlite mäng ja ma ütlen ausalt et ma ei saanud aru, kuidas see onside võeti.

                      Noored on tublid ja ma nõustun, et olukord võibki olla nii nagu mcn kirjeldab. Akadeemias tehakse head tööd. Samas kui vaadata ka juhtimise tasandil, siis Lijnders'il on suur kogemus noortega. Nii, et tulevik paistab helge olevat.

                      Mõtlemisainet, mida tähendab pixli offside:
                      Offside:


                      Onside:

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Tottenham ei tahtnudki palli. Kümne meest ja Poeg ootasid oma kastis, meelitasid Liverpooli lähemale, et niipea, kui tuleb valesööt või vaheltlõige, siis Poeg paneb liduma. Toimib iga mäng. Isegi oma poole peal ei tehtud palliga mängijale mingit survet, alles kasti lähistel. Tüüpiline Mourinho. Ootan rainise kiidukõnet meisterplaani kohta.
                        Nu eks nad olid päris lähedal, et meil selg prügiseks teha. Lahedalt olid distsiplineeritud ja toimis hästi.
                        Enda mõtteavalduses jättis Mou aga välja selle, et meil oli aega igast asju korraldada (ka peale nende teist olnuks).
                        See parema satsi jutt oli Moul aga küll suht vaese inimese jutt.

                        Ma varem ei pannud tähelegi... ma mõtlesin, et too statkale lubatav rahvas lüüakse ikka kõikjale lahku.
                        Mõistagi tore, kuid ohtlik.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                          Son'i värav oli pixlite mäng ja ma ütlen ausalt et ma ei saanud aru, kuidas see onside võeti.
                          Siinnohal mainiks ära, et too Dieri käsi, oli ikka täitsa tahtlik - nägi palli ja teadis väga hästi, kus ta käsi on ja hoidis seda seal veel ekstra.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            xG oli iseenesest Spursi kasuks(kuigi üsna napilt, ca 1.25-0.95). Seega kindlast võidust rääkimine on ilmselt kerge liialdus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                              xG oli iseenesest Spursi kasuks(kuigi üsna napilt, ca 1.25-0.95). Seega kindlast võidust rääkimine on ilmselt kerge liialdus.
                              Mis imeloom see xG on? Sa ilmselt mängu ei vaadanud, nii et kommenteerimine on kerge liialdus.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Mis imeloom see xG on? Sa ilmselt mängu ei vaadanud, nii et kommenteerimine on kerge liialdus.
                                Enda lollust demonstreerida ei ole alati kõige mõistlikum tegevus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X