320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uhh. Ütlen kohe ära, et mängust endast rohkem vihastas mind manku fännist kommentaatori erapoolik jura. Olles kuulnud, kuidas meil hirmsasti õnne on, et kunagi vigastusi pole ja noh Hendo vigastus on rohkem nagu "tööõnnetus", vaigistasin ta ära. Võib vaid ette kujutada, mis veel järgnes.
    Õnneks vaevalt tervenenud Mane nägi juba mängija moodi välja ja seda on meile ka väga tarvis, sest ilma temata rünne ei tööta. TAA pani mitu väravasöötu ja topeltsamapalju mammusid veel, aga ikka leidsime end kaotusseisust. Aga noh eks selliseid metsikuid mänge võib praegu endale lubada. Liigas, mitte karikates. Ma ei tea, mis Joe Gomezega on - nädalaid võib ta mängida stabiilselt ja suurepäraselt, aga siis aeg-ajalt tulevad sellised jubedad mängud nagu see tänane.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Minu meelest teed sa vincentile liiga. Minule tundus küll erapooletuna ning ei suhtunud kuidagi Liverpooli halvustavalt.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Hea meel, et peale kaotusseisu jäämist said poisid vihaseks ja võtsid väevõimuga võidu ära. Kahju oleks selline tobe kaotus praegusel hetkel võtta kui igat masti rekordid on nii lähedal. Lõpp hea, kõik hea.

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Uhh. Ütlen kohe ära, et mängust endast rohkem vihastas mind manku fännist kommentaatori erapoolik jura. Olles kuulnud, kuidas meil hirmsasti õnne on, et kunagi vigastusi pole ja noh Hendo vigastus on rohkem nagu "tööõnnetus", vaigistasin ta ära. Võib vaid ette kujutada, mis veel järgnes.
          Õnneks vaevalt tervenenud Mane nägi juba mängija moodi välja ja seda on meile ka väga tarvis, sest ilma temata rünne ei tööta. TAA pani mitu väravasöötu ja topeltsamapalju mammusid veel, aga ikka leidsime end kaotusseisust. Aga noh eks selliseid metsikuid mänge võib praegu endale lubada. Liigas, mitte karikates. Ma ei tea, mis Joe Gomezega on - nädalaid võib ta mängida stabiilselt ja suurepäraselt, aga siis aeg-ajalt tulevad sellised jubedad mängud nagu see tänane.
          Muidugi on inimene kade ja vingu täis, kui peab Pooli mängu kommima, olles ise Manu fänn.

          Kommentaar


            Minule kusjuures tundub ta t2iesti aus, pigem isegi halvustab enda lemmik klubi rohkem kui teisi kokku.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Atletico vastu peab kaitseliin palju paremat tööd tegema. Haamreid oli võimalik kaotusseisus metsiku survega murda, hispaanlastega pole ma sugugi nii kindel. Atleticoga tuleb mäng algusest peale kontrolli alla saada ja seal ka hoida.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Sellised esmaspäevaõhtud on väärt hilja magama minemist. Isegi, kui me taha jäime, siis ma teadsin, et siit pannakse ära, kuigi mängupilt oli loksuv. Kui ma enda peas olin just eepilise poeemi kokku luuletanud, kuidas Salahi söödud ja puuted on viimasel kuul olnud täiesti kohutavad ja kuidas Arsenali reject otsustas just täna enda elumängu teha, siis juhtub siukene värav. Kõik oli andestatud Salahile kuni järgmise korrani.

                Kui nüüd laskmata karunaha matemaatikat teha siis 4 võitu veel! Juhul muidugi, kui City ei otsusta kellegi käest varem mõnda sahmakat saada. Ehk kõigi eelduste kohaselt 21.03 vs Crystal Palace, kodus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                  Kui nüüd laskmata karunaha matemaatikat teha siis 4 võitu veel! Juhul muidugi, kui City ei otsusta kellegi käest varem mõnda sahmakat saada. Ehk kõigi eelduste kohaselt 21.03 vs Crystal Palace, kodus.
                  Mulle pisut meeldiks kui need otsustavad punktid tuleksid 5. aprillil suurima vastase koopas. Aga vaevalt see nii läeb.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Kübar 8 minutiga.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Kirjutavad, et finantsseis pole paha.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Milner, Hendo ja Shaqiri Watfordist väljas, Milneril võimalus FA karikaks, teistel mitte. Lisaks ütles Klopp pidevalt 'pooliga flirtiva Timo Werneri kohta, et alati on meeldiv kui võõras mängija sinu klubi kohta häid sõnu ütleb. Eks igaüks võib sellest välja lugeda, mida tahab.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Lovren alustab! Gomez tervisega kimpus. Keskväljal Fabinho, Ox ja Gini. Nii Jones kui Hoever mahuvad pingile.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Löpuks ometi😎👌

                              Kommentaar


                                Nõnda see vanker veerema läheb.
                                #sackKlopp
                                "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X