320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Liverpool saab siis täna kolm punni teenides jälle tabeli tippu minna. Seis ei olegi nii halb ju?



    edit: vaatasin Leicesterit hoopis, sorry.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Mis joogiga on kõige parem Liverpooli mänge vaadata?
      Korgi...

      Kommentaar


        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        Korgi...
        Teised poed on juba kinni kah.

        Kommentaar


          Miks Liverpool mängib nagu ManU ja ManU nagu Liverpool?
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            No see näsa ei lähe väravasse raibe. Ei usu, et enam kunagi Liverpooli väravat liigas näeb. Palun keelake see kõrgete pallide ladumine karistusalasse ära keegi. Nagu Manchesteri punased Moyese ajal juba.
            Aga vähemasti vana hea Liverpooli jaanuar on tagasi.

            Kommentaar


              Anfield publikuta pole ikka Anfield. Kahju, et selline seeria otsa sai, kuid seda oli näha, et on tulemas. Seegi hea, et eelmised voorus seda ei juhtunud.

              Mäne on aga päris masendav vaadata. Endal ei tule eriti midagi välja sekka vastase väravahi paar head tõrjet ning ongi kõik. Penalti tundus ka, et on kergelt antud. Kas seal oli üldse puudet va see otsitud kontakt? Masendav hooaja teine pool tulemas, tundub.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Trent Alexander Arnold lost possession 39 times and completed 1/22 crosses.

                Meenutab juba Antonio Valenciat. Silmad kinni pommi karistusalasse. Järjepidevalt. Kuidas Klopp sellist asja lubab..

                Kommentaar


                  Klopp added: "It's always my fault, the things that don't work are my fault, the things that do work are down to the players. Credit to the players because it's what they make of it.

                  Lisaks ütles Klopp, et sellises olukorras on vaja lihtsalt rohkem vaeva näha (suruda, töötada jne) ja küll edu tuleb.

                  Kõik see jutt viitab sellele, et vastupidiselt võiks vahelduseks käituda ja ladnalt asju võtta - läbipõlemine on hetkel käsil.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algkoosseisu vaadates tuli lootusetuse tunne, aga polnud midagi nii hull. Origi näiteks näitas esimest korda sel hooajal mingisugustki tahet. Aga muidu jah, palli veeretatakse nagu kuuma kartulit mehelt mehele ja see viimane õnnetu siis saadab ta tühjale tribüünile. See on 'pooli mäng hetkel.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Hello kriis. Või et selline kaotus, no lahe lahe, ega oligi naiivne loota et meie roosamanna elu nii pikalt saaks kesta. Kui nüüd keegi punktidega ka suurema eest äramineku teeb, siis enam seda 'mentality monsters' powerit pole kuskilt võtta selleks hooajaks - see on selge.
                      Sitt ilm on äkki peapõhjuseks - meil ju edurivis soojadelt maadelt pärit mehed ja Jaanuar on sageli üks halb kuu meile (ainuke erand eelmine hooaeg).

                      Kommentaar


                        Mul ei olnud kahjuks võimalik vaadata eile. Oli siis hea mäng v?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          Mul ei olnud kahjuks võimalik vaadata eile. Oli siis hea mäng v?
                          Origi miss oli tõeline meemimaterjal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Origi miss oli tõeline meemimaterjal.
                            https://streamable.com/t3u560
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Mängu highlight oli rüselus pärast poolajavilet.
                              Mis seal täpsemalt juhtus? Magasin maha selle olukorra.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Annan Sulle andeks. Ma vaatasin teisel poolajal FB-s loomade naljavideosid.
                                Fab sai Barnesi peale pahaseks ja tekkis väike rüselus, Klopp ja Dyche sõnelesid samal ajal tunnelis. Aga seda momenti vist ei korratudki, nii et täpsemalt ei tea. Igatahes Fab sai kollase ja kuigi tavaliselt antakse sellistes olukordades mõlemale, siis Barnesil oli kollane juba all ja Burnley poolelt keegi teine ka ei saanud.
                                Lampi telekast tuli kordus mida ma 5 minutit vaatasin. Fab pani barnesile seal viimases olukorras kossi vms.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X