320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    bänn.

    Kommentaar



      Ooo kaunis päev !
      Selle tantsuga võib hakata väga ära harjuma. Eufooriasse ei maksa minna, aga põhimõtteliselt kõik mis vastaste nullkaitse pakkus, lõime ära ja kahju vaid et minujaoks tänane MOM Coutinho oma kaunist pommi sisse ei saanud. Kui juba Borini vahetusest 2 min jooksul värava lööb, on ilmselge näide sellest, et isegi vanajumal kõrgelt tuli täna meile FA pasa lohutusega appi.
      Nii võimsa tulemusega pole mitte kunagi zebrasärke võidetud - kaunis. Teisena tõstaks samuti esile Hendo ja Sturridge'i mängu. Kaitseliin sai ka kõigega ilusti hakkama. Lucas'el ei olegi vist nii kerget päeva olnud terve hooaeg.
      Mis vastaseid puudutab, siis ma tavaliselt ei salli fänne, kes enne mängu lõppu staadionilt lahkuvad, aga täna vist esimest korda võib seda mõista.
      Edurivimeestel enesekindlus üles ja see on väga oluline, sest liigagi sõltuvad oleme olnud terve see hooaeg ühest mehest. Selline olukord ei ole kunagi hea. Järgmine mäng on aga palju korralikum proovikivi, mis TULEB võita muidugi!

      Kommentaar


        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar




          Kellel mäng vaatamata jäi võib sealt ülimalt hea kvaliteediga MOTD highlighte näha

          Aga nii kehva kaitsetööd, nagu newcastle eile näitas, pole tõesti ammu näinud. Ja Coutinho on üks maagiline mees!

          Kommentaar


            Algselt postitas ddbb Vaata postitust
            bänn.


            mis tegi?

            Kommentaar


              astus tahtlikult jala peale.

              nõtke venna esitlus vs njuuka:
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Kuidas Ooredoo Arena kõlaks?
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    See oli magus võit. Newcastel annab tavaliselt korraliku lahingu, aga laupäeval polnud neil eriti tuju. Coutinho oli kunn, ex-Sunderland mr. Henderson'ilt 2 väravat ja sööt, Downing 2 värava eeltöö ja DS kellega ei suutnud Newcatle kaitseliin kohe kuidagi hakkama saada. Borini minuti jooksul löödud värav oli küll veidike õnnega pooleks, kuid tal oli seda õnne ja väravat vaja. Õnnega pooleks jäeti meie vastu isegi pennal andmata. Pühapäeval korrata palun.

                    Kommentaar


                      Üldse mitte - nagu mingi küpsis.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Kui Anfield millekski muuta, siis ooREDoo kõlaks päris hea alternatiivina - eriti, kui see raha ka sisse toob.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Õudne, aga väärikus on tänapäeval vägagi müügiks.

                          Kommentaar


                            Midagi võiks pühaks jääda. Siiani torgib hinge, et Arsenal oma staadioni nime nii odavalt ja pikaks ära müüs.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Loomulikult on tegemist ebasportliku ning taunitava käitumisega, aga kas ei peaks mitte Pooli toetaja selliste kõlavamat-sorti teravate kommentaaridega väheke madalamat profiili hoidma?
                              Topeltstandardid ja värki?

                              Kommentaar


                                Just sellistestele topeltstadarditele siin tähelepanu pööratigi ju? Suarezi igast liigutusest plärab terve inglise meedia ning kõik nö punditid materdavad nii, kuis jaksavad. Tiote omast ei tehta väljagi - poleks nagu juhtunudki.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X