320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nonii, palju õnne Cityle ja City poolehoidjatele! Igati teenitud tiitel Cityle. Omavahelistes mängudes 4 punkti vs Liverpooli 1 punkt... Nii lihtne ongi. Nüüd vaja paari nädala pärast Liverpoolile ka tiitel võita ja võib hooaja kordaläinuks pidada. 97 punkti :O :O !!!

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Tervisi Roomast

      Need pederastid kaotasid kunagi CL finaali vist Liverpooli vastu... mis neist siia postitada praegu?

      Kommentaar


        Itaalia liiga nii igav, et fännid peavad elevust mujalt otsima. Oleks siis mingi hea nali

        Önne Cityle, elevust jagus poolaja jagu
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Italonatsid siit veel puudusid. Mõni pole neid isegi blokkinud veel.
          Aga mis seal ikka - hooaeg lõpetati igati professionaalse esitusega. Kui teises mängus kõik selgeks sai, polnud põhjust enam gaasi põhjas hoida. Palju TAA väravasöötude saldo jäi, mul läks lõpuks lugemine sassi?
          Lõpetuseks ütleme siis nii, et tiitel kaotati 3. jaanuaril. Siis ei osanud seda veel aimata, aga nii ta oli.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Imeline, et te liigat ei võitnud. Aga ega te ei kavatse ju pärast SELLIST hooaega tühjade kätega jääda. Meistrite liiga finaalis on kõik teie teha. Ei saa ju ka totaalse persekukkumisega leppida ja heebrea klubi tuleb maha suruda juba eos.

            Kommentaar


              Mis 3. jaanuar. Ärge nüüd oma suurimaid sõpru ka unustage.

              Kommentaar


                We have our take on Trent Alexander Arnold's sneaky corner in the UEFA Champions League! Liverpool vs Barcelona #Liverpool #ChampionsLeague #UCL #LFC #Barcel...

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Italonatsid siit veel puudusid. Mõni pole neid isegi blokkinud veel.
                  Aga mis seal ikka - hooaeg lõpetati igati professionaalse esitusega. Kui teises mängus kõik selgeks sai, polnud põhjust enam gaasi põhjas hoida. Palju TAA väravasöötude saldo jäi, mul läks lõpuks lugemine sassi?
                  Lõpetuseks ütleme siis nii, et tiitel kaotati 3. jaanuaril. Siis ei osanud seda veel aimata, aga nii ta oli.
                  Assistide top3

                  E. Hazard Chelsea 15
                  R. Fraser Bournemouth 14
                  T. Alexander-Arnold Liverpool 12

                  Napp, aga kindel kaotus. Ei saa öelda, et City võitis, kui võrd, et me kaotasime mingi moment pea ja ei olnud seda venda kes oleks neid "koledaid" võite meile toonud. Jaanuar-veebruar see viikide seeria peale kena detsembrit jääb kripeldama. Ja siis loomulikult Mane 1cm puudu väravast vs City ja Aguero 2cm värav Burnley vastu. Iga kell toetan tehnoloogiat ja ütlen, et nendes olukordades õiglus võidutses. Lohutusena võitsime me 2 kuldset saabast, kuldse kinda ja parima kaitsja tiitlid
                  Keegi teeb kindlasti iga mehe kohta siin suurepärase kokkuvõtte (nagu iga aasta) ja propsid talle ette.
                  Aga noh pea püsti järgmine aasta on mida oodata!

                  Tänud meeskonnale imelise Premieri hooaja eest!

                  Kommentaar


                    Yo

                    "Sellised mängud on eelnevatel aastatel viigiks treitud. Ehk see aasta saab neid see vähemaks. Suudaks siis Cityle konkurentsi pakkuda"

                    Ei mänginud välja.
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Ma ei tea, mida peab tegema, et Pepiga konkureerides tiitlit võita. Järgmise hooaja eesmärk on 114 punkti?
                      Ainult 2 punkti jäigi puudu ju. Eelmise aasta sees tehtud viikidele ei saa nagu midagi ette heita - eks 2019 on olnud see tiitli mahamängimise koht, alates muidugi sest ainsast kaotusest City'le. Aga nii ebanormaalset hooaja lõppu nagu City seekord kaks korda ka ei tee: ikka need paar kohustuslikku viiki tulevad sisse. Huvitav on näha, kuivõrd 'pool nüüd suvega muutub. Kloppi mänguskeemi valutult kedagi sisse ei too.
                      Mees mehe ülevaade oli plaanis teha küll, aga üks mäng on veel enne pidada.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vaatamata segavatele faktoritele on jalgpall üsna aus kraam - üks ja ainukene kaotus sellelt, kes esimeseks tuli.

                        Vaatamta edukale hooajale, kus erinevaid numbreid vaadates võiks-peaks esimene olema, on siiski tunne nagu oleks maratoni jooksnud teine vend kukil, et too siis ennem finišit ise liduma lasta.

                        Kraaps ja asjad. Võitjatele ka.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Mu jaoks on ikka veider tänavu kasutada väljendeid nagu pea kaotamine või mahamängimine. Tehti ikka kõik mis suudeti ja teadagi 97 punkti toonuks igal muul hooajal tiitli koju (va. eelmine, ülla). Ja eriti arvestades kui suur hüpe tehti eelnevalt kahelt hooajalt. Ma olen igaljuhul väga uhke ja rahul selle hooajaga ja meeskonnas kellelegi ühtki etteheidet pole.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Ma arvan, et võiks mõne absoluutse staari tuua. Ilmselt on järgmine hooaeg üle saja punkti vaja liiga võiduks.

                            Kommentaar


                              Absoluutne staar peab Kloppi mängujoonisesse sobima. See on tõenäoliselt päris suur probleem: praegune süsteem eeldab sisuliselt kõigilt mängijatelt kõige tegemist väljakul. Suured staarid pole selleks tavaliselt valmis.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                No Isco, no disco.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X