320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Strawberry Towniga saate korra veel mängida

    Kommentaar


      Lovren-Matip keskkaitset poleks küll pidanud soovima - vennad on meeletult roostes ja vormist väljas. Fabinhoga üsna sama lugu. Noored poisid tegid mis suutsid, aga Minamino ja Origi on põhjusega põhist väljas. Kordust ei tahetud üldse ja Klopp ilmselt saadab Anfieldil platsile veel rohkem noori. Aga võib-olla see polegi nii hull variant.
      Muidu Chirivella ja Jonesi koostöös ehitatud avavärav oli imeilus. Viimane nii ilus hetk selles mängus kahjuks.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Korduskohtumist mängitakse 100 prossa reservidega, põhimeestel on talvepuhkus.
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Algselt postitas Redman Vaata postitust
          Korduskohtumist mängitakse 100 prossa reservidega, põhimeestel on talvepuhkus.
          Sellegi poolest tuleb 11 päeva ilma Liverpooli mänguta, mis on paras piin üle elada. #vihkantalvepuhkust #elagujõulukalender

          Kommentaar


            Hahahaha FUCK YOU FA

            Kommentaar


              Otsustades selle järgi mida ma eile platsil nägin on reservidele hädasti mänge vaja, et paremaks muutuda. Mimino peab väga tugevasti tööd tegema sellega, et aru saada mida ta tegema peab. Hetkel jookseb niisama mööda platsi ringi.
              Aga noori vaadata on ka lahe!

              Kommentaar


                Eks see ülim arrogantsus maksab 'poolile ühel päeval kätte. Klopp teeb head tööd, aga Inglise jalgpallist ta midagi ei mõika ega tahagi õppida.
                Puhtal noortesatsil pole korraliku profimeeskonna vastu eriti lootust. Shrewsbury pole Villa, aga mängida nad oskavad.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Ma usun ka, et klubi näeb vastaste võimekust alles väljakul olles.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Eks see ülim arrogantsus maksab 'poolile ühel päeval kätte. Klopp teeb head tööd, aga Inglise jalgpallist ta midagi ei mõika ega tahagi õppida.
                    Arrogantsus? FA palus talvepausile mänge mitte organiseerida. Ning siis nad ise panevad kordusmängu ajale, mil mängijatele on nädal vabaks antud.
                    Täiesti arusaadav käitumine Liverpooli poolt, sest FA on pikalt rääkinud talvepausi vajalikusest, aga siis ise panevad sellise pasa maha.
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                      Arrogantsus? FA palus talvepausile mänge mitte organiseerida. Ning siis nad ise panevad kordusmängu ajale, mil mängijatele on nädal vabaks antud.
                      Täiesti arusaadav käitumine Liverpooli poolt, sest FA on pikalt rääkinud talvepausi vajalikusest, aga siis ise panevad sellise pasa maha.
                      See, et 4. ringis on kordusmäng võimalik, on ikka juba väga ammu teada. Nagu ka see, et seda mängu muule ajale nihutada pole võimalik. See "kättemaks" tähendab ainult klubile tulevikus probleeme kõikvõimalike läbirääkimiste pidamisel alaliiduga. Klopp on ühel hetkel läinud, Liverpool ja FA jätkavad.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        See, et 4. ringis on kordusmäng võimalik, on ikka juba väga ammu teada. Nagu ka see, et seda mängu muule ajale nihutada pole võimalik. See "kättemaks" tähendab ainult klubile tulevikus probleeme kõikvõimalike läbirääkimiste pidamisel alaliiduga. Klopp on ühel hetkel läinud, Liverpool ja FA jätkavad.
                        Eeee, mis Liverpooli ja FA kokkulepetest jutt on? Suht mind blown, et suudad üldse kahelda Kloppi tegemistes. Klopp on pikemat aega juba nõudnud sõbralikumat kalendrit ja mängude vähendamist ja kui Premi ja CLi võit tähendab FA ja League cupist välja langemist, siis ma pooldaks seda küll kahe käega.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                          Eeee, mis Liverpooli ja FA kokkulepetest jutt on? Suht mind blown, et suudad üldse kahelda Kloppi tegemistes. Klopp on pikemat aega juba nõudnud sõbralikumat kalendrit ja mängude vähendamist ja kui Premi ja CLi võit tähendab FA ja League cupist välja langemist, siis ma pooldaks seda küll kahe käega.
                          you missed the point. keegi ei väidagi, et kalender peaks olema sõbralikum, ära situ kus sööd vms.

                          aga suht masendav, et üle aastate parim sats maailmas ja ei suuda nüüd FA' kopsikut isegi proovida koju tuua. Näitab ära kui kõva ikka united omal ajal oli.

                          edit: mõte oli siis "keegi ei väidagi, et kalender EI peaks olema..." jäi sõna vahelt.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                            Eeee, mis Liverpooli ja FA kokkulepetest jutt on? Suht mind blown, et suudad üldse kahelda Kloppi tegemistes. Klopp on pikemat aega juba nõudnud sõbralikumat kalendrit ja mängude vähendamist ja kui Premi ja CLi võit tähendab FA ja League cupist välja langemist, siis ma pooldaks seda küll kahe käega.
                            Ei tule seda sõbralikumat kalendrit kunagi ja FA kapi kadumine on võimalik ainult Stoki märgades unenägudes. Liigakapp on aga jalgpalliliiga võistlus, mille peamine eesmärk on madalamate liigade klubide piletitulu ning telerahad ja see on võimalik vaid mängudest Premieri tippudega. Liigakapi kaotamine on järjekordne hoop madalamate liigade klubide rahakotile.
                            See on totter võitlus, mida Klopp peab. Keegi ei keela tal osadele põhimeestele puhkust andmast, aga keerata FA kapile täielikult selg on midagi, mida klubi kindlasti tulevikus kahetseb. Neid liiga- ja eurovõite ei tule kaugeltki mitte igal hooajal - või olete selle suures eufoorias juba unustanud?
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              ma olen lihtsalt erapooletu jälgija,ärge pahandage.ma arvan,et klopp ei pööranud kapile selga sellega,et shrewsbury vastu varumeestega läks.nad peavad kolmaba haamrite vastu pusima ja lauba juba sotoni vastu liigas.ma pidin pisut enne nuputama,mitmendas liigas shrewsbury üldse mängib esialgu.täitsa vaadatav mäng oli ju ja väiksem klubi sai feimi,sulli ja lisamängu anfieldis.see on ju positiivne.iseasi,kas see lisamäng kloppil plaanis oli.ju kordusmängus vast paar põhimeest ka sisse pannakse
                              kunagi pole olnd,et midagi polnd

                              Kommentaar


                                Eks mängupraktikat vajavad tüübid pannakse ikka mängima. Seega väga ei põeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X