320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Borini värav oli ilus. Aga need üleminekujutud hakkavad veidi häirima. Mignolet'st saaksin aru: noor ennast Premieris tõestanud väravavaht on aastateks hea investeering. Aga too armeenlane 20 miljoni eest: pole päris sobivast hinnaklassist.
    Samas Ukrainas näitas, et suudab väravaid lüüa küll. Ega ilmasjata Mikhtaryanil selline hinnasilt ei ole.... ju siis on ta ka seda hinda väärt.

    Kommentaar


      No 20 miljonit mis Downingu eest välja käidi vahetaks kohe kindlasti Mikhtaryani vastu välja.
      Mulle tundub igatahes, et oleks hea täiendus ja loodetavasti tehing toimub .

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        ...Mikhtaryan..
        Mk-hit-a-ryan!
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          mcn pole vist ühtegi Henrikh Mikyiktarani mängu näinud? 15-20 emmi vahele jääv summa on tema puhul pigem õiglane. Küll aga viitavad viimased uudised (bloombergi uudistes väideti, et Ayre tõmbas Brasiiliasse minekule kriipsu peale, et saaks venna kotti panna ka koju tuua) kergele meeleheitlikusele või jumal teab... võib olla on tegemist pettemanöövriga. Lühidalt - sitt vend ei ole.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Jumal tänatud, et see armeenlane inglane ei ole siis makskas ta 35 mlj.

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              mcn pole vist ühtegi Henrikh Mikyiktarani mängu näinud?
              Eks ma ikka olen. Viimati just äsja kui armeenlased taanlasi loputasid. Ega ma tema oskusi küsimuse alla sea, pigem hinda. Downingu ja Hendersoni eest maksti räigelt üle selle, mis on hinna ja kvaliteedi suhe, Carrollist ma parem ei räägi. Henrikh võib vabalt olla selle 20-22 miljonit väärt, küsimus selles, kas Euroopasse mittekvalifitseerunud klubi peaks sellist raha välja käima.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Jah. Ühest küljest ajab mindki leheveergudel kirjeldatav osturalli segadusse. Teisalt aga (kui ostud sooritatakse) näitab see kindlat tahet. Pealegi, taoliseid pallivõlureid meil on vaja. Liiga palju ühele poole on oskused kaldu.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Jah. Ühest küljest ajab mindki leheveergudel kirjeldatav osturalli segadusse. Teisalt aga (kui ostud sooritatakse) näitab see kindlat tahet. Pealegi, taoliseid pallivõlureid meil on vaja. Liiga palju ühele poole on oskused kaldu.
                  On olemas olnud erinevaid pallivõlureid, Suso, Assaidi, Sahin, ei viitsi rohkem ette lugeda, kes millegipärast Liverpoolis pingil või on ära vajunud. Ja enamus mujal klubides säranud wingerid on suudetud p...e keerata, Babel, Gonzales, Riera, Downing jne.

                  Kommentaar


                    Liverpoolil on kaks verivärsket internatsionaali. Nimelt on superliigat vahvalt juhtiva naiskonna kaks kaitsjat valitud Inglismaa koondisse juulikuiseks EM-iks. Daamide nimed on Gemma Bonner ja Lucy Bronze.
                    Edit: Täiendan. Internatsionaale on kolm, märkimata jäi eelmisel sügisel Evertonist meile pagenud Fara Williams.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                      On olemas olnud erinevaid pallivõlureid, Suso, Assaidi, Sahin, ei viitsi rohkem ette lugeda, kes millegipärast Liverpoolis pingil või on ära vajunud. Ja enamus mujal klubides säranud wingerid on suudetud p...e keerata, Babel, Gonzales, Riera, Downing jne.
                      Assaidi? Riera? Babel? Downing? Säravad wingerid ja pallivõlurid? Ma ei kasutaks sellised superlatiive. Pigem sellised keskmiselt head jalgpallurid. Mõnel juhul paraku tõesti Liverpooli sobimatud. Downing kusjuures oli lõppenud hooaja teises pooles täiesti pädev.
                      Sahinast oli üldse võimatu aru saada - nähtavasti oli tal koduigatsus või midagi. Aga vaat Mark Gonzalez: teda meenutan tõesti mõninga härdumusega.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Kellel pilt sahiseb, siis siin saab väheke selgemaks: http://www.liverpoolecho.co.uk/sport...e-read-4330664
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Sahistatakse, et Carrolli diil olla tehtud. Summa millest räägitakse olevat 15.5M + 2M. Arvestades seda, et ka laenu eest saadi juba 2M, siis oleks 19.5 miljonit naela ikkagi suurepärane diil. Ilmselgelt Carrolli pealt kasumit teenida ei andnud aga pea 20M West Hamilt välja lüpsta on ikkagi päris hea töö klubi poolt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                            Jep. Chelsea teemas aetakse lolli juttu jälle. Üks patsaan legit nuttis, et äkki tuleb Cavani ja mis siis Torresest saab. Ei no tere hommikust onja. See on nagu et ärgem ostkem venelastelt Studge'i. sest mine tea, kuhu Borini siis mahub. Veits kehvem aint. Aga vastuseks Redmani eeldusele. siis pakuks, et vana sõber Rafa raudselt on ja sinna teda proovitaksegi seebitada.

                            Kommentaar


                              Mille eest see "+ 2M" on?
                              e: boonused
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Kui Carroll lausa puhkuselt medõdede rüppe aeti, siis on diil tõesti tehtud. Mul isiklikult on kahju, aga parem nii kui managerile täiesti sobimatu mees pinki nühkimas. Karta on, et tema eest saadi tõesti parim, mis hetkel saada on.
                                Andy ise peaks rahul olema, sest Haamrite diil tuleb pikk ja palk kõva.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X