320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    2 nädalat jalkast eemal olles siis jõudsin eilse mänguni. Päris kurb vaatepilt avanes, oleme ainult kehvemaks läinud. Kõik paistavad väsinud ja läbi ning ideed otsas.
    Lisaks sai järgi vaatatud et kohtusid kaks täiesti erinevas otsades meeskonda, proof here:
    Lisatud failid

    Kommentaar


      Ei saa selle injury listi taha peitu pugeda, sest osad kraaksusid juba aasta tagasi, et pilt ei ole see mis peaks. Siis mõeldi, et Watfordilt saadud kuti-kuti oli väike luksatus, kuid tegelikult ei. Aasta on aega olnud atra seada ja plaan B mõelda, kuid tulemust pole näha. Aga noh kui oled põhjas siis vähemalt on kuhu tõusta. Kui just mingi Sunderland ei ole vms.

      Kommentaar


        Tugeva b-lineup'i ehitamine pole jah päris eesmärgiks olnud siin ja arvan et ei saa ka kunagi eesmärgiks.

        Kommentaar


          Räägitakse, et Kabak ka vigane Fulhami vastu tõenäoliselt ei mängi.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Räägitakse, et Kabak ka vigane Fulhami vastu tõenäoliselt ei mängi.
            Ei ole suur kaotus. Loodetavasti saadetakse saksa tagasi, sest muljet küll pole avaldanud.

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              Ei ole suur kaotus. Loodetavasti saadetakse saksa tagasi, sest muljet küll pole avaldanud.
              Anna aega atra seada. Kutt ju päris noor veel.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Viimane mäng oli päris ok. Andis paar pikemat söötu ka. Hakkab vaikselt sisse elama.
                Aga üldpildis on näha, et pink on liiga lühike. Ründeosakond ootab tipuründajat juba aastaid, sinna on kindlasti suvel täiendust vaja. Mingi poacher tüüpi mängija.
                Ning sama meeskonnaga 3 aastat jutti rocknrolli lasta, on ilmselgelt liiga palju. Meeskond vajab täiendust, värskendust ja pausi. Hetke olukord on ikka väga nutune. Omavaheline mäng ja üksteisest arusaam on läinud, ning seda duhhi on raske uuesti leida. Ei imestaks kui top 4-st välja jääksime.
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  VVD ja Joe purunemisest alates taolist algkoosseisu oodanud nagu täna.
                  Mitte, et see kohe väljakul edu peaks tooma, kuid ehk nüüd on pärale jõudnud, et pole mõistlik end ribadeks tõmmata (või noh, see on ka juba ära tehtud).
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Huvitava faktina võib välja tuua, et vastaste Josh Maja on tuttav Netflixi seriaalist Sunderland Til I die

                    Kommentaar


                      Siukene "ah pohui, kõik nkn perses" algkoosseis.

                      Kommentaar


                        Kuulan audio kommentaari flashscore kaudu. Ei tea kas on üldse mõtet videot tööle pannagi, kohe kui koju jõuan. Tundub tulemas taas üks raske mängupäev.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Järgmine kord paremini, eksju? Minge jooge end täis juba ükskord.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Tänase kuuenda puhul on mul üks ilus pilt jagada . Seitsmendat võiks vältida, sest kes neid FA karikaid ikka näha tahab

                            Kommentaar


                              пиздец
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                #KloppOut 🙂

                                Kommentaar

                                Working...
                                X