320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Atkinson on debiilik

    Kommentaar


      No ei saada kuidagi rahulikku, tavalist võitu. Igasse mängu mõnusalt põnevust Aga see BHA värav oli küll kummaline. VV polnud ju valmis, kuidas sai kohtunik lubava vile anda?
      http://www.powerplaymanager.com/r1533770 Tee endale hoki-, korvpalli-, käsipalli- ja jalgpallimeeskond.

      Kommentaar


        Algselt postitas Will Vaata postitust
        No ei saada kuidagi rahulikku, tavalist võitu. Igasse mängu mõnusalt põnevust Aga see BHA värav oli küll kummaline. VV polnud ju valmis, kuidas sai kohtunik lubava vile anda?
        Atkinson ju
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Oh jah need viimased veerand tundi. Kõik oli kontrolli all. Aga kuidagi saadi need punktid ikka sellest seisust ka kätte. Adrian on märgatavalt närvirikkuvam vaatepilt kui Alisson, aga ta on ok väravavaht, nii et väga pabistada ei maksa. Van Dijkilt massiivsed hüpped, aga tsenderdused ka muidugi meistriklass.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar



            selle asjaga on ohtlik meil nii tihti mängida. Peale 2. väravat hakkas pmtst mängu lõpuni rahulik tatsumine, mille laadset võib alati karistada, seekord tegime ise klounaadi. Kui näiteks mingi hetk korralikum surve üles tõmmata 1 pa lõpp või teise algus ja kolmas ära tõmmata, oleks tõesti võind jala pedaalilt võtta. Aga noh, jälle kuidagi suudeti ära teha, küll meie närvikuluga
            2-1 peaks varsti mingiks lauluks või bänneriks saama.
            ★★★★★★

            Kommentaar


              I got two on one
              Just a fuck for fun

              Tra, koomusk.

              Ma loodan, et Lester vähemalt võidab. Muidu toob Norbert oma päkapikud välja ja hakkame Jõuluvana mängima.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Kaotame WSL-is iga kuramuse nädal 0:1. Mingi needus vist.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Sirge jalaga taaskord võit. Clean sheetide (mitte) hoidmise poole pealt omamoodi rekordi kordamine, ehk pole suutnud puhast väravat hoida igavene ports mänge. Viimati olevat nii pikk seeria olnud Evansi aegu?

                  Aga kreisi aeg on ees. Naudime ja närime küüsi samaaegselt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                    Aga kreisi aeg on ees. Naudime ja närime küüsi samaaegselt.
                    Sul veel küüned alles?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Nägin kuskil, postitan mälestuseks siia ka: WWWWWDWWWWWWWWWWWWWWWWWDWDWDDWW
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Nägin kuskil, postitan mälestuseks siia ka: Flip-flops
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Ma ütleks, et te peaks olema kergelt optimistlikud kui aastavahetuse ja Jaanuari mängud üle elate.. Leicester (A), Wolves (H), Sheffield (H), Spurs (A), United (H), Wolves (A). See on hetkel vastaste vormi arvestades väga karm graafik.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Defineeri üle elamine? Mul ei ole illusiooni, et Liverpool kõik mängud võidab või isegi mitte Invincible hooaega ei usu. Küsimus on selles, kui palju teised lubavad komistada. Cityl nähtavasti pole selle vastu midagi, Chelsea vist pole ka veel täielikult küps, aga Leicester on korra juba üle oma varju hüpanud. Loodetavasti The Brodge saab veel ühe hõbemedali, juhul, kui sääraseid üldse antakse.
                            VÕimalikult väike punktide ja mängumeeste kaotus*

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Ma ütleks, et te peaks olema kergelt optimistlikud kui aastavahetuse ja Jaanuari mängud üle elate.. Leicester (A), Wolves (H), Sheffield (H), Spurs (A), United (H), Wolves (A). See on hetkel vastaste vormi arvestades väga karm graafik.
                              Eelviimase vorm väga hea pole, viigid Sheffieldi ja Villaga ja Astana kaotus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                Eelviimase vorm väga hea pole, viigid Sheffieldi ja Villaga ja Astana kaotus.
                                Samas "suurte" vastu oleme ilusti hakkama saanud, eks näeb mis see nädal toob.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X