320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sellise hulga pealelöökidega ei suudeta rohkemat lüüa kui ainult 1 värav siis on kuskil miskit katki. NC kaitse oli nagu sulavõi, meil oli 4-5 nii head võimalust, et sealt lööks ka pime ja jalutu sisse, aga meie ei suutnud. Seda hooaega ei ole palju enam järgi ja loodan, et suvel saavad kõik puhata, et järgmine hooaeg taas heavy metal jalgpalli näidata. Aga nagu ma olen juba ka varem öelnud siis hetkel maitseme enda suvel tegemata jäetud ostude vilju. Ma ei imestaks, kui see suvi ollakse turul natukene aktiivsemad, kuid selleks tuleb ilmselt keegi kuskilt maha müüa.

    Kommentaar


      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
      kuid selleks tuleb ilmselt keegi kuskilt maha müüa.
      Mane parim enne on läinud minuarust. Ma paneks tema letti esiliinidest.

      Kommentaar


        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
        Mane parim enne on läinud minuarust. Ma paneks tema letti esiliinidest.
        Julge väide arvestades asjaolu, et ta on 3a? järjest minimaalsete puhkepausidega ringi vudinud.

        Kommentaar


          Kas te uskusite, et Liverpool tuleb sellest koosseisust veel tagasi klubijalgpalli tippu? Kloppi ajastu on nende aegadega võrreldes kindlasti dream come true. Milline aeg olla Liverpooli fänn..

          Kommentaar


            Majandustulemused ei näita midagi ülemäära jõhkrat, aga need on praegust olukorda arvestades ajast ja arust, lõppedes 31. maiga 2020.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Mateusz Musialowskil on lisaks kaunile nimele igatahes väga nobedad jalad. Samamoodi ka teisel noored ründajal nimega James Balagizi.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Kaagid said oma tahtmise, ei mingit jalkat ja minu väike tume Leffe jääb paremaid päevi ootama.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Kaagid said oma tahtmise, ei mingit jalkat ja minu väike tume Leffe jääb paremaid päevi ootama.
                  ma oleks arvanud, et sina küll sümpatiseerid nende fännidega, kes protestivad ahnete omanike vastu.

                  Kommentaar


                    No kui Leffet juba kaanib,mis pilkust vast kordades kallim,siis tegemist ka pigem rikkuriga...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marconius Vaata postitust
                      No kui Leffet juba kaanib,mis pilkust vast kordades kallim,siis tegemist ka pigem rikkuriga...
                      Kui ma kord kuus mõne lonksu õlut võtan, võiks ta vähemalt maitsev olla.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Confession: Ma ei ole kunagi Leffe fenomenist aru saanud. Just saying.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marconius Vaata postitust
                          No kui Leffet juba kaanib,mis pilkust vast kordades kallim,siis tegemist ka pigem rikkuriga...
                          Leffe kuulub ABInBev'i tooteprotfelli, kes on maailma suurim õlletootja/levitaja, omades umbes 30% kogu maailma õlleturust. Nii, et oligarhidega ühes pundis!

                          Aga matsid jäävad matsideks. Ma ei saa aru mida eilsega saavutada taheti? Meil on graafik natukene hõredam, kui scum'il aga nüüd tuleb too mäng kuskile sisse pigistada. Ma loodan, et see topitakse mingi 48h enne järgmist euroopa mängu neil. Siis on seda vingu hea kuulata. Kuid teades meie "õnne", siis see mäng pannakse ilmselt enne WBA mängu, et me ikka B.S irvet saaksime "nautida" peale mõtetut mängu.

                          Kommentaar


                            13. mai peaks see õhtu olema kui Manchesteris üritatakse uuesti eluga statkale pääseda.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              13. mai peaks see õhtu olema kui Manchesteris üritatakse uuesti eluga statkale pääseda.
                              "Kuid teades meie "õnne", siis see mäng pannakse ilmselt enne WBA mängu, et me ikka B.S irvet saaksime "nautida" peale mõtetut mängu." Nüüd jääb lootus, et WBA on selleks hetkeks juba liigast tala saanud ja nad ei viitsi enam.

                              Kommentaar


                                5 mängu ja 15 punkti, me peaksime need kõik võtma, et mingigi korralik katse kokku saada, aga praeguse 'kõik on läinud, oleme väsinud' seisus, ei usu elu sees, et midagi sellist siit tuleb. Mingi 9-12p vb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X