320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Thiago, Matip, isegi Alisson pole homme peris võimatu.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Alisson on tagasi! Ja minnakse lausa nii, et Jota keskväljal ning tavapärane kolmik ees.
      Thiagot aga ei paista, ka pingil mitte. Sama lugu Matipiga.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Kohtunikud on täna premmis tegijad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tassike Vaata postitust
          Kohtunikud on täna premmis tegijad.
          Ma olen küll väga kallutatud, aga ma ütleks küll, et teil pigem vedas, et ühe pendlaga pääsesite. Robertsoni käegamängu sarnased asjad on nii 90% ajast pendlaks VARItatud.

          (Ja värav oli ka kindlasti rohkem sulust kui Evertoni vastu vvD ja Mane olukorrad)

          e: Firmino oli palli taga, seepärast polnud sulgu.

          Kommentaar


            Ma ei ole Pooli toetaja. Tahtsin lihtsalt öelda, et tänane voor on räigeid kohtunike apsakaid täis.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Penalti oli õige.
              Robbo kätte lendas pall lähedalt, ootamatult ja käsi oli loomulikus asendis, ta ei teinud end suuremaks. Sound.
              Kes Liverpooli värava ajal sulus oli? Mané oli eelviimasest kaitsjast, Bobby pallist tagapool.
              Jep, ma täiendasin juba vahepeal selle viimase tähelepanekuga postitust.

              Kommentaar


                Villa oli naljakas, aga tänane ajas jubedalt närvi. Kui tead, et meeskond on nii palju enamaks võimeline, on raske sellist jama vaadata. Aga noh, kolm punkti ja muu võib unustada. Silma hakkab, et pingil pole taaskord kedagi. Klopp ootas ka lausa 83. minutini. Keita on kadunud, Origi on kadunud. Curtis Jones pärast Ajaxi ebaõnnestumist nüüd ilmselt niipea palju minuteid ei saa. Minamino jätab endiselt kergekaallase mulje. Väga olnuks mingit uut ideed tarvis.
                Aga jah City, Chelsea kõik on kohutavalt hädised nagu meiegi. Eks aeg annab arutust, kes suudab end hooaja jooksul kokku võtta.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Vaatan, et Joe mängu parimaks valitud. Kirjutan alla. Silus Fabinho rumalused, hoidis Sheffieldi jõujuurikaid ohjes. Väga hea mäng temalt.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Näedsa. Võit ja puha. Tublid!

                    Veits aga saan aru, millepärast klubi tahab mingit uut liigat organiseerida. Loodetavasti siis aint mängijaid ei unustata, ega hakata välisele elama.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Kuna keegi peale minu mänge ei vaata ning nähtut ei analüüsi, siis olgu igavusest vähemalt see kurb tatistika: Robbol 100 liigamängu Punastes ja neist 77 võitu. Enamat pole saja mänguga kellelgi.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Me vaatasime ja analüüsisime juba eile ära.
                        Ega vanameister süüdi pole, kui Eesti Post tema kommentaarid nii kaua arvutisse sisestajani viib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Kuna keegi peale minu mänge ei vaata ning nähtut ei analüüsi, siis olgu igavusest vähemalt see kurb tatistika: Robbol 100 liigamängu Punastes ja neist 77 võitu. Enamat pole saja mänguga kellelgi.
                          You never watch alone. Aga ma ei tule peale mängu siia analüüsima puhtalt selle pärast, et väga tihti tulistaks ma tuld ja tõrva. Esmaspäevaks olen natukene rohkem rahulikum.
                          Lauba anti meie kahjuks kastist väljas, osade punditite arvates isegi mitte vea eest, pennal. Dean'i tase.
                          Õnneks tulid Bobby ja Jota ning tõid võidu ära. Rabe on meil see mäng. Heavy metal'it näeb vähe, aga nii kaua kui 3p per mäng tuleb ei hakka halama.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                            Lauba anti meie kahjuks kastist väljas, osade punditite arvates isegi mitte vea eest, pennal. Dean'i tase.
                            By the book oli vile pigem õige - jalg oli joonel (sama teema nagu palliga - kui on millimeeter joonel, siis Hawk Eye väravat ei loe vms, eks) = kastis; tagant palli puhtalt võites sõitis samas siiski ka vastasele sisse = viga (märksõnaks "tagant").
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Penalti oli õige.
                              Robbo kätte lendas pall lähedalt, ootamatult ja käsi oli loomulikus asendis, ta ei teinud end suuremaks. Sound.
                              Kes Liverpooli värava ajal sulus oli? Mané oli eelviimasest kaitsjast, Bobby pallist tagapool.
                              Eks selle osas ole aeg otsustajaks. Hunnikus on senise hooajaga selliseid käsi pennaldeks vilistatud.

                              Kui nüüd tõepoolest on VAR-kohtunikel ja peakohtunikel teistsugused instruktsioonid ja enam teistele ka selliseid ei vilistata siis fair enough. Loodaks siis, et edaspidi ka nii läheb, mitte instruktsioonid polnud mängupõhised...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Penalti oli õige.
                                Robbo kätte lendas pall lähedalt, ootamatult ja käsi oli loomulikus asendis, ta ei teinud end suuremaks. Sound.
                                Kes Liverpooli värava ajal sulus oli? Mané oli eelviimasest kaitsjast, Bobby pallist tagapool.
                                Täpselt sellised asjad on kõik siiamaani pendlaks vilistatud premis.

                                Isiklikult arvan, et selline asi ei peaks pennal olema, aga ei ütleks, et pall tuli lähedalt ja eelmise aasta reeglite järgi polnud käsi loomulikus asendis ka - see aasta pole õrna aimugi enam mis see loomulik asend siis on, keegi võiks targemaks teha mind.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X