Lehekülg 1996, kokku 2134 EsimeneEsimene ... 9961496189619461986199219931994199519961997199819992000200620462096 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 39 901 kuni 39 920, kokku 42664

Teema: Liverpool FC

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

Salah kanderaamiga platsilt ära. Pikk paus vist tulemas?

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Nojah, läheme viimase päevani selle naljaga. 11 väravasöötu peaks nüüd nii Trentil kui Andy'l olema, aga mul on hea meel, et Shaqirile see otsustav lahendada anti. Shaqiri-Origi toovad meid välja, kes oleks uskunud.
    Ilma Salahi ja Firminota nüüd Barca vastu? Oh, jummel küll.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Drake Vaata postitust
    Teise nurga alt ka pilti on?

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Mine puhka jalga kloun.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Teise nurga alt ka pilti on?
    Sky just näitas, küll kuskile ilmub kunagi. Teise nurga alt paistis veel hullem otsus.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Võimatult hea mäng Newcastle'ilt, müts maha. Vaatan, et 7 lööki värava pihta meie 4 vastu - ei usu, et sellist statistikat mitu korda sel hooajal 'pooli mängudes ette on tulnud. Kaitsemäng teeb murelikuks: ok, Barca on peaaegu ilmvõimatu missioon, aga siiski tahaks palju kindlamat mängu näha.

PS: Jurgen Klopp says Mohamed Salah "watched the game inside, he was OK".
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Ilmne värava võtmine käega mängu puhul peaks olema siiski punane. Käega nö tõrje on suht ebasportlik, et seal oleks jah topeltkaristus ainuõige.

Õnneks löödi rebound sisse.
    Oh, and he did all this despite handballing Rondon’s header on the line, stopping it from going in. That’s a red card offence, but Alexander-Arnold avoided censure because when the ball rebounded off his arm, it was slammed home by Christian Atsu. That, according to the literal laws of the game, mean that there is no need to send him off. Although he did escape the booking he should have been given, but when your luck’s in, your luck is in.
    Read more at https://www.squawka.com/en/features/...6rYi4DDdjVh.99

e: öine viitamine läks vähe viltu
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Mängu ei näinud, aga te unustate ära olulise asja: Marriner tahtis selle käsipalli eest kaardi anda Gibbsile, aga ei leidnud teda kuskilt.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Algupärane

Sky just näitas, küll kuskile ilmub kunagi. Teise nurga alt paistis veel hullem otsus.
    Ok, siis on selge. Premier League ja kohtunikud üritavad Liverpooli meistriks fixida, sest see oleks marketingile väga hea ja kohtunikud on Manchester Unitedi peale pahased, sest nad hääletasid VARi vastu.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Oct 2016

Algupärane

If in doubt, dive

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Viga oli vahetult ennem.

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Taas oli üks tore mäng, mida vaadata. Erlist passimist polnud. Kohati meenutas küll mäng rohkem võrkpalli, kuid vähemalt polnud igav.
    Kaitsetöö vajab meil aga rohkem keskendumist, sest vastaste iga teine löök läks raami, mis on halb.

Kui muidu oli kõik tore ja nii (jätaks Salahi teema kõrvale), siis Robbo käitumine tahab tiba tähelepanu. Kui eelmises mängus oli vaja küünarnukiga vähe ühte pehmet nokut dresseerida, siis surmasuhu sattunud Perez erilist tähelepanu küll ei väärinud.
    Mõistlikum on enda energia ja keskendumine mängu suunata, sest nuh, sats on tähtsam. Tundus ka, et VVD tuletas meelde, et... goosfraba, Robbo, Goosfraba.

Eesti koondislane Kasutaja žurnalist avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2012

Algupärane

Olen veendunud, et sellist hooaega teist korda teil ei tule, seega tuleb see tiitel kohe ära võtta.
    Suurepärane mängupilt ja oskused on peamine põhjus, aga... viimase minuti väravad, väravavahtide eksimused, kohtunike eksimused... see on päris erakordne kogus punkte, mis sealtkaudu tulnud on. Justkui tähtedesse kirjutatud.

Ma ei pane pahaks, sest Manchester United on sama moodi neid tiitleid omajagu võtnud. Lihtsalt ma väga-väga imestaks, kui järgmine liigahooaeg teil sama edukas oleks...

Metropool nr. 10
    Liitus foorumiga
    May 2007

Algupärane

[QUOTE=žurnalist;1933640] aga... viimase minuti väravad, väravavahtide eksimused, kohtunike eksimused...

Eks neid kohtunike eksimusi on mõlemale poole ikka olnud... Tegelikult on nii, et satsid, kes mängu domineerivad saavadki rohkem poolõigeid ja poolvalesid ning väga metsa otsuseid enda kasuks, sest noh... actionit on rohkem vastaste värava suunas.

Fabinho läks ilmselgelt kontakti otsima ja meelega kukkuma, kole tegelt jah Aga juba mitu sekki enne tegi kaitsja talle säru ja sealt see alguse sai.

Van pani ilusti paika, et Shaq selle mammu kasti paneks sealt ! See mees on ikka asendamatu meil. Ja kes muu, kui Origi

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
    Olen veendunud, et sellist hooaega teist korda teil ei tule, seega tuleb see tiitel kohe ära võtta.
    Suurepärane mängupilt ja oskused on peamine põhjus, aga... viimase minuti väravad, väravavahtide eksimused, kohtunike eksimused... see on päris erakordne kogus punkte, mis sealtkaudu tulnud on. Justkui tähtedesse kirjutatud.

Ma ei pane pahaks, sest Manchester United on sama moodi neid tiitleid omajagu võtnud. Lihtsalt ma väga-väga imestaks, kui järgmine liigahooaeg teil sama edukas oleks...
    No mainime ikka seda ka, et kohtunikud on ka meie kahjuks eksinud või siis vilistamata jätnud. Nagu see alati on. Midagi erakordset õnnelikku ma näinud ei ole - viimaste minutite väravad on suurenenud enesekindluse ja meeskonna kvaliteedi paranemise teene. Järgmisest hooajast on vara rääkida, koosseisud muutuvad nii meil kui konkurentidel.

Eesti koondislane Kasutaja Raitsu avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    No mainime ikka seda ka, et kohtunikud on ka meie kahjuks eksinud või siis vilistamata jätnud.
    Ei usu. Tõesta
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Liigas on veel kolm mängu jäänud: täna õhtul üks ja pühapäeval 2. Homses CLis võiks panna kõik kahurid paukuma, tulgu mis tuleb, aga et väga häbisse ei jääks. Isegi 6-2 võit sobiks. Miinvail Premmis võivad ainult kahe klubi fännid nädala pärast siia ilkuma tulla:

City 2018 (100p)
    Chelsea 2005 (95p)
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Klopp teatas, et Salah ja Firmino on mõlemad homme väljas. Pühapäeval võib-olla. See tähendab, et päris huvitav saab olema, millise asetusega peale minnakse. Vaevalt Sturr ja Origi mõlemad alustavad - pigem siis tuuakse Shaqiri või (ei tea tema füüsilist seisu küll) Ox platsile ründavasse rolli. Igal juhul saab Manel metsik koormus ees olema. Raske.

Goal Goal.. Kasutaja Metslane89 avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2017

Algupärane

Shaqirit sooviks küll näha, siis näeks ka vähe mis ta 90min teeb. Vahetused on olnud alati tema poolt head. Aga ise loodaks, et Origi, Mane ja Shaqiri alustaks kuna pole rohkem pingilt väga võtta kes mängumehed ka oleks. Sturr Newcastle vastu lõi 35m kuskil üle.
    ..ja nii ongi

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud