Lehekülg 2129, kokku 2129 EsimeneEsimene ... 1129162920292079211921252126212721282129
Näidatakse tulemusi 42 561 kuni 42 573, kokku 42573

Teema: Liverpool FC

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Fabinho ainsana vigastest tagasi, Milner alustab TAA kohal. Keskväli ja rünne nagu võis aimata. Pingile mahub noor Clarkson.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Aug 2020

Algupärane

Pool mängib nagu kulda, vahet pole, palju põhimehi puudu on.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Kõike arvestades fenomenaalne esitus. Ma ei tea, kust ja kellest alustada. James Milnerist vist, sest see mees on ju täielik ulme. Omale täiesti võõral paremkaitsja positsioonil mängib nii, et TAA puudumist isegi ei märka. Ja kui vaja, läheb keskele ja on sama kindel nagu alati. Nulli üle taga superhea meel - Fabinho on nagu loodud keskkaitsesse. Ja siis on Robertson ja siis on Jota. Ja siis on Firmino, kes lõpuks sai, mida nii väga vajas. Ja Neco Williams tuleb ja Leicester hakkab kohe survestama, aga ei mingit probleemi. Keita oli ka fantastiline kuni teda jagus. Vau, mis meeskond! Kui lõpuks saame selle Thiago veel keskele vägesid juhatama. Oh sa poiss.
    Kui alguses Ray Clemence'i austati, mõtlesin meie vahtidele. Clemence 11 aastat, Grobbelaar 11 aastat. Seda enam ei tule. David James pidi olema järgmine, aga läks nagu läks.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Diogo Jota

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Bobby üle hea meel. Ja Jota, milline leid ikka. Täna vaja kõiki kiita, super esitus.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Ilma TAA ja dijkita nii v. Minge *****

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Keital on hamstring, Shaqiril muskel. Keskväli on õhemast õhem, samal ajal kui Wijnaldum vajaks väga puhkust. Kolmapäeva õhtu - laupäeva lõuna - teisipäeva õhtu: ränk trio mänge tulemas.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Esimesel poolajal tehtid sotid selgeks ja teisel kontrolliti olukorda - nõnda kindel sõit tuli nüüd mõneti meeldiva üllatusena.

Vigade ja kollaste kaartide suhe peegeldab mängu kontrollimist päris hästi. 15-ne fikseeritud vaega null kollast. Vastastel kuuega kaks.

Vägev.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Võtsin vahetult enne mängu otsuse vastu, et pekki kah vaatan kuidas B-tiim õlut teeb. No comments. Iga vend kes platsil oli teadis täpselt mida teha ja sobitus oma kohale nagu Jota löögid väravasse. Ma julgen arvata, et kui ka too Clarkson oleks viimasel hetkel sisse toodud siis ta oleks ka vähemalt 1 raami lammutanud.
    Tegelikult oleks võinud rohkem ära lüüa, aga Kasper tegi häid tõrjeid ja vastastel oli natukene õnne ka.

Kui kolmapäeval suudaks võidu välja pigistada, siis oleks edasipääs kindel ja saaks viimases 2s natukene lõdvemalt võtta, kuigi raske uskuda, et sealgi pidurit tõmmataks. Aga osadele põhidele on puhkust vaja, sest detsembris on mänge rohkem, kui lund.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Klopp on kuri. Ütleb, et meeskond ei ole valmis sellise ajagraafikuga mängima. Ja eks see üks totrus on, et peab mänge niimoodi hajutama, et kümme mängu on nädalavahetusel kõik eri aegadel ja omavahel ei kattu. Ülekandjad leppigu kokku, et mängud saavad toimuda ka ühel ajal. Saksamaal saavad kuigi publikut pole sealgi. Ma näiteks arvan, et nelja kõnealuse klubi fännidel poleks sellest sooja ega külma kui Brighton vs Liverpool ja WBA vs Sheff Utd toimuksid mõlemad laupäeva õhtul meie aja järgi kell 22, aga 'pool saaks kolmapäeva õhtust 8 tundi kauem toibuda.

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Klopp on kuri. Ütleb, et meeskond ei ole valmis sellise ajagraafikuga mängima. Ja eks see üks totrus on, et peab mänge niimoodi hajutama, et kümme mängu on nädalavahetusel kõik eri aegadel ja omavahel ei kattu. Ülekandjad leppigu kokku, et mängud saavad toimuda ka ühel ajal. Saksamaal saavad kuigi publikut pole sealgi. Ma näiteks arvan, et nelja kõnealuse klubi fännidel poleks sellest sooja ega külma kui Brighton vs Liverpool ja WBA vs Sheff Utd toimuksid mõlemad laupäeva õhtul meie aja järgi kell 22, aga 'pool saaks kolmapäeva õhtust 8 tundi kauem toibuda.
    Igati nõus. Seda jalgpalli ongi liiga palju.
    Suurepärane mäng Anfield'il taas, üle ootuste. Jota on kunn!
    Champs!

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Jäi feissbuuki ajaloost silma koosseis, kes täna 7 aastat tagasi Evertoniga 3:3 mängis. Mignolet, Johnson, Agger, Skrtel, Flanagan, Lucas, Gerrard, Allen, Henderson, Coutinho, Suarez.
    Uhke mäng oli.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Kui ülisuur osa premmi tuludest tuleb telerahadest, siis on ju arusaadav, et nende rahade maksjad soovivad selle eest ka miskit saada.

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud