320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nagu varemgi rääkinud olen siin korduvalt, et meie mängupilt ei ole kuskile kraavi läinud, see on olnud olemas, aga fookus/jaks mitte 90min ajast + uskumatud prohmakad. Eilne oli justkui nagu vaataks möödunud aastalõpu 'pooli juba, mõningate puudustega muidugi. Tundus et mängu käigus eneskindlus kasvas, kui väravad oleksid liiga lõpufaasi jäänud, oleks vb väga värisevaks läinud. Igatahes loodab et siit saab ilusti nüüd pead püsti tõsta ja stabiilsetele rööbastele tagasi.

    Kommentaar


      white men caint... boink?



      €oopat tasus isegi jälgida, inglise liigat väga enam ei viitsigi see hooaeg, kohe teine tase varrinduses ja kohtunikes. Kõik sujuv, ei mingit munemist, otsused arusaadavad, õiged selged.

      Mis Liverpooli puutub, siis mäng oli okei, aga kaugeltki pole mingit kadunud indu siin taas leitud - vedas vastaste kinkidega (need tuli muidugi ära võtta) ja vedas et nad ise oma kahte suurt võimalust ei realiseerinud.
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Ei midagi uut. Fabinho, Milner ja Jota meeskonnaga ei treeni, küll aga Keita, nii et tema võib-olla pingil. Klopp ütles oktoobris toimunud mängu kohta, et võib-olla otsustas see paljuski liigahooaja ja uut kohtumist Evertoniga ei naudi.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Miksmitte, oma silmaga nähtut on palju kergem teha.
          Mu parim: Alisson - Van - Mascherano - Gerrard - Mane
          Mu halvim: Bogdan - Konchesky - Poulsen - Cole - Voronin

          edit:
          ajastukohaselt impron ka
          Mu laatsareti 5: Aurelio - Matip - Lallana - Chamberlain - Sturridge
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Milles Bogdan süüdi on? Miks ta kehvem oli kui Doni, Cavalieri või Itandje? Rääkida võiks ikka vahtidest, kes pikemat aega põhis mänginud ja siis läheks mul vist jagelemiseks Mignolet ja Westerveldi vahel. Parim oleks minu ajal endiselt Grobbelaar, Alisson pole küll kaugel ja Dudek kolmas enne Pepet ja Jamesi.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Milles Bogdan süüdi on? Miks ta kehvem oli kui Doni, Cavalieri või Itandje? Rääkida võiks ikka vahtidest, kes pikemat aega põhis mänginud ja siis läheks mul vist jagelemiseks Mignolet ja Westerveldi vahel. Parim oleks minu ajal endiselt Grobbelaar, Alisson pole küll kaugel ja Dudek kolmas enne Pepet ja Jamesi.
              Eks see selline väike oma lõbuks subjektiivne mäng ole. Kui üks vaht on mõnede peeretustega ainult silma jäänud ja ei millegi heaga, on lihtne visata hapusse nimekirja. Ega see Doni v Cavaleri ka ju väga mänginud. Kui Dudekit mäletada, siis ta oli kangelane ühes mängus, aga pikemas perspektiivis päris ebakindel. Pepe tassis seevastu näiteks korralikult.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Sama koosseis kui viimati. Aga ega pingilt pole ka kedagi algkoosseisu võtta, seekord on seal küll ka Keita, nagu sai ennustatud. Davies endiselt usaldust ei leia ja keskkaitses ikka Hendo Kabakiga.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Mängu kontrollitakse, võimalusi tekitatakse, kuid pall väravasse ei lähe. Sekka mõned kohtuniku kahtlased otsused ning sinna need punktid jäävad.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Euroopa Konferentsi liiga on uus huvitav turniir, mida avastada.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Euroopa Konferentsi liiga on uus huvitav turniir, mida avastada.
                      Kas sinna üldse praeguse vormiga pääseks?

                      Kommentaar


                        Päris sügav tiim Poolil, paar venda vigased ja köik putsis
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Ma ei kadesta tööd, mis Kloppil suvel ees seisab. Selle meeskonna vaim on murdunud.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Kui asi nii edasi läheb, siis saab keegi ilmaasjata tala

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaala Vaata postitust
                              Päris sügav tiim Poolil, paar venda vigased ja köik putsis
                              Kas see on üllatus, et kõik putsis on? Kui ikka põhi keskkaitsjad on väljas, plaan B keskkaitsjad (2 põhi keskpoolikut) väljas, ning meie teravaim vend väljas on, siis mida sealt enam oodata? Kõik on täpselt nii putsis, et peab poole hooaja pealt 2 suvalist keskkaitsjat juurde ostma, et oleks üldse kedagi veel keda sinna positsioonile panna.

                              Eemalda Citylt Stones, Laporte, Ake, De Bruyne, Fernandinho ja Sterling ning vaata mis sealt alles jääks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                                Kas see on üllatus, et kõik putsis on? Kui ikka põhi keskkaitsjad on väljas, plaan B keskkaitsjad (2 põhi keskpoolikut) väljas, ning meie teravaim vend väljas on, siis mida sealt enam oodata? Kõik on täpselt nii putsis, et peab poole hooaja pealt 2 suvalist keskkaitsjat juurde ostma, et oleks üldse kedagi veel keda sinna positsioonile panna.

                                Eemalda Citylt Stones, Laporte, Ake, De Bruyne, Fernandinho ja Sterling ning vaata mis sealt alles jääks.
                                Kui need eemaldada Cityst, siis ikka võidetakse.

                                Ederson
                                Cancelo-Walker-Dias-Zinchenko
                                Rodri - Gündogan
                                Mahrez-Foden-Bernardo
                                Ja suvaline klemm veel ette.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X