320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ägedalt võeti poole tunni järel kontroll ja veidi aega oli parimate päevade 'pool. Superpress, täpsed söödud ja lõpetamine. Hea meel, et Firminol lõpuks õnnestus, TAA ja Jonesi üle ka - Curtis pidi midagi rõõmsamat ikka väga kaua ootama. Kaitse oli nagu ta oli, aga pidas selles 3:2 seisus tänuväärselt. Tore mäng siia hooaja lõppu veel.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      See oli nüüd igati meeldiv kingitus sünnipäevaks, ManUst selgelt üle nende kodus - nice! Cool ja CL koha poole pushimine läheb nüüd küll kogu täiega edasi.

      ps - pennu pidanuksime ka saama
      war'i kasutus on Euroopa halvim just Premmis

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Sellega on nii, et inglaste jaoks on palli mängimine püha tegevus. Mandril oleks see jah pennu (pluss kollane hoolimatu vea eest) olnud, sest Bailly (oli tema, eks?) riivas palli ja lõi meie kõige kohmakama mängija ehk Big Nat'i uperkuuti. Samuti jäi Scumile punane andmata, kui kuskil küljejoone juures sai keegi meie omadest korkidega säärde. Äkki oli Bailly v Thiago? Ja keegi tegi veel Manéle ragbitäkli. Palju vähema eest on antud. Clattenburg küll ei kartnud seitsme aasta eest samas peldikus kolm penaltit anda.
        Nagu ausalt või läbi prillide?

        Kommentaar


          Pikalt Robbost ja suisa maakeeles.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Mane võiks oma diivatsemise tõttu ülejäänud 3 pingil istuda igatahes.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Sellega on nii, et inglaste jaoks on palli mängimine püha tegevus. Mandril oleks see jah pennu (pluss kollane hoolimatu vea eest) olnud, sest Bailly (oli tema, eks?) riivas palli ja lõi meie kõige kohmakama mängija ehk Big Nat'i uperkuuti. Samuti jäi Scumile punane andmata, kui kuskil küljejoone juures sai keegi meie omadest korkidega säärde. Äkki oli Bailly v Thiago? Ja keegi tegi veel Manéle ragbitäkli. Palju vähema eest on antud. Clattenburg küll ei kartnud seitsme aasta eest samas peldikus kolm penaltit anda.
              Ma kribasin hommikul siin pika jutu maha kuidas Taylor pole küll isegi kesktasemel kohtuniku vääriline, kuid see vile mida ta eile scumile kodus andis oli selline "kõik õlled kellegi kulul aasta lõpuni" kuni kesklassi auto vahemikus hinnaga. Aga ma kustutasin selle jutu ära, sest hommikukohvi polnud lõpuni joodud. Aga lihtsalt mõtted:
              1) Mõistan, et pall lendas vastu kaitsja kätt, too oli libisemas ja tegelikult ei saanud midagi teha, kuid pall muutis totaalselt suunda ja ühes sellega võttis ära pealelöögivõimaluse 1 meie omalt. Ja nüüd sama olukord II poolaeg õnneks meie mees kastist väljas tabab pall tema kätt, muudab suunda, vile ja karistuslöök. wtf eks?
              2) Kaitsja riivab palli, kuid tald ees meie omale kastis sisse. VAR sekkub ja ütleb, et viga polnud. Hiljem teeb imo Nat ise sarnase vea ja siis on viga. u kiddin bruh?
              3) Ja siis too McTominy kõigepealt tald ees sisse ja 10 sekundit hiljem rugby võttega teine mees maha. Esimese eest saab kaardi kuid teise eest ei tulnud viletki oli õhtu nael.
              4) Ma vaatasin mängu NBC pealt ja sealsed punditid panid tollele Kristiina vol 2 kenasti hagu alla. "You shouldn't scream that loud if you are up 10 seconds later like nothing ever happened".

              Aga noh võit taskus ja rohkem ei pea sellele mõtlema.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                See 1) käis paraku reeglitepäraselt, meeldib see meile või mitte. Esiteks võib kohe kõrvale jätta väite "pall muutis suunda" - alati muudab. Libistamine on lubatud, mängija peab end käega tasakaalus hoidma (kasvõi selleks, et korgid ees sisse ei sõidaks) ning reeglite tõlgendus ütleb, et kui alumine käsi moodustab kehaga sama silueti, st. ei ole kehast "väljaulatuv", vaid keha all, siis on kõik ok. Ja õnneks seda veel ei mõõdeta VAR-lauaga.
                Ega ma eriti ei vaidle siin ega midagi. Ma olen 2 käega poolt, kui accidental käpad ei oleks kunagi pendlad. Lihtsalt defineerige see accidental ära. Sama on see, et mis on loomulik "keha" (loe: kas kaitsja võib end suuremaks teha ja seda loetakse loomulikuks või mitte).
                Lihtsalt kui on 2 väga sarnast momenti, kus 1 on kastis (ja karistust ei järgne) ja teine kastist väljas (ja karistus on), siis miks sellised otsused? Keegi ei pea vastama, va Taylor.

                Kommentaar


                  Ei pannudki mängu ajal tähele, et oli topeltblokk. Kõigepealt Nat väravajoonelt ja siis järgmise löögi, mis ilmselt ka oleks sisse läinud, blokkis Rhys. Muidugi ei oleks pidanud laskma Manu tüüpidel nii vabalt möllata seal, aga ikkagi supertöö poistelt.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Kui see 90+4 toob nüüd Meistrite Liiga, siis on ikka korralik muinasjutt

                    Kommentaar


                      Le fuuk https://www.dailymotion.com/video/x737ts3
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        No mida lõppu, täielik südari tõeline jalgpallifänni nauding

                        Kommentaar


                          Vähemalt löödi eepiliselt ja meeldejäävalt.

                          Kommentaar


                            Mõtlesin viimased pool tundi, et mul on sellest hooajast nii villand, et ei viitsi ilmselt suurt EM-igi vaadata. Ja siis juhtub selline ime. Jalgpallil on oma võlu.
                            Aga jah - üldiselt ikka väga väga hale esitus. Manu suguste vastu võetakse end kokku, nõrgematega on nagu mängiks vastu seina. TAA on ka ikka ülimalt ebastabiilne vend. Ma ei tea, mis tulevik toob, aga usun, et Klopp vaatab tema esitusi suure murega.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Varuge alkoholi.
                              Ja ikka jooge ka.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Aitäh Alisson. Ma pole ammu juba nii palju südamest naernud.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X