320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Oh seda mõne inimese kibestumist kurbkurb
    kibestumist? spursi suhtes? don't quite follow
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Küsimus on selles, kas kusagil sooviti Liverpooli võitu? Sest sellest tundus postitajal suht pohh olema, keskenduti ikka teisele osapoolele s*ta keeramisele.



      What he said.
      Tottsile kaotust soovida on siiski poolile võitu soovida. Seega gtfo nagu mingi marvelous juba

      Kommentaar


        Kurat, kuidas esimesel poolajal Loris tassis kõik 3 ära, saanuks ilusti peo juba siis ära rikkuda, aga teisel läks selgelt esimeses pooles intsiatiiv neile ja mingit meelakkumist polnud. Päris füüsiline mäng ikkagi.
        Coutinho oli täna heas arhitektuuriülesannetes, aga Studge on kahvatu kuidagi, sellist vajalikku särtsakust jääb ikkagi puudu ja üks ideaalne chance, SAS aegadel oleks mees kinnisilmi ka selle ära löönud.
        Kaitse polnudki täna päris pudru, aga mõned tõsted tõmbasid meie liinid küll logisema - hing jäi kinni.
        Kokkuvõttes - meil on vähem nutta selle viigi pärast, kui vastastel täna, aga see ülespoole ronimine on ikka vaevaline, vaatamata, et mängu(pilti) justkui on, aga mitte alati 90 minutit ja sellest see tulemuse vahe tuleb pahatihti.

        Eriksen'i vaatan ma juba mitut hooaega kadeda pilguga, krt kuluks ära meilegi selline härra keskväljale.

        Kommentaar


          Ma vaatasin teisel poolajal umbes 20 min seda mängu, selle põhjal kuidagi imelik, et Spurs rohkem kui ühte lüüa ei suutnud. Pooli kaitsjad liinihoidmisest suurt ei pidanud, oleks siis, et üks kaitsja läks liinist välja aga mitmel korral seisid kõik kaitsjad eri kohtades ja siis Sonile ja Kane'le anti kaitseliini taha. Aga noh, ma tervet mängu ei näinud, võib-olla mingi episoodiline värk ainult.

          Kommentaar


            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
            Ma vaatasin teisel poolajal umbes 20 min seda mängu, selle põhjal kuidagi imelik, et Spurs rohkem kui ühte lüüa ei suutnud. Pooli kaitsjad liinihoidmisest suurt ei pidanud, oleks siis, et üks kaitsja läks liinist välja aga mitmel korral seisid kõik kaitsjad eri kohtades ja siis Sonile ja Kane'le anti kaitseliini taha. Aga noh, ma tervet mängu ei näinud, võib-olla mingi episoodiline värk ainult.
            Episoodiline jah. Spurs ründas ainult kaotusseisus olles põhimõtteliselt.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Kaotasime punkte. Kuna liigakoht on niigi kesine siis see pole hea. Midagi nagu otseselt ette heita ka ei saa, aga kogu mäng on liiga ümmargune. Sturri ja Coutinho väravacombo oli maasikas! Järgmine mäng liigatabelisse punkte ei jagata ehk oleme seal edukamad!

              Kommentaar


                Ma ei tea miks, aga ma jätan selle siia

                Corner taken quickly...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Redman Vaata postitust
                  Ma ei tea miks, aga ma jätan selle siia
                  Awkward...

                  Kommentaar


                    Liigahooaeg sisuliselt läbi, aga täna tuleb ennast veel mobiliseerida. Liiga palju meie kaitsevõime(tuse) juures loota ei julge: täna oleks klassikalist nullnulli tarvis, aga vaevalt küll. Ilus oleks vähemalt võõrsil värav lüüa.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Kloppil peaks BvB püssirohu valem veel meeles olema, näis kas selle nüüd kahjutuks ka suudab teha.

                      Kommentaar




                        Täna siis saab atmosfääri, enamgi kui sümboolne kohtumine, loodetavasti tuleb tore sündmus.

                        Kui juba 'kopide' piltide panemiseks läks, võime ka eelmise euro liiga kohtimise vastaste armsa ürituse panna:


                        Et siis Firmino olla ka kaasa sõitnud, kuigi suht katki veel. Ja kohtunik peaks olema too sama, kes esimese manuga Anfieldil vilistas, ehk trigger-happy kaardi loopija.

                        Siia ka Kloppi järeltulijast tükk, mis BvB teemasse sai pandud:
                        The coach who followed in Jurgen Klopp’s footsteps at Mainz and Dortmund has built his success on a desire to innovate and experiment




                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Firmino, Sturridge pingil, Origi alustab ees.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Looodame et on täna see monster Sakho ,mitte see ebalev.

                            Kommentaar


                              Selle striimi kaudu on juba praegu võimalik piiluda, mis staadionil toimub: http://mediazon.org/flash_5.php
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jose Vaata postitust
                                Looodame et on täna see monster Sakho ,mitte see ebalev.
                                Siiani ühe mehe blokk töötab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X