320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Kariuselt pooli' särgis parim tõrje tänasest mängust? Ilus oli kohe vaadata.
      Benitez: "In football, everything is a lie".

      Kommentaar


        Detailidesse laskudes leiab alati midagi, mida saanuks teha paremini, kuid meeskondlikult oli väga uhkelt kontrollitud mäng. Terve mängu jooksul olid mängijad ühel lainel - kõike tehti koos. Lust oli vaadata, kuidas mängijad liikusid. Ja kui terve sats liigub, siis jaotub energia ühtlaselt ning tekitab võimaluse terve mäng suruda (sõltub muidugi ka vastasest) - jääb mulje, et asja võetakse jube rahulikult. Siis võib aga korra vaadata Kloppi



        Diame löögi tõrje oli väga hea ja oluline, kuid ma hästi ei suuda ette kujutada, kuidas (naeran ja imestan üheaegselt) Karius allpool oleva palli püüdis

        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Kas ka sina Brutus.... x2?
          Esiteks lendas Rafa peale 5 kaitsjaga? Mitte päris tema stiil. Teiseks klubi, kes on läbi aegade pakkunud vihast võitlust oli sama maotu nagu ma ei tea QPR, Norwich või Sunderland. Jama.

          Meie poolt oli kontrollitud mäng. Kenasti tehtud. Karius tegi oma töö kenasti ära, tubli.

          Kohtunik. No kui need NC boxis käega mängud võib andeks anda, siis 2 momenti: Salahi õhust löök ja vv tõrje ei olnud nurgalöök ja üleajaminutitel selgelt selga lükkamine, punane kaart ja karistuslöök olid ikka wtf momendid. Kuidas nii saab?

          Nüüd võtame teisipäeval lõdvemalt, et siis lauba täie rauaga taas panna?

          Kommentaar


            Newcastle teadis, et peale esimest väravat rünnakule minnes lüüakse neil puur paksult täis. Seega otsustati terve mäng kaitses istuda ja kaotus minimaalne hoida.
            Avavärava nimel pidi Liverpool ikka vaeva nägema, kuid edasine oli juba lapsemäng. Kordagi ei tekkinud sellist muljet, et mäng võib käest ära minna. Tundub, et Klopp on ka keskväljale suutnud kaitsmise põhitõed selgeks teha. Väga kena meeskondlik töö.
            Kariuse tõrje oli ka igati tip-top

            Kommentaar


              Oli selline mäng, mis võinuks vabalt viiki jääda, aga õnneks suutis keskväli eesotsas Oxlade’iga need mõned momendid leida kui andis vurri käima panna ja palli ründajatele vabasse vette.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Mis värk Klavaniga on? Kui suur on tõenäosus, et ta üldse enam Liverpooli särgis platsile saab?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Diame löögi tõrje oli väga hea ja oluline, kuid ma hästi ei suuda ette kujutada, kuidas (naeran ja imestan üheaegselt) Karius allpool oleva palli püüdis

                  Paar vooru tagasi püüdis ta palli asemel VVD pea!
                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    getting better with age
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Karius hakkab lõpuks ometi näitama seda milleks ta võimeline on. Mul oli temasse alati usku!
                      Ox väga hea! Esikolmik on hetkel maailma parim. Loodetavasti tuleb järgmises CL loosis vastane väljaspoolt Inglismaad. Real/Barca/Bayern kes maetakse maha Anfieldil elusalt.
                      Y.N.W.A
                      Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                      Kommentaar


                        Ei maeta. Su nimetatud satsid kangutaks premmis Cityga punkt punktis minna.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                          Ei maeta. Su nimetatud satsid kangutaks premmis Cityga punkt punktis minna.
                          Releka võitluses oleksid need satsid. (btw, real oleks la liga punktidega hetkel premis 5.)
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            See argument on sama hea kui, et Flora oleks 90 punktiga premmis eelmisel hooajal teiseks tulnud. Euroopat valitseb paraku hispaania jalgpall ja seni kuni inglismaa klubid pole üle väga pika aja end CL’is kõrgemaile astmele seadnud ei ole väga midagi võrrelda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
                              See argument on sama hea kui, et Flora oleks 90 punktiga premmis eelmisel hooajal teiseks tulnud. Euroopat valitseb paraku hispaania jalgpall ja seni kuni inglismaa klubid pole üle väga pika aja end CL’is kõrgemaile astmele seadnud ei ole väga midagi võrrelda.
                              Ega ma seda päriselt ei mõelnud, aga lihtsalt vastasin eelnevale kommentaarile samaga. Bayern, Real ja Barca oleksid cityst samamoodi maas 10 punkti nagu naksti.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Ega ma seda päriselt ei mõelnud, aga lihtsalt vastasin eelnevale kommentaarile samaga. Bayern, Real ja Barca oleksid cityst samamoodi maas 10 punkti nagu naksti.
                                Kindlasti poleks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X