320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nagu Van Dijki-eelne aeg oleks tagasi.

    Kommentaar


      Barkley, vaatamata sellele, et on kaks kindlat võimalust ära munanud, on päris hea täiendus Villale.

      Kommentaar


        oot wtf?

        Kommentaar


          Adrian pole halb väravavaht, kuid temaga mul alati ebakindel tunne. Tundub et ka teistel kaitseliini mängijatel.
          Ei teagi, kuidas siit kasvõi viigiga lahkuda. Villa on kontratel päris ohtlik. Praegu kuluks üks Mane ära.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Võiks 6-1 ära tulla 😂
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Kui Liverpooli mängijad lõpuks Manu mängu tulemuse peale naermise lõpetasid, olid nad ise juba 5-1 Aston Villa vastu taga

                Kommentaar


                  Kolm rikošeti ning üks kingitus. Päris raske nii mängida. Sellest hoolimata on ikka päris piinlik.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    ManU - Spursi mäng enam esikaanele ei mahu, töö kiire ja korralik.
                    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                    Kommentaar


                      Peaasi, et piinlikuks ei lähe.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Adrian pole halb väravavaht, kuid temaga mul alati ebakindel tunne. Tundub et ka teistel kaitseliini mängijatel.
                        Virgil, sina või? Kas sa praegu foorumisse postitamise asemel mängima ei peaks? Ime pole, et lutti saate...
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Aeg Hodgson tagasi tuua!

                          Kommentaar


                            Piinlik ja lubamatu.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Mul Joe Gomez'isse enam väga usku pole. Kahju, et Matip vigane.

                              Kommentaar


                                11-st lööki raami, seitse sisse. Kõlab nagu Hollywood.

                                Ahjaa, sitt tulemus. Loodetavasti väetis toimib.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X