320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Klopp vist Dortmundi viimasel aastal tüüris ka meeskonna 7ndaks, tundub seekord ka nii minevat.

      Kommentaar


        Püsimajäämine on kindlustatud. Väike pingelangus nüüd meeskonnas.

        Kommentaar


          Liigas enam motti pole, saab CL'ile keskenduda

          Kommentaar


            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
            Liigas enam motti pole, saab CL'ile keskenduda
            Selliste esitustega on isegi kahtlane see 2-väravaline eduseis CL's

            Kommentaar


              Ma poleks uskunud, et ütlen seda, kuid vähemalt ei toimu mäng Anfieldil
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Siin on mingi jama taustal käimas, sest 6 kaotust järjest meestega kellega võideti tiitel ei ole normaalne olukord. 0 tahet võidelda on see mida ma viimasel ajal üha rohkem ja rohkem näen. Vahet ei ole kes või mis meil seal eesotsas on olnud, kui me ei ole kunagi enne lõpuvilet alla andnud. Aga seda tahet ei ole näha. On lepitud, et ei saada hakkama.

                Kommentaar


                  Algselt postitas NuFc Vaata postitust
                  Selliste esitustega on isegi kahtlane see 2-väravaline eduseis CL's
                  Olen ise ka seda viimase paari mängu järel mõelnud. Eriti vahva saaks sotsiaalmeedia olema, kui kahe Budapestis toimunud mängu järel võõrsilväravate arvelt välja langetaks. Samas see eeldab vähemalt ühe värava löömist, mis tundub kahtlane, kui kedagi just kastis maha ei võeta.

                  Kommentaar


                    Kuidas siit täna õhtuselt väärikalt, I mean võidukalt välja tulla? Bussi võiks parkida, haha, aga me ei oska ja pole mehi selleks. Võtta pall ja keerutada seda arulagedalt palju keskväljal lihtsalt ja taguda nurgalipu poole küljeauti?
                    Trennid võib ära jätta, psühooloogi ajad aga täis bookida mängijatele.

                    Kommentaar


                      Liverpool üllatas õnneks täna väga hea mänguga. Keskväli super, kuigi mulle on Jonesi mäng pigem ikka meeldinud see hooaeg, siis nii ühtsena ei ole ammu juba seda tiimi mängimas näinud, niiet Fabinho tagasituleks sinna positsioonile mõjus vist hästi. Phillips on õhus ikka täielik loom, kui kiirust natukene rohkem oleks (tegu võib olla maailma kõige aeglasema profisportlasega), siis oleks tegelikult vägagi väärt mängija. Võimalusi tuleks muidugi paremini lahendada, siin saab kogu ründekolmiku otsa vaadata, aga kui võimalusi lõpuks jälle tekitatakse, siis esialgu liiga palju vist kurta ei tasu.

                      Kommentaar


                        Fabinho tagasitulekuga keskväljale liigutati Thiago veidi ründavamaks ning ta näitas ka kohe, mis mängumees on. Loodetavasti liigas minnakse edasi samas stiilis. Kuid veidi frusteeriv on vaadata, kui palju olukordi ära munetakse. Õnneks Leipzig ei kasutanud ka enda tekitatuid olukordi ära
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Ma ei tea kas Nagelsmann üldse kuidagi õigesti häälestatust ei oska teha või kuidas, aga mulle ei tundunud juba teist mängu piisavalt tuld vastasmängijates ja taktika oli ka segane. Me ju olime tegelikult haavatavad aga eih...
                          Mis enda mängu puutub, siis tõepoolest, korralik võimaluste raiskamine ikka. Mäng võinuks 4-5'e väravaga lõppeda tegelikult.
                          Origit võiks Klopp rohkem kasutada, nüüd kus meil edurivi meestel jalad ristis on. Paari mintsaga tuli assist ära heh.
                          Fabinho MOM.

                          Kommentaar



                            1 pilt rohkem kui tuhat sõna

                            sitt aeg, on tähtsamaid asju kui jalka, tublid et üritavad, we go again
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Minu tähelepanekud Liverpooli nn allakäigule:

                              Objektiivsed:
                              Eelkõike Jota vigastus, tuli , nägi , tegi. Tõi veidi teistsugust “hispaanialikku“ liikumist ehk leidis” tühje auke” ja lõi sealt ära.
                              Keskvälja ebaharilik asetus- tänu kaitsvate poolikute Hendersoni ja Fabinho liikumisele kaitsemängijateks, sattusid ülejäänud ebaharilikku positsiooni. Wini(üks minu praeguse aja Liverpooli lemmikutest)- 10 hetkest kui ta palli saab , siis ca 8 korda söödab kaitsele tagasi, samas võimalik enamus kordi edasi minna, kasvõi keerata kõrvale. Sama veidi ka Thiagoga, ta on liiga hea , et olla kaitsesuunitlusega.
                              Kaitses “must miljon” erinevat koosseisu. Aga me oleme paar aastat juba meeskond, et ”vahet pole palju lüüakse, me lööme ikka rohkem”. Liiga palju kaitsest tulnuid kaotusi ma ei näe.

                              Subjektiivsed:
                              Inglise tiimid on õppinud meiega mängima :
                              Salah võetakse täitsa kinni. Ta istub liiga äärel ning tal on personaalne kaitsja pidevalt peal ja ta ei saa oma eeliseid ära kasutada ehk joosta. Loomulikult tekib võimalusi ja lööb väravaid aeg-ajalt, aga kuidas ta neid saab on väga erinev eelnevatest aastatest.
                              Robinson, kui tal jooksutee otse, vasakult poolt, kinni panna, siis tal automaatselt tekib vajadus tagasi sööta mitte keskele keerata, vb juhis treeneri poolt, et mitte palli kaotada, aga rünnaku võtab see pidevalt maha. Statilisiselt on sealt poolt enamus meie rünnakuid.

                              Lahedused:
                              Proovida vahelduseks 44-44-2, Salah 9 peal, Firmino/Jota 10 peal, keegi, kes suudab palli omaks võtta ja Salahile jooksu peale anda. Kusjuures hakkasin mõtlema, et Liverpoolis on 9 arvestavat keskväljamängjat, kuid mitte ühtegi “traditsioonilist” äärepoolkaitsjat a`la Beckham, samas kas tänapäeval peakski olema..

                              P.s. Kogu eelpool mainitu kandub Allisonile edasi,kuigi ta on ikkagi väga hea
                              P.s vol 2 Kloppi kohta vastakad tunded, samas küll 100 vigastatut, aga hetkel võiks platsiasetuses midagi teisiti teha Premieris, kui ainult supermotivaator olla.Premieris.

                              Kommentaar


                                Noh esmalt oli kunagi Robinson meil küll äärekaitses, täna on ikka Robertson.
                                Formatsiooni kohapeal ma arvan, et me võime varsti näha küll muutusi, aga selle jaoks peab Henderson terveks saama. Pakuks, et siis hakatakse mängu lõppudes proovima Kloppi vana lemmikut 4-2-3-1, kus Firmino istub ründaja taga. Ajaga peaks ta liikuma rohkem keskvälja poole ja tipus proovitaksegi Jotat. Kui see ei tööta tuuakse keegi juurde.
                                See beckhami jutt. TAA on suht sama tüüpi mängija, lihtsalt aeg on edasi liikunud, et mängib teist postisooni. Rünnakul oma tsenderdusi annab suht samast kohast. Lisaks mõlema äärekaitsja vahetused on praegu suht 50-50 et kas edasi arenevad, aga erinevalt Trentist ja Robertsonist on oluliselt selgemalt võimelised 1-1 mängus läbi minema. Aga sõltub kas nad arengus suudavad sammu edasi astuda, et reaalselt ka olulistes mängudes platsile saada.
                                E: Publikuta mäng kindlasti ei sobi Kloppi meeskonnale

                                Kommentaar

                                Working...
                                X