320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eks jalka isu lähebki ära kui 2 aastat oled harjunud võitma ja nüüd ei saa aru mis toimub
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Jalgpalliajakirjaniku sõnadega, enda omi pole mõtet jagada uuesti:

      Last season's teething troubles with VAR were just that -- the inevitable stumbles of a new system that everyone was having to adjust to. There can be no such excuses this season, but rather than iron out its flaws, VAR has arguably got worse, with so many decisions angering players, coaches and supporters alike.

      Kevin De Bruyne'gi ütles et tema ei saa enam reeglitest aru. On teisigi mängijaid kes sama väljendanud.

      Kommentaar


        Thiagost pole mõtet unistada - läheb veel nädalaid.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas Wingback Vaata postitust

          Kevin De Bruyne'gi ütles et tema ei saa enam reeglitest aru. On teisigi mängijaid kes sama väljendanud.
          Kui reeglitest aru ei saa, siis on mure reeglites mitte varis.

          Suht kurb, oleks arvanud, et tal on klubis kelleltki abi küsida kui reeglitest aru ei saa. Ja kui klubis sellist pole, siis saab klubi FAlt küsida.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            See on küll OT. Aga. Vastupidi. Mure on VARis, kuna ta/see eeldab, et mäng on steriilne. Selleks pole vaja inimesi, et resultaate saada. Piisab PSP-st.

            Too sama Robbo vs Welbz pennal. Mängu vaadetes, polnud see "clear and obvious" - ei näinud kohtunik seal miskit ja tegelikuses ka miskit ei muutunud (kui Robbo poleks kossi pannud). Vaadest aga kordust - clear and obvious, eks.
            Tekib nüüd küsimus, kas anda õigus neile, kes mängivad? Või neile, kes vaatavad?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              See on küll OT. Aga. Vastupidi. Mure on VARis, kuna ta/see eeldab, et mäng on steriilne. Selleks pole vaja inimesi, et resultaate saada. Piisab PSP-st.

              Too sama Robbo vs Welbz pennal. Mängu vaadetes, polnud see "clear and obvious" - ei näinud kohtunik seal miskit ja tegelikuses ka miskit ei muutunud (kui Robbo poleks kossi pannud). Vaadest aga kordust - clear and obvious, eks.
              Tekib nüüd küsimus, kas anda õigus neile, kes mängivad? Või neile, kes vaatavad?
              De Bruyne üksi mängib? See on nii clear viga, et see näide on nii halb, et kogu su argument kõlab EKRE pooldaja pobisemisena. Mitte paha pärast.

              Nii naljakas on lugeda alati seda. Kuidas saab keegi tahta minna tagasi sinna aega kus kohtunikud iga mäng otsustasid sellega mängud, et kummale poole rohkem prohmakaid satub.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Viga oli nii "clear and obvious", et vastased hakkasid penaltit nõudma? Vist ikka ei olnud ju nii? Ja ma seda kirjutasingi, et VARi jaoks oli. Ja nii nagu KDB ja mõni veel (kuni uus generatsioon peale tuleb, kes VARiga kasvab)... asi pole selles, mis on õige, asi on protsessis. Protsessist rääkides, siis... igal inimesel on elu elada.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Viga oli nii "clear and obvious", et vastased hakkasid penaltit nõudma? Vist ikka ei olnud ju nii? Ja ma seda kirjutasingi, et VARi jaoks oli. Ja nii nagu KDB ja mõni veel (kuni uus generatsioon peale tuleb, kes VARiga kasvab)... asi pole selles, mis on õige, asi on protsessis. Protsessist rääkides, siis... igal inimesel on elu elada.
                  See on väga kurb kui sa arvad, et clear and obvious vea üks põhitunnuseid on see, et kõik peavad püsti kargama ja viga nõudma hakkama.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Mängu vaadetes, polnud see "clear and obvious" - ei näinud kohtunik seal miskit ja tegelikuses ka miskit ei muutunud (kui Robbo poleks kossi pannud). Vaadest aga kordust - clear and obvious, eks.
                    Tekib nüüd küsimus, kas anda õigus neile, kes mängivad? Või neile, kes vaatavad?
                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    (kui Robbo poleks kossi pannud)
                    Ma ei ole situatsiooni näinud, aga see kommentaar tundub stiilis, et kottigi ei olnud, kui poleks viga teinud.

                    Ma ütleks vastulause, et sukeldumist on palju vähemaks jäänud. Sellist üksi jooksmist ja siis kukkumist. Ja kui jalga ikka lüüaks, siis on penalt. Kui kohtunik on halvas positsioonis, siis see on tema viga. Ükskõik, kui ebameeldiv see ka pole otsusena.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      FA kapis Villa võõrsil. Rõõmus taaskohtumine jaanuaripakases.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        VAR'i suurim viga on see, et aegluubis on kõik mega dramaatiline, reaalajas keegi ei märganudki midagi, põhjusega!
                        Krt kui selle viimase Robertsoni vea eest me trennis ka annaks pennusid pidevalt, siis muud ei teekski kui kõmmutaks 11m lööke.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                          VAR'i suurim viga on see, et aegluubis on kõik mega dramaatiline, reaalajas keegi ei märganudki midagi, põhjusega!
                          Krt kui selle viimase Robertsoni vea eest me trennis ka annaks pennusid pidevalt, siis muud ei teekski kui kõmmutaks 11m lööke.
                          Tahad öelda, et te trennis kütate karistusalas vastasmängijale pidevalt kossi.. kõva trenn teil siis

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                            VAR'i suurim viga on see, et aegluubis on kõik mega dramaatiline, reaalajas keegi ei märganudki midagi, põhjusega!
                            Krt kui selle viimase Robertsoni vea eest me trennis ka annaks pennusid pidevalt, siis muud ei teekski kui kõmmutaks 11m lööke.
                            hawkeye on ka täielik pask eks? silmaga isegi ei näe alati kas läks üle joone v mitte, tra täis mõttetu värk!

                            VARi suurim viga on lollid + nostalgikud kes ei saa aru, et see on vajalik.

                            mõne inimese vingumisest saan aru, aga sa räägid nii seosetut ja ajuvabat juttu, et igakord ajab naerma.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Ma pakun, et 80% nurgalöökidest peaksid lõppema penaltiga, sest särgist hoidmine, käed seljas, kätega lükkamine, jalaga takistamine... on tavalised nähtused. Ent, penalteid ei vilistata (pakun, et kaitsja veaks vilistatakse 0,...% olukordadest) - millepärast?

                              NB! Mul polnud selle Robbo pennuga probleemi. Reaalsus on selline ja steriilsemaks ta läheb.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Liverpooli noorte ründajate needus. Paul Glatzel oli terve hooaja eemal ja nüüd teine ränk vigastus otsa.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X