320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Vana lihtsalt ei suuda tehinguid lõpuni viia. Tänapäeval on paratamatus, et mingisugust raha tuleb välja käia. Miskipärast on meid jõle lihtne üle trumbata. Aga olgu, ärme osta kedagi, ootame kuni keegi veel vigastada saab ja lõpetame hooaja kusagil seitsmendal kohal Southamptoni ees ja Man Unitedi järel. Meil on VIISTEIST tervet mängijat. faking viisteist. See on muidugi tore, et me üritame tulevikule panustada ostudega nagu Ilori ja Alberto aga meil on vaja põhisatsi mängijaid ja kiiresti. Meil on viimase kolme aasta parim võimalus mängida CL koha peale ja me võime üpris lihtsalt endale jalga tulistades sellest ilma jääda.

    E: Lisades veel juurde, et Aspase diili ajades üritas Ayre mingi fake agendiga kokkulepet saavutada..
    Cissokho olla nii toodud, et BR isegi ei teadnud, et ta laenatakse.
    Meedias kindlana näivaid diile jääb tegemata praktiliselt igal klubil. Pealegi ei tea me ju tegelikult, mille tõttu need potensiaalsed ostud tegemata jäävad ja et kas kõik ikka on Ayre viga. Näiteks ei usu ma, et Mkhitaryan või Costa jäid Ayre pärast tulemata. Täiesti ilmselge on see, et me ei ole hetkel nii atraktiivne klubi kui näiteks Borussia Dortmund.

    Üldiselt olen nõus, et praegu on kõige õigem aeg meeskonna tugevdamiseks. Aga ma ei muretse eriti selle pärast, et Salahi diil katki jäi, vaid selle pärast, et meid isegi ei seostata (tugevalt) selliste mängijatega, kellest meil tegelikult väga suur puudus paistab olevat.

    See Aspase lugu on muidugi tõesti piinlik.

    Kommentaar


      Tundub, et Stiivi üritab oma arsenali uusi oskusi lisada telekineesi näol

      Mäletatavasti Stoke'i vastu suutis kohtuniku üle kontrolli juba saavutada
      http://cdn1.lockerdome.com/uploads/3...6f45ae09_large
      Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

      Kommentaar


        Küsimus vast polegi nii väga atraktiivsuses. Hetkel peaks seda siiski omajagu olema, liigakoht pole halb ja võimalus SAS sarnase monstrumiga koos töötada peaks ka huvitav tunduma. Vist on küsimus siiski lihtsalt rahas. Omanikud on konservatiivseks muutunud kulutamise suhtes. Mõneti on see mõistetav pärast Carrolli ja co fiaskot. Aga ega meile keegi häid mängijaid ei müü kui me nende eest piisavalt ei maksa.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Ayre on see, kes peab tehingu lukku lööma? Noh, siis teebki sitta tööd - ei suuda ohte ennetada, elimineerida. Ega akna esimestel sekunditel meite eest vendi ära võeta.
          Samas muidugi ei tea vist isegi Mihkel Kärmas, mis nonde tehingute sees ja ümber toimub. Seega ei jää üle muud, kuid mängude osas pruukida suud.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Kristen Vaata postitust
            Mulle jäi kuskilt silma, et Chelsea on pakkunud Baselile Salahi eest 16 millionit naela, mis on nii vähetõestanud talendi eest ikka meeletu summa. Pole ime, et LFC sellise summaga kaasa ei läinud.
            LFC pakkus 8m, Basel tahtis 11m. Chelsea tuli ja pakkus 12m ja lisa boonuseid, mis võivad lõpuks hinna viia kuni 16m'ni. Ehk ei midagi müstilist.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Kui Basle hindas Salah' väärtuseks 11m ja Liverpool 8m, siis ju meil ei olegi seda meest nii väga vaja ju? Moosese teine tulemine.
              Targad allikad väitsid, et Liverpool jõudis Baseliga kokkuleppele 10m peal. Algne läbirääkimiste alus vist oli 8m, aga krt seda täpselt teab.

              Kommentaar


                Kui seda meest vaja poleks, siis milleks üldse midagi pakkuda. Suur chelsea tuli võttis ära lihtsalt
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Kui Basle hindas Salah' väärtuseks 11m ja Liverpool 8m, siis ju meil ei olegi seda meest nii väga vaja ju? Moosese teine tulemine.
                  No sellise loogikaga ei saaks kedagi osta. Aga ma sellega nõus, et ei ole vaja osta mingeid suvalisi keskpäraseid mehi. Et odav hind siis saame omale lubada. No nagu see Aspase ost. Kes kurat otsustas, et seda meest on meile vaja. Mille järgi. Hinna? David Villa on 10 a vanem, 5 korda odavam ja 100 korda parem mängija näiteks. Täiesti müstilisi oste on pool teinud eluaeg. 10st 1 on täppi läind. Just nyyd, kui on probleemid vigastustega ja aken on avatud tuleks osta kaitseliini üks korralik mängumees. NIMI. Liverpool FC vaja nimedega mängijaid, mitte suvalisi odavaid krantse! Kui tahetakse nyyd 4 koht saavutada on VAJA kedagi nimekat ja väga head meest kaitsesse ja kaitse ette lõhkuma osta. Ma ei näe seda juhtumas. Ma ei näe mune selle klubi juhtkonnas ega treeneril.
                  Sellepärast olen suht kindel, et esinelikust jäädakse välja. Manu saab selle 7 punkti kinni poole hooajaga. Rooney ja RVP kohe tagasi ja mängupilt muutub neil totaalselt. Kujutate Liverpooli ilma Suarezi ja Sturridgeta ette? mehed kes on kahepeale 33 väravat löönud. Kus me oleks?

                  Kommentaar


                    Kurat ma ei tea miks, aga mul on tunne, et see Salah oleks teil Sturridge või Coutinho mõõtu impact olnud. Kahju, et teile ei tulnud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                      No sellise loogikaga ei saaks kedagi osta. Aga ma sellega nõus, et ei ole vaja osta mingeid suvalisi keskpäraseid mehi. Et odav hind siis saame omale lubada. No nagu see Aspase ost. Kes kurat otsustas, et seda meest on meile vaja. Mille järgi. Hinna? David Villa on 10 a vanem, 5 korda odavam ja 100 korda parem mängija näiteks. Täiesti müstilisi oste on pool teinud eluaeg. 10st 1 on täppi läind. Just nyyd, kui on probleemid vigastustega ja aken on avatud tuleks osta kaitseliini üks korralik mängumees. NIMI. Liverpool FC vaja nimedega mängijaid, mitte suvalisi odavaid krantse! Kui tahetakse nyyd 4 koht saavutada on VAJA kedagi nimekat ja väga head meest kaitsesse ja kaitse ette lõhkuma osta. Ma ei näe seda juhtumas. Ma ei näe mune selle klubi juhtkonnas ega treeneril.
                      Sellepärast olen suht kindel, et esinelikust jäädakse välja. Manu saab selle 7 punkti kinni poole hooajaga. Rooney ja RVP kohe tagasi ja mängupilt muutub neil totaalselt. Kujutate Liverpooli ilma Suarezi ja Sturridgeta ette? mehed kes on kahepeale 33 väravat löönud. Kus me oleks?
                      Coutinho ja Sturridge olid ju ka suvalised keskpärased mehed, aga vaata mis neist saanud on. Mis Villasse puutub, siis see madal hind (5milli), mis Atletico ta eest maksis, oli vist kingitus Barcelona poolt Villale. Ta ise soovis just sinna minna ja Atletico ei tahtnud nii vana mehe eest suuremat summat maksta. Pluss alles lugesin Atletico teemas, et Barcale vaja veel paar miljonit lisaks maksta, kui Villa mängib ka järgmine hooaeg ehk mingi boonuste teema. Oleks ta Hispaaniast välja müüdud, siis kindlasti oleks ta hind 10m vähemalt olnud. Seega ei tasu mingeid erandeid näideteks tuua.
                      Rääkides kaitsesse NIME ostmisest, siis mis NIME sa sinna tahad? Kõik NIMED maksavad alates 20-25 milli ja ilmselgelt ei kuluta Pool sellist summat kaitsja peale. Et äkki tooks Thiago Silva PSGst ära või Dante Bayernist või keegi kolmas ulmeline target?

                      PS! Kas sa oled nii Liverpooli kui Chelsea poolhoidja/fänn?

                      Kommentaar


                        Praegune on olukord on natuke murettekitav. Vigastusi on ikka jube palju, ja kui nende allesjäänud seitsme päeva jooksul täiendusi sisse ei tooda, siis saab see neljanda kohta püüdmine olema päris raske, arvestades nt Spursi ja Unitedi meeskondade sisu ja suurust. Alati võib ju loota, et ehk saavad mehed kõik terveks, aga arvestades asjade senist käiku, siis ei paista meil erilist õnne olevat. Nüüd, kui kõik hakkasid jälle terveks saama, said vigastada Lucas ja Johnson. Rodgers rääkis siin võimaluste andmisest noortele, mis on küll tore, aga see paneb akadeemia kasvandikele ikka päris korraliku surve ja no see on paras loterii.

                        Eeldades, et 'pooli parim võimalik koosseis oleks midagi sellist: Mignolet; Johnson, Skrtel/Sakho, Agger, Enrique; Henderson, Lucas, Gerrard; Coutinho, Sturridge, Suarez, siis on vigastatud 4-5 põhimeest.

                        Hetkesed vigastused:

                        G. Johnson - tagasituleku aeg pole teada
                        L. Leiva - kaks kuud, millalgi aprillis?
                        D. Agger - veebruari keskpaik
                        M. Sakho - peaks juba terve olema, aga trennipiltidel pole näha olnud, mingi tagasilöök?
                        J. Enrique - Rodgersi sõnul veel paar nädalat enne kui treenima hakkab, millalgi veebruari lõpus?
                        S. Coates - hooaja lõpuni väljas

                        Praegult kuluksid ära laenul olevad Wisdom, Suso ja Assaidi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zip Vaata postitust
                          Hetkesed vigastused:

                          G. Johnson - tagasituleku aeg pole teada
                          L. Leiva - kaks kuud, millalgi aprillis?
                          D. Agger - veebruari keskpaik
                          M. Sakho - peaks juba terve olema, aga trennipiltidel pole näha olnud, mingi tagasilöök?
                          J. Enrique - Rodgersi sõnul veel paar nädalat enne kui treenima hakkab, millalgi veebruari lõpus?
                          S. Coates - hooaja lõpuni väljas
                          Allen olevat ka omale mingi uue vigastuse korjanud. Ühesõnaga kogu põhikaitseliin ja 5-6 algkoosseisu meest. Lucase vigastus osutus samuti kardetust kergemaks ja on oluliselt lühem kui 2 kuud.
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Redman Vaata postitust
                            Allen olevat ka omale mingi uue vigastuse korjanud. Ühesõnaga kogu põhikaitseliin ja 5-6 algkoosseisu meest. Lucase vigastus osutus samuti kardetust kergemaks ja on oluliselt lühem kui 2 kuud.
                            Allenil on need vigastused päris tihedaks muutunud juba, aga no kohe üldse ei joppa 'poolil see hooaeg nende vigastustega. Lucase puhul on seda uudist hea kuulda. Täitsa ilma kaitsva poolikuta hooaja lõpuni mängida oleks tiba raske.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Redman Vaata postitust
                              Allen olevat ka omale mingi uue vigastuse korjanud.
                              Kui Allen on vigastatud, oleme tõsises hädas. Ja seda juba homme, teisipäevale ei taha mõeldagi. Coatese kohta on räägitud, et tal lastakse Uruguais olla ja võib-olla ka oma endises koduklubis kevadel mängida - kui tervis lubab.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Kui Basle hindas Salah' väärtuseks 11m ja Liverpool 8m, siis ju meil ei olegi seda meest nii väga vaja ju? Moosese teine tulemine.
                                Erinevad asjad. 1 tahab tõusta aste kõrgemale, teine on juba marjamaal ja palk tiksub kenasti kontole. See kui palju jalga sirutab on enda teha ja tegelikult mitte midagi ei määra. Näitab lihtsalt mehe ambitsiooni ja tahet.
                                DS eest tahtsi Chelsea saada 15m ostsime vist 12m'ga. Et kauplemine ei ole kunagi liiast. Aga kauplemise juures ei tasu kunagi anaalseks minna ja igat senti lugeda. Eriti kui sa juba oled hea diili välja kaublenud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X