320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Federico Macheda - flopp või legend? Discuss.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Danny Mills has selected his combined XI ahead of Liverpool's visit to Old Trafford as the Premier League returns this weekend, live on Sky Sports.

      A total of 0⃣ Manchester United players made the cut, with Mills saying some would struggle to make the bench! 😳
      Liiga hea.

      Kommentaar


        Gini lõi eile Valgevene vastu kaks mammut ja nüüd arutletakse, miks 'pooli keskväli klubi eest nii harva skoorib. No ilmselgelt on see töö jäetud edurivikolmiku kanda - tõsi ta on, et hollandlane lööb meil üsna harva ja sama käib ka näiteks Hendo kohta, kes nooremana märksa tihemini võrgu üles leidis.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Ma olen täheldanud, et Van Dijk on oma vormis natuke tagasi andnud. Viimane kuu on tal suht õnnetu. Mängiti CLis tast mööda, mõned kriitilised peapallid kaotanud, sh näiteks Valgevene värava puhul. Kohati on ta mäng liiga ûlbelt enesekindel ning seda on nüüd ära kasutatud.

          Kommentaar


            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
            Ma olen täheldanud, et Van Dijk on oma vormis natuke tagasi andnud. Viimane kuu on tal suht õnnetu. Mängiti CLis tast mööda, mõned kriitilised peapallid kaotanud, sh näiteks Valgevene värava puhul. Kohati on ta mäng liiga ûlbelt enesekindel ning seda on nüüd ära kasutatud.
            +1, on jah uimaseks vms muutunud, küll Klopp märkab ja mehe ette võtab.

            Kommentaar


              LFC veebileht meenutas tänase kuupäeva mängu aastast 2000 kui Heskey lõi Derby vastu kolm ja Berger ühe eriti ilusa. Aga minu silm otsis kogu aeg Poomi Derby väravas. Tänase ülekannetemahu ja sotsiaalmeediakajastuse juures suurt muust ei räägitakski, aga Mart lihtsalt mängis seal hooaeg hooaja järel - harva kui ekraanile jõudis ja mõnikord kirjutati tast muidugi meedias ka. Mõelda vaid, kuidas Klavani iga sammu 'poolis kajastati ja ta oli enamasti kolmas või neljas keskkaitsja. Ajad on hoopis teised.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Nojah, 2000 ei olnud top6-st juttugi, oli peaaegu kümme aastat top2 ja ülejäänud. Jube masendav kui tagasi mõelda. Olgu Abramovitsh kiidetud!
                Derby oli relekakandidaat iga hooaeg, aga Poom sai regulaarselt 38 mängu hooajas. Vägev värk. Laupäeviti kell 5 aeg-ajalt ühte mängu tõesti näidati.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Ei mäletagi sellist aega, mil ManU tagantvõtmiseks nii küps oleks olnud nagu praegu, aga arvestades meie viimase aja sissetulnud (edu) lohakusi, siis mul on väike hirm, et siin võib isegi veidi jamaks minna (mingi osa mängust). Mane on küllap endiselt kuri ja tulistab ära.
                  Bye OGS match?

                  Kommentaar


                    Draama! ManCity on avaldanud vihase pressiteate selle kohta, et jõulufikstuurid on 'pooli suunas kaldu. Päris kenake näeb see plaan meie jaoks tõesti välja: 26. detsembri hilisõhtul on meil Leicester võõrsil, 29. detsembril Wolves kodus - ManCity aga peab Wolvesiga mängima 27.12 ja nende järgmine mäng on juba vähem kui 48 tunni pärast. 'poolil on aga jällegi aega Wolvesi mängust toibuda, sest järgmine mäng on meil alles 2. jaanuari õhtul. ManCity aga aetakse 1. jaanuaril väljakule.
                    Samas ManCity unustab, et 'pool tuleb teise jõulupüha mänguks pikalt reisilt klubide MM-ile.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Ole hea. Ole alandlik. Ole nagu Mane.

                      https://en.as.com/en/2019/10/17/foot...68_422970.html

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Aga kas seal osalemine on üldse kohustuslik?
                        LFC on kutse osaleda vastu võtnud. Pääsu ei ole.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Matip pani koguni 24. aastani käe alla.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Kui pekki läheb, ajage minu kaela.
                            Sinu ja Wingbacki
                            ★★★★★★

                            Kommentaar




                              Ei tea, kui täpne see tabel on, kuid näitab ilusti ära, kuidas Klopp manku vastu on seni hakkama saanud. Naiivne oleks arvata, et siit tuleb midagi kerget täna. Kuigi meeskondade vorm annab lootust, et mäng kulgeb Liverpooli jõudsal domineerimisel.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Salah audis! See siis suur uudis, nii et Origi alustab ja pingil puhast ründajat pole. Fabinho-Gini-Hendo keskväli ja kaitse nagu ikka. Lisaks uus asi on siis see, et Alisson on lõpuks valmis alustama. Midagi lihtsat ei tule, aga loodetavasti suudetakse vastane piisava surve all hoida, nii et eksivad.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X