Lehekülg 2033, kokku 2033 EsimeneEsimene ... 1033153319331983202320292030203120322033
Näidatakse tulemusi 40 641 kuni 40 650, kokku 40650

Teema: Liverpool FC

pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Federico Macheda - flopp või legend? Discuss.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Danny Mills has selected his combined XI ahead of Liverpool's visit to Old Trafford as the Premier League returns this weekend, live on Sky Sports.

A total of 0⃣ Manchester United players made the cut, with Mills saying some would struggle to make the bench! 😳
    Liiga hea.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Gini lõi eile Valgevene vastu kaks mammut ja nüüd arutletakse, miks 'pooli keskväli klubi eest nii harva skoorib. No ilmselgelt on see töö jäetud edurivikolmiku kanda - tõsi ta on, et hollandlane lööb meil üsna harva ja sama käib ka näiteks Hendo kohta, kes nooremana märksa tihemini võrgu üles leidis.
    i asked the wind as it blew on by
    what we should do and it replied
    blow it all away
    all these burdens needn't stay

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Ma olen täheldanud, et Van Dijk on oma vormis natuke tagasi andnud. Viimane kuu on tal suht õnnetu. Mängiti CLis tast mööda, mõned kriitilised peapallid kaotanud, sh näiteks Valgevene värava puhul. Kohati on ta mäng liiga ûlbelt enesekindel ning seda on nüüd ära kasutatud.

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Ma olen täheldanud, et Van Dijk on oma vormis natuke tagasi andnud. Viimane kuu on tal suht õnnetu. Mängiti CLis tast mööda, mõned kriitilised peapallid kaotanud, sh näiteks Valgevene värava puhul. Kohati on ta mäng liiga ûlbelt enesekindel ning seda on nüüd ära kasutatud.
    +1, on jah uimaseks vms muutunud, küll Klopp märkab ja mehe ette võtab.
    Proven Kings of Europe!

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

LFC veebileht meenutas tänase kuupäeva mängu aastast 2000 kui Heskey lõi Derby vastu kolm ja Berger ühe eriti ilusa. Aga minu silm otsis kogu aeg Poomi Derby väravas. Tänase ülekannetemahu ja sotsiaalmeediakajastuse juures suurt muust ei räägitakski, aga Mart lihtsalt mängis seal hooaeg hooaja järel - harva kui ekraanile jõudis ja mõnikord kirjutati tast muidugi meedias ka. Mõelda vaid, kuidas Klavani iga sammu 'poolis kajastati ja ta oli enamasti kolmas või neljas keskkaitsja. Ajad on hoopis teised.
    blow it all away

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ma ei tea, mis toimus aastal 2000, kui ma olin vaene tudeng ja mul polnud telekat. Ma tean, et mingi kanal mingi aeg mingeid mänge näitas, vist Premmi ja/või CLi, aga rohkemat ma ei tea. Aga tean, et kui Klavan mängis Liverpoolis, siis oli ta iga kodu telekas. Lisaks veel see erinevus, et Liverpool mängib teises liigas kui toona Derby (loe: top6 miniliigas ja CLis). Mitte et ma tahaks Poomilt midagi ära võtta, seda mitte.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Nojah, 2000 ei olnud top6-st juttugi, oli peaaegu kümme aastat top2 ja ülejäänud. Jube masendav kui tagasi mõelda. Olgu Abramovitsh kiidetud!
    Derby oli relekakandidaat iga hooaeg, aga Poom sai regulaarselt 38 mängu hooajas. Vägev värk. Laupäeviti kell 5 aeg-ajalt ühte mängu tõesti näidati.
    blow it all away

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Ei mäletagi sellist aega, mil ManU tagantvõtmiseks nii küps oleks olnud nagu praegu, aga arvestades meie viimase aja sissetulnud (edu) lohakusi, siis mul on väike hirm, et siin võib isegi veidi jamaks minna (mingi osa mängust). Mane on küllap endiselt kuri ja tulistab ära.
    Bye OGS match?
    Proven Kings of Europe!

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ma nägin unes, et Liverpool võitis 5-0. Kui pekki läheb, ajage minu kaela.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud