320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui sa laod vundamenti, siis sa teedki seda tasa ja targu, sest kindlasti tulevad sisse eksimused ja rahuliku tempoga liikudes on neid parem märgata, parandada. Ja sealt edasi liikuda.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kas seal see probleem ei või olla, mis tekkis mingi hetk kümnendi algul Barcelonal, et kuna üleminekulepingutes ja ka mängijate lepingutes olid nii vinged boonused võitude eest sees, et CLi ja PLi võidu eest maksti selline summa välja, et väga üleminekuteks juskui ei jäägi?
      Eesmärgiks on ehk võlgnevuse vähendamine (mis ei välista vajadusel raha n.ö juurde panemist).

      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Kui kedagi juurde tahta, peaks müüma. Normaaloludes võiks müükidega üht-teist teenida, aga ega väiksemad klubid hetkel tõtta rahakotti avama. Räägivad, et müügiks on 'poolil pakkuda vähemalt seitse meest: Grujic, Wilson, Awoniyi, Karius, Larouci, Phillips ja Woodburn. Neist Woodburn on ainsana sellises vanuses, et laenul oleks veel mingi mõte. Ja siis on näiteks Sheyi Ojo, keda vist pakutaksegi laenule, sest ostjat lootuseta leida.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Ojo läks aastaks Cardiffi
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Miks Wilsonit lihtsalt pingile ei panda? Vaadates, kuidas ta mängis eelmine aasta Premieris, siis kui ta oleks nö. uus ost 10-15 miljoni eest oleks nagu täiesti okei. Ei näe küll, miks Minamino hetkel kõvasti parem mängija oleks? Kui välja arvata, et nii saab Jaapani turul rohkem särke müüa.

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              Miks Wilsonit lihtsalt pingile ei panda? Vaadates, kuidas ta mängis eelmine aasta Premieris, siis kui ta oleks nö. uus ost 10-15 miljoni eest oleks nagu täiesti okei. Ei näe küll, miks Minamino hetkel kõvasti parem mängija oleks? Kui välja arvata, et nii saab Jaapani turul rohkem särke müüa.
              Mina just vaatasin eelmisel hooajal Wilsonit selle pilguga, et vist ikka ei vea meil välja. Karistuslööke lööb küll hästi, aga muu mäng järgi ei tule. Aga eks ta tõsi on, et Kloppil on omad lemmikud ja need mehed, kes juba kord laenule saadetakse, ei saa tõenäoliselt kunagi põhisse.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Tere!

                Kuidagi kummaliselt on nii läinud, et ma pole siin foorumis käinud kuskil Märtsist saati, mil see koroonapask alguse sai ka siinmail. Jalgpall hakkas aina sulgema ja UEFAs ja Euroopa erinevates liigades algas korralik mürgel, mida jalgpalliga teha ja seda kõike hooajal, mis mulle/meile/LFC särgist hoolijale, väga oluline oli, kasvas isilikult ka Anfieldile jõuda, aga eihh. Seda jama ma siia lugema ei tahtnud tulla pikalt, kuidas kõik tuleks canceldada ja nii tore ongi...
                Kogu see hooaeg aga kulges vähemalt minujaoks rohkem kummalisemalt kui kõik teised hooajad toetajana. Ma pole üldse harjunud sellega, et me suudame week-in-week-out tulemused kätte saada ja mängida ulmeliselt stabiilset ja efektiivset jalgpalli. Terve 'elu' Liverpooli toetajale olnud pigem alati närvesööv v noh kindlasti midagi muud kui lineaarne joon tulemustes. Möödunud hooaja käekäigust tekkis ühel hetkel talvel lausa juba esimest korda natuke igavus ja sattusin kuskil Dets+ aeg vähem mänge vaatama. Mulle jätkuvalt arusaamatu, kuidas osad fännid vaid pidevalt võitvaid klubisid kummardavad Euroopas ja sellest kuidagi oma laksu kätte saavad ja kui läheb halvasti, on nad kadunud, vait, delfikommarid vms. A noh, las olla, igaühele oma ja las pott ollagi segasem nii.
                Muidu enamasti siin draama laineharjal elades, oli ikka harjumatu et hooaeg niimoodi kulgeb. Mäng+pingutus=tulemus/tehtud, who's next. Fantastiline! Hooaeg varem kõigest nii napilt ilma jäämine, oleks muul ajal täiesti ärakukkuvalt meile mõjunud, aga ei, Klopp'i ajastul on asju tehtud nii õigesti ja tundub et kuni treeningväljakul õige murupikkuse kasvatamiseni välja. Mõttemall ja psühholoogia täiesti teisel tasemel, kui eelmiste treenerite lähiajastul ja seda võidu usku jagus segastele aegadele välja kevadel/suvel. Isu võita ja ajalugu teha, oli tugevaimaks kannustajaks iseenesest vist.

                Seega suur tänu ja kummardus, rõõm, siiralt, esimest korda ju kind of v vähemalt sellele ajastu fännidele, kes varasemat pikka dominatsiooniperioodi ei 'näinud'. Meeldiv oli näha ka paljude endiste mängijate/treenerite õnnesoove, posititusi, jne meie suunal, ka paljudelt neilt kel meie ridades viibides kõige paremini isegi ei läinud siin.

                Hooaja parima mängija tiitel läheb minujaoks kindlalt Sadio Mane'le. Miks? Kuni hooaja lõpuni kestnud väga hea vorm ning ta pani mitmes mängus täpid i-dele, mida oli ikkagi väga vaja, et järjekordsed punktid ära tuua ja 'we-go-again'. Järgmisena ja mitte üldse kaugel TrentAA ja Robertson muljetavaldav hooaeg ja numbrid ning muidugi Virgil ja Becker. Tegelikult kedagi välja ei tahakski jätta kiitustest, sest kui mees oli platsile pandud, tegi oma töö ära täpselt niipalju kui vaja, kasvõi vahetusest.

                Ainuke tõrv meepotis ongi see koos fännidega tähistamata jäämine, mis meid, kaugemaid poolehoidjaid niipalju ei kurvasta, aga kohalikel küllap oli raske. Siit muidugi võiks seda isu elementi säilitada ehk teeme jälle/uuesti ja siis juba tänavad topelt punaseks. Ainet ju on!

                Õige pea algab uus hooaeg ja kõik algab nullist. Tiitlit kaitsta olla veel raskem, seega draama tuleb kindlasti hooga tagasi ja masinavärgi peab täistuuridel käima panema taas eduks. Vähesemast ei piisa kohe kindlasti.

                Vabandust retro-reaktsiooni postituse eest, aga suva ka, this is for me/us.

                YNWA!

                Kommentaar


                  Ma tegin kohe teise võiku ka lugemise kõrvale
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Tagasi värskemasse olevikku tulles, ütleksin et olen kindlasti selles leeris, kes leiab et Wijnaldum'it ei peaks maha müüma. Kui, siis päris kõva raha eest ainult. Miks? Mehe mitmekülgsus eelkõige. Meil ei ole keskväljal teist sellist meest, kes oskab rünnata, sööta, peaga mängida, standardeid rünnata, kaitsta, pressida ja vajadusel vastase tujurikkuvat-koledat mängu teha. Teised keskvälja mehed on rohkem kas ühele v teisele poole 'kaldu'. Lisaks on mehe füüsis alati super olnud. Bayerni mees kui tuleks, siis kindlasti muutuvad mingid elemendid nõrgemaks. Ilus asi oleks muidugi et Thiago tuleks ja Gini ka jääks, aga noh raha... me ju kaotame iga kohtumisega miljoneid, mil Anfieldil rahvast ei käi v kuidas see oligi. Karm.

                    Kommentaar


                      Räägivad nüüd tõsimeeli Brewsteri müügist. Raske öelda, on see nüüd Solanke moment (ei tast asja saa ja otsus tagantjärgi õige) või saatuslik viga. Võimalik on muidugi ka laen, aga igatahes tundub selge, et neljanda ründajana Rhianit ei nähta ja selles rollis jätkab Origi.
                      Võimalik ka, et omanikud on selgelt öelnud, et kui ei müüda, siis uusi mehi ka ei tule. Ja paljudele, keda võiks müüa, ostjat ei leia, Brewsterile küll.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Võib lugeda, et 'pooli palgafond on viie aastaga kahekordistunud. Uusi rahaõgijaid ei taheta palgale võtta.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Ben Woodburn laenatud aastaks Sparta Rotterdami.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar


                              Hooaega kehvasti alustanud Fabinho jäeti pingile, keskväljal Hendo, Gini ja Keita. Kaitse ja rünne nagu ikka.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Korralik tulevärk esimesel poolajal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X