320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Arvamus täna Van Persiest langes, cunt selline....

    Pilt meeldib, aga

    [ATTACH=CONFIG]2539[/ATTACH]
    Vähemalt Gerrard hoidis taset üleval ja kui olukord oli juba veidikene rahunenud ja poisid olid üksteisest eemal, otsustas gerrard, et läheks veel nügima ja läks müksas õlaga veel.

    Pildist niipalju, et küll see CL tuleb, gerrard aga võib järgmisest ainult unistada.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar



      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Last season, Sakho won 76.4% of his 110 aerial duels. No player in 2012/13 PL matched that. Very strong in the air #LFC

        42 - During his time in Paris, Mamadou Sakho helped keep more clean sheets in Ligue 1 than any other PSG player. Solid.

        Sakho also completed 91.6% of 1175 passes last season. That would've been the 2nd best pass accuracy in 2012/13 PL (min 1000 attempted) #LFC
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
          45+2 min: Skrtel staggers backwards away from Van Persie, as if he's been headbutted or shoved or something. I didn't see any movement from Van Persie, but I haven't seen a replay. Lives nägin ma nagu RVP oleks Hendersoni headbuttinud, aga kõik käis väga kiiresti ja kordust ei näidatud.
          Ma ei ole ka kordust näinud. Et RvP lõi peaga Hendersoni, mille peale Skrtel hakkas tuikuma ja RvP oleks seega pidanud saama punase?

          Algselt postitas Marduk
          Ma tean ühte 'pooli mängijat, kes oleks sellise teo eest 10 mängulise bani saanud isegi kui seal oleks pooltki nii palju olnud.
          Muidugi tema oleks saanud, sest välismaalasi ju kiusatakse. Ei, oota.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Muidugi tema oleks saanud, sest välismaalasi ju kiusatakse. Ei, oota.
            Mitte välismaalasi, lõuna-ameeriklasi vaid. sweet mary jane.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              France football writer Matt Spiro:
              "My feeling is he will be a big hit. While he has been more error-prone than usual in the last two seasons, he has speed, power, aggression and tremendous aerial presence, often intimidating his opponents. If Brendan Rodgers can keep him in good shape, Sakho has the potential to become one of the best defenders in England."
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                ... ja finally kaitsjad tulidki. Ilus asi. Mina olen rahul, üks mõistlikumaid ülemineku aknaid üldse viimaste aastate jooksul.
                Asendusi on ja pikale hooajale nüüd hea vastu minna. Loodetavasti värskelt vigasta saanud ei jää ka kauaks välja.

                Kommentaar


                  Coates ja Skrtel shipitakse minema täna? Palju teil neid keskkaitsjaid on juba: Agger, Toure, Sakho, Ilori, Skrtel, Coates + noored
                  Või hakkate 3 keskkaitsjaga mängima?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Coates ja Skrtel shipitakse minema täna? Palju teil neid keskkaitsjaid on juba: Agger, Toure, Sakho, Ilori, Skrtel, Coates + noored
                    Arusaadav et seda on raske pealt vaadata, et meil on ja teil ei ole ja ei tule ka.
                    Coates on vigastatud ja ta võiks minna, aga teda vist keegi eriti ei taha. Martin'i hoiaks mina küll alles. Jaanuaris saab offload'ida üleliigse ja ebatoimiva, kui nii peaks olema.

                    Kommentaar


                      Mulle tundub, et Skrteli ja võimalik ka, et Aggeri jaoks jääb käesolev hooaeg 'poolis viimaseks. Wisdomi ja Kelly tase on aga veel Premieri-väärilisest keskkaitsjast küllaltki kaugel, Coates aga vist ei jõuagi sinna. Seega igati õigeaegne on see uute meeste sissetoomine.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar



                        Moses kohal, mingid jutud et Sundeland võtab Fabio Borini aastase laenuga?
                        Lisatud failid

                        Kommentaar


                          teile ka väga hea aken! sakho näol kohest kvaliteeti,illoril peale loodetakse pigem tulevikus,ma usun.a skrtelil on küll tarvis teistele/parematele jahimaadele minna.idee poolest alles neljas valik(või mahub ikka toure ette?).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kolmasgrupp Vaata postitust
                            teile ka väga hea aken! sakho näol kohest kvaliteeti,illoril peale loodetakse pigem tulevikus,ma usun.a skrtelil on küll tarvis teistele/parematele jahimaadele minna.idee poolest alles neljas valik(või mahub ikka toure ette?).
                            Ma arvan ka et Škrtel tegi oma viimase mängu 'pooli eest. Wisdom saadetakse laenule, Kelly kogub fitnessi ja arvatavasti jääb RB coveriks ja siis keskkaitses ongi Agger/Sakho ning pingilt võtta vana ja noor ehk Toure ja Llori
                            Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kolmasgrupp Vaata postitust
                              teile ka väga hea aken! sakho näol kohest kvaliteeti,illoril peale loodetakse pigem tulevikus,ma usun.a skrtelil on küll tarvis teistele/parematele jahimaadele minna.idee poolest alles neljas valik(või mahub ikka toure ette?).
                              Toure ette kindlasti mitte.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
                                Llori
                                Ilori

                                Täna vist rohkem uudiseid oodata ei ole ka?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X