320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See on küll jama kui Gerrard nüüd enneaegselt naasma peab. Ma loodan, et sellist viga siiski ei tehta. Alleni asendajat tõesti pole, aga siis tuleb meeskond platsil lihtsalt teistmoodi üles ehitada. Kõige mõistlikum oleks ilmselt siiski Mosest kasutada, see mees on vähemalt minevikus Premieri klassi näidanud. Henderson (kui on terve), tuleb veidi ründavast rollist tagasi tõmmata.
    Ma ei tea, kas Cissokho on mänguvõimeline, aga äärekaitsesse vast siiski enne tema kui Kolo. Kelly on ka variant. Johnson peab vaid vasakule minema.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Käib närvi, et "Suurte" vastu ei julgeta ? lihtsalt ei jõuta ? kaitses aktiivsemalt võidelda. Tulge rahulikult meie kasti palliga, siis vaatame, äkki keegi suudab löögile ette jääda ! Füüsiliselt tselsi üle ka muidugi... mäng võeti ikkagi jõuga ära. Etol viskab mingit Balotelli geeni vahel , polnud vaja üldse Suarezele sisse minna, see oli penalti vast. Tank oleks võinud palli risti surada ja terveks jääda :S Hakkavad need raamid jälle närvidele käima. Smith visati jube lampi üle parda, aga ei ujunud raibe. Rapsib küll, aga pole veel ujuma õppinud lihtsalt. Esinelikuga võõrsil vähemalt mängitud. Mis edasi? Kolo tuleks platsile kuskile panna minuarust, tal on alati kõvasti tuhhi ja Pooli eest pole veel lollusi ka minuarust teinud. Johnson on muidugi kole viimased mängud. Pole korralike äärekaitsjaid krt... Flannot ja Enriquet tahaks hirmsasti.

      Kommentaar


        Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
        polnud vaja üldse Suarezele sisse minna, see oli penalti vast.
        Erapooletuna on minu arvamus, et see pigem ei olnud penalti.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Erapooletuna on minu arvamus, et see pigem ei olnud penalti.
          Asi muidugi nii hull polnud, et 100 % pennal, aga poleks Suarez õhku hüppanud ja niisama kukkunud, siis oleks ilmselt ka vile kõlanud. Aga huvitav liigutus sinises vanameistri poolt ikkagi.

          Kommentaar


            Algselt postitas zip Vaata postitust
            Rodgersilt küllaltki naiivne vahetus Smithsi sisse toomise näol, ei olnud tema aeg ja koht, eriti veel arvestades seda, et pingilt oli võtta Alberto kes on poolkaitsja. Smiths ju teadupärast positsioonilt vasakkaitsja.
            Täiesti arusaamatu vahetus oli see. Selline tunne, et BR üritas Albertole mingit õppetundi anda.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Täiesti arusaamatu vahetus oli see. Selline tunne, et BR üritas Albertole mingit õppetundi anda.
              Teine versioon, et tahtis omanikele näidata, et mehi on vaja osta.
              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Erapooletuna on minu arvamus, et see pigem ei olnud penalti.
                Ma näen Webbi otsuses seda loogikat, et pall oli olukorrast koos Azpilicuetaga juba lahkunud. Ja ega Suareze ülidramaatiline hüpe ka talle just plusspunkti juurde ei andnud hoolimata sellest, et puude seal ju tõesti oli. Üldiselt ütleks, et esimese minuti olukorra eest kaardita jätmine andis märksa rohkem kohtuniku eksimuse mõõdu välja kui see siin.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Ma näen Webbi otsuses seda loogikat, et pall oli olukorrast koos Azpilicuetaga juba lahkunud. Ja ega Suareze ülidramaatiline hüpe ka talle just plusspunkti juurde ei andnud hoolimata sellest, et puude seal ju tõesti oli. Üldiselt ütleks, et esimese minuti olukorra eest kaardita jätmine andis märksa rohkem kohtuniku eksimuse mõõdu välja kui see siin.
                  ma näen sellist loogikat et Webb ei julge suuri otsuseid teha. Pigem jätab pennu ja punase andmata, siis nagu tunduks et polegi nii hull vile.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Ma näen Webbi otsuses seda loogikat, et pall oli olukorrast koos Azpilicuetaga juba lahkunud. Ja ega Suareze ülidramaatiline hüpe ka talle just plusspunkti juurde ei andnud hoolimata sellest, et puude seal ju tõesti oli. Üldiselt ütleks, et esimese minuti olukorra eest kaardita jätmine andis märksa rohkem kohtuniku eksimuse mõõdu välja kui see siin.
                    See pani mõtlema, et kas on üldse kunagi antud penaltit kui mäng on juba kastist väga kaugel, aga keegi suudab ikka vea teha kellelegi seal?
                    Ehk oleks õigem anda vabalöök?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                      See pani mõtlema, et kas on üldse kunagi antud penaltit kui mäng on juba kastist väga kaugel, aga keegi suudab ikka vea teha kellelegi seal?
                      Ehk oleks õigem anda vabalöök?
                      Noh, praegusel juhul oli tegemist ikkagi võitlusega palli pärast. Tõsi Aspi sai juba minekut... aga Etoo võttis selgelt Suareze maha ja võttis võimaluse palli pärast edasi võidelda. Mis puudutab esimese minuti punast, siis Webb kogenud kohtunikuna ei hakanud kohe mängu ära rikkuma, kuhu kollane jäi seda ei tea jah?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                        Noh, praegusel juhul oli tegemist ikkagi võitlusega palli pärast. Tõsi Aspi sai juba minekut... aga Etoo võttis selgelt Suareze maha ja võttis võimaluse palli pärast edasi võidelda. Mis puudutab esimese minuti punast, siis Webb kogenud kohtunikuna ei hakanud kohe mängu ära rikkuma, kuhu kollane jäi seda ei tea jah?
                        Ei pidanud silmas just tänast momenti.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                          Mis puudutab esimese minuti punast, siis Webb kogenud kohtunikuna ei hakanud kohe mängu ära rikkuma, kuhu kollane jäi seda ei tea jah?
                          Korduses tundus tõesti kole, kuid otsepildis ei saanud isegi aru, et midagi väga raju oli.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            See mängu "rikkumise" jutt on ka minu jaoks üpris tobe. Viga tuleb hinnata ikka tema tõsiduse järgi mitte kellal olevate mänguminutite järgi.

                            Edit: ja öelge nüüd et Mou ei tea mis räägib (või no tegelt vahel tal vist ka joppab). Päris mitmel saidil saab lugeda kuidas ta teeb Suarez't tema dive eest maha nii, et kõrval pole märgetki, et Eto'o tegelikult mehe maha võttis.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                              Ei pidanud silmas just tänast momenti.
                              Üldiselt küll vist jah.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                See mängu "rikkumise" jutt on ka minu jaoks üpris tobe. Viga tuleb hinnata ikka tema tõsiduse järgi mitte kellal olevate mänguminutite järgi.
                                Täpselt, kui mõnel katus sõidab juba esimestel minutitel tuleb ta kiiremas korras koju saata. Sellist lõhkumist on rõve vaadata. Ükskõik kas esimestel või viimastel minutitel, kaart tuleb ikka ära anda, ehk mõtleb järgmine kord.
                                Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                                Kommentaar

                                Working...
                                X