320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Zak Whitbread läks vahepeal Millwalli.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Ometi ka piisake huvitavat kõmu. Alves oli UEFA karika finaali parim mängija - temasugune äärekaitsja kulub igale klubile ära. Loodame.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Tõsiselt rõõmus olen, et Jamie saab täna võimaluse. Mis siis, et paremkaitses. Väljakul siis muidugi ka nii Stevie kui Peeter.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Cisse laenule Marseille\'sse

          Kena lüke siis mõlema osapoole poolt. Liverpool vabastab hulga palgaraha (väidetavalt on Cisse aastapalk 2 miljonit naela) ja Marseille saab mängija, kes nende eest on tahtnud juba pikka aega mängida ning saab seda ka teha suurema osa hooajast. Ainuke küsitavus on hind, mille eest on Marseille\'l eesostuõigus. Loodan, et seda pole sätestatud, kuigi kardan, et on ja väga kõrge ta olla ei saa.
          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
          Cry welcome to the song.
          And as it lifts you, time to move on.
          We go!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            bellamy ajab ärijuttu

            üks väga hea ost oleks too mees - mitmekülgne ründaja - abiks ikka
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Oi raisk kuidas ma seda selli ei sallinud tema ego pärast ja siiralt loodan, et ta on õppinud. Kuna ta pidavat olema Liverpooli fänn juba lapsest saati ja ise on öelnud, et ta on nõus kõigeks, et \'Pooli eest mängida, siis ehk on lootust. Majanduslikust küljest maksta 6,5 miljonit naela 13 Premiershipi väravat 22st mängust löönud mehe eest pole palju. Väga hea lüke Rafa poolt, sest kui ta arvab, et saab Bellamyga hakkama, siis kes olen mina, et kahelda selles.
              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
              Cry welcome to the song.
              And as it lifts you, time to move on.
              We go!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Algselt postitas Sajets


                Oi raisk kuidas ma seda selli ei sallinud tema ego pärast ja siiralt loodan, et ta on õppinud. Kuna ta pidavat olema Liverpooli fänn juba lapsest saati ja ise on öelnud, et ta on nõus kõigeks, et \'Pooli eest mängida, siis ehk on lootust. Majanduslikust küljest maksta 6,5 miljonit naela 13 Premiershipi väravat 22st mängust löönud mehe eest pole palju. Väga hea lüke Rafa poolt, sest kui ta arvab, et saab Bellamyga hakkama, siis kes olen mina, et kahelda selles.
                Kas ta natuke klaasist ei ole 6,5 milli jaoks. Sellest ka see 22 mängu. Selles, et benitez temaga hakkama saam, m ei kahtle.
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Theo on vana Liverpooli fänn.
                  Kui nii, siis kerkib küsimus, miks ta läks klubisse, kus pool aastat mänguaega ei saanud ja kus ei peetud isegi vajalikuks teda Meistrite Liiga finaalile vahetusena kaasa võtta?

                  Bellamy suhtes olen oma antipaatiat varemgi väljendanud. Isiklikult ei hinda ka mehe mängijaoskusi piisavalt kõrgeks, et meest meile tuua. Aga nagu ikka - loodetavasti ta paneb mind oma sõnu sööma. Ka Liverpooli koduleht on nüüd läbirääkimisi kinnitanud.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Bellamy tuleku jutud tekitavad minus vaid negatiivseid emotsioone. Palun EI !

                    Theo sa mängid vales klubis ! :P

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      paistab, et ma olen suht üksik, kes näeb tooruses ja robustsuses headust
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Kui Bellamy piisavalt m4nguaega saab, siis ta eriti ei trikita.
                        Aga see jutt,et ta lapsest saati Pooli f4nn seda r44givad paljud kes uue klubiga liituma hakkavad,et lapsena olin f4nn

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Dudek rööviti vahepeal paljaks. Proper värk, kinnastest autoni.

                          P.S. Estoni huumor teretulnud.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            cissest on kahju küll kiiret paranemist talle

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Auto olevat juba kätte saadud väidetavalt. Loodetavasti saadakse ka kogu muu vara tagasi. Fakk raisk, siukestel tuleks käed jalad maha raiuda ja siis lasta Dudekil nende mao vastu maast väljalööke harjutada.
                              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                              Cry welcome to the song.
                              And as it lifts you, time to move on.
                              We go!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                samal ajal kui kodukandipoisid poolakat peksid, röövis steve-nimleine kaak rootsilt 2 punkti

                                Kommentaar

                                Working...
                                X