320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võtsin vahetult enne mängu otsuse vastu, et pekki kah vaatan kuidas B-tiim õlut teeb. No comments. Iga vend kes platsil oli teadis täpselt mida teha ja sobitus oma kohale nagu Jota löögid väravasse. Ma julgen arvata, et kui ka too Clarkson oleks viimasel hetkel sisse toodud siis ta oleks ka vähemalt 1 raami lammutanud.
    Tegelikult oleks võinud rohkem ära lüüa, aga Kasper tegi häid tõrjeid ja vastastel oli natukene õnne ka.

    Kui kolmapäeval suudaks võidu välja pigistada, siis oleks edasipääs kindel ja saaks viimases 2s natukene lõdvemalt võtta, kuigi raske uskuda, et sealgi pidurit tõmmataks. Aga osadele põhidele on puhkust vaja, sest detsembris on mänge rohkem, kui lund.

    Kommentaar


      Klopp on kuri. Ütleb, et meeskond ei ole valmis sellise ajagraafikuga mängima. Ja eks see üks totrus on, et peab mänge niimoodi hajutama, et kümme mängu on nädalavahetusel kõik eri aegadel ja omavahel ei kattu. Ülekandjad leppigu kokku, et mängud saavad toimuda ka ühel ajal. Saksamaal saavad kuigi publikut pole sealgi. Ma näiteks arvan, et nelja kõnealuse klubi fännidel poleks sellest sooja ega külma kui Brighton vs Liverpool ja WBA vs Sheff Utd toimuksid mõlemad laupäeva õhtul meie aja järgi kell 22, aga 'pool saaks kolmapäeva õhtust 8 tundi kauem toibuda.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Klopp on kuri. Ütleb, et meeskond ei ole valmis sellise ajagraafikuga mängima. Ja eks see üks totrus on, et peab mänge niimoodi hajutama, et kümme mängu on nädalavahetusel kõik eri aegadel ja omavahel ei kattu. Ülekandjad leppigu kokku, et mängud saavad toimuda ka ühel ajal. Saksamaal saavad kuigi publikut pole sealgi. Ma näiteks arvan, et nelja kõnealuse klubi fännidel poleks sellest sooja ega külma kui Brighton vs Liverpool ja WBA vs Sheff Utd toimuksid mõlemad laupäeva õhtul meie aja järgi kell 22, aga 'pool saaks kolmapäeva õhtust 8 tundi kauem toibuda.
        Igati nõus. Seda jalgpalli ongi liiga palju.
        Suurepärane mäng Anfield'il taas, üle ootuste. Jota on kunn!

        Kommentaar


          Jäi feissbuuki ajaloost silma koosseis, kes täna 7 aastat tagasi Evertoniga 3:3 mängis. Mignolet, Johnson, Agger, Skrtel, Flanagan, Lucas, Gerrard, Allen, Henderson, Coutinho, Suarez.
          Uhke mäng oli.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Kui ülisuur osa premmi tuludest tuleb telerahadest, siis on ju arusaadav, et nende rahade maksjad soovivad selle eest ka miskit saada.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Kas see oli see mäng, kus Studge päästis viigipunkti? Kui jah, siis küllap oli ka tema koosseisus..
              Eks ta vahetusest liitus siis. Mul oli ainult algkoosseis.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                Igati nõus. Seda jalgpalli ongi liiga palju.
                Ei ole ju palju. Mängitakse ikka sama kogus mänge nagu eelnevatel hooaegadel aga lihtsalt koroona on graafiku sedavõrd kokku surunud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas NuFc Vaata postitust
                  Ei ole ju palju. Mängitakse ikka sama kogus mänge nagu eelnevatel hooaegadel aga lihtsalt koroona on graafiku sedavõrd kokku surunud.
                  Eriti naljakas, et kõige suuremad kurtjad on peatreenerid, kes enamikes mängudes ei tee kolme vahetustki või kui teevad, siis viimased kaks on üleminutitel aja venitamiseks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                    Eriti naljakas, et kõige suuremad kurtjad on peatreenerid, kes enamikes mängudes ei tee kolme vahetustki või kui teevad, siis viimased kaks on üleminutitel aja venitamiseks.
                    Selle kohta vastas Klopp viimati väga hästi. Ta lihtsalt ei saa kõiki varem ära teha, kuna on üle keskmise suur tõenäosus, et mingil hetkel võib keegi vigastada saada ja seega on vahetusi vaja säilitada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rasmusw Vaata postitust
                      Selle kohta vastas Klopp viimati väga hästi. Ta lihtsalt ei saa kõiki varem ära teha, kuna on üle keskmise suur tõenäosus, et mingil hetkel võib keegi vigastada saada ja seega on vahetusi vaja säilitada.
                      Rõhk sõnal VÕIB aga ei pruugi seega suht arusaamatu selgitus minu jaoks.

                      Kommentaar


                        Loogiline selgitus ju igati. Kuna vigastuste ja seega ka sunnitud vahetuste risk on kõrge, siis tehakse vahetusi nii vähe kui võimalik. Oleks viis vahetust, saaks teha taktikalisi vahetusi ja jätta paar varianti sunnitud vahetusteks.

                        Kommentaar


                          Teistel pole siis oht, kes need vahetused ikka âra teevad?

                          Kommentaar


                            Satsid ja mängijad on erineva ülesehitusega.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Feissbuukis näidati suurejoonelist karikavõitu Lutoni üle ühel ammusel aastal. Ei mäletanud, et Cisse lõi pendla vahile pihku ja tulime 1:3 seisust välja ega ka seda kui hea Sinama-Pongolle tol talveõhtul oli. Meeles vaid Alonso kaks imeväravat, aga ka muidu väga uhke mäng.
                              Juutuubis on ka midagi.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Teinekord ma ikka imestan, kuidas sa ja mõned veel mäletavad mingeid mänge (mille olemasolust ma isegi teadlik pole).
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X