320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vile tundub küll siiamaani väga Flamengo poole kaldu olevat.

    Kommentaar


      Kui ei ole penalti, siis annab palli vastasele? Või Mane dives?

      E: Puude oli. Jääb arusaamatuks, miks kohtunikule ei näidatud seda kaameranurka, mida stuudiost näidati, vaid keriti edasi-tagasi mingit asja, millest polnud midagi aru saada. Õige otsus oleks olnud ju karistuslöök ja punane?
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Kui ei ole penalti, siis annab palli vastasele? Või Mane dives?
        Arusaamatu. Viga oli, Rafinha jalg läks vastu Mane jalga ja löök ebaõnnestus. Viga oli väljaspool kasti.
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Ox karkudega.



          Loodetavasti siiski ettevaatusabinõu.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            See oli üks pikemaid mänge minu elus. Tundus nagu kestaks terve igaviku. Lõpuks oli Lawrol õigus, kes ennustas 1:0 võitu lisaajal. Vanad brassid olid väga visad ja kogu hingest asja juures, aga lõpuks polnud neil enam füüsist. Meie poolt eriti särav mäng polnud, võimalusi ikkagi loodi, aga pikad perioodid oldi kuidagi passiivsed. Kopsik on meie ja Salahi alibaabapilveauhind ka lahe.
            Mis Oxist saab - eks ole kuulda.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              aga pikad perioodid oldi kuidagi passiivsed.
              Lambimäng ka suht

              Kommentaar


                Lambimänguks küll nüüd seda ei saa nimetada. Brassid rabelesid südikalt ja pinget oli mõlema poolel tunda. Lõpuks andis brasside füüsis järgi ja siis läks ka meil kergemaks. Peale Firminho väravat oli juba selge, et kopsik tuuakse ära. Kahju, et mäng veel lisaajale venis, väravavõimalusi oli tegelt päris mitu.
                Penalti intsident oli küll täielik lambikas. Kohtunikku ka raske süüdistada, sest talle näidatud kaameranurk jättis mulje, et mingit puudet ei olnud. Oxi vigastus paistis ekraanilt küll halb.

                Kommentaar


                  Ma mõtlen tähtsuse osas

                  Kommentaar


                    Esiteks ikka jube kahju Chrambost. Teiseks, jälle üks karikas, kui tore! Aga mängu ei suutnud isegi lõpuni jälgida sest pole elusees nii ebakompetentset vilet näinud. Fifa istugu oma krdi raha urru sisse. Nii vigane värk et mängu ei saanudki lõpuks, kassaid ja ätkinsonid on kullisilmad selle jamaga võrreldes.
                    Olulisim sai seal tehtud ja loodaks nüüd kõigi tervisele ja taastumisele
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Mis lambine karikas see nüüd oli? Sorry, pole vist paati jõudnud piisavalt, aga noh tuus kui võitsime ilma suuremate kadudeta.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        Ma mõtlen tähtsuse osas

                        Kõik on suhteline.

                        Esiteks pole Liverpoolil seda karikat. Teiseks võideti nüüd rahvusvaheliselt kõik mis see aasta võita andis. Omamoodi trebel.

                        Raha poolelt siis 2 mängu eest teeniti 10 miljonit ja Lõuna-Ameerikas on see väga hinnas karikas. Liverpooli suguse klubi jaoks on see oluline turg. Sponsorid on kindlasti rahul.

                        Ja see karikas kasvab kiiresti. 2021 see juba 24 klubiga turniir kus on 8 klubi euroopast lisaks teistele.
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Redman Vaata postitust
                          Ja see karikas kasvab kiiresti. 2021 see juba 24 klubiga turniir kus on 8 klubi euroopast lisaks teistele.
                          Millal liigat mängitakse?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Maailma parim klubi!

                            Kommentaar


                              Inglismaal on suur jõul homme ja Klopp käis täna veel mikrofoni ees. Oxlade’iga on kehvad lood - põlvevigastusega nädalaid eemal. Jube kahju. Leicester ilma Matipi, Lovreni ja Fabinhota ka. Eks näe, kas Giniga riskitakse.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Juba 14 ja pool aastat.
                                Ametlikult esimest korda. Sest muidu tulevad siin igatsugused enda pikkuseid esitama.
                                Mulle näiteks on sinuga võrreldes u 7 aastat pikem

                                Kommentaar

                                Working...
                                X